[ad_1]

واشنگتن – به گفته بسیاری از افراد آشنا به اندیشه رئیس جمهور ، در میان مشاوران رئیس جمهور دونالد ترامپ انتظار رو به رشد وجود دارد که وی هرگز اعتراف به از دست دادن در انتخابات مجدد خود نخواهد کرد ، حتی پس از تصویب آرا در ایالت های جنگ در هفته های آینده.

یکی از دستیاران گفت: انتظار نداشته باشید که او عقب نشینی کند. به احتمال زیاد ، دستیار گفت: “او چیزی مانند” ما نمی توانیم نتایج را باور کنیم ، اما من آنها را مورد بحث قرار نمی دهم. ” “

مشاور دیگری گفت که پس از نبردهای دادگاه و سرشماری ، نزدیکترین چیزی که رئیس جمهور احتمالاً به امتیاز می دهد “این است که نتایج را تشخیص دهد و هرگز از صحت آنها نخواهیم فهمید.”

مشاور گفت: “اما ما هنوز آنجا نیستیم.”

در همین حال ، کاخ سفید نیز ناامید شده است – با آنچه متفقین “خجالت” و همچنین “عدم اطمینان و تردید و سردرگمی” می نامند – به دلیل امتناع رئیس جمهور از به رسمیت شناختن نتیجه انتخابات و ترسیم مسیر پیش رو.

دستیار دیگری گفت: “این پایدار نیست.”

متفقین هشدار می دهند که در مورد اینکه ترامپ قصد دارد این نبرد را از کجا انجام دهد یا چه زمانی ممکن است پایان یابد ، تصمیم نهایی گرفته نشده است. و گروه کوچکی از مشاوران ارشد – بیشتر آنها در کارزار انتخاباتی ترامپ – هنوز هم معتقدند راهی برای پیروزی رئیس جمهور وجود دارد.

اما این متحدان یک اقلیت رو به زوال هستند و برخی مشاوران می گویند رئیس جمهور به این واقعیت نزدیک می شود که نتیجه انتخابات عوض نخواهد شد. یکی از آنها گفت: “حتی ترامپ متوجه می شود که احتمال تغییر نتیجه تقریباً صفر است”.

تلاش هایی در میان آن متحدان وجود دارد که می دانند ترامپ برای تمرکز رئیس جمهور بر مراحل بعدی ضرر کرده است. یکی از دستیاران گفت: “رایج است که رئیس جمهور این تفکر را دارد که برای پیشبرد آن باید استراتژی داشته باشد.”

بخشی از این استراتژی شامل پیامی است که به رئیس جمهور امکان می دهد به عنوان موفق ترین جمهوریخواه در دهه های گذشته ، نیرویی با 89 میلیون دنبال کننده در توییتر و 71 میلیون رای ادعا کند که پیروزی نخواهد داشت.

یک متحد گفت: “او خود را به عنوان یک رهبر مخالف بزرگ معرفی می کند.” دستیاران انتظار دارند که با مسدود کردن موثر میدان GOP امکان دویدن در سال 2024 را باز بگذارد.

دستیاران برای تأکید بر قدرت خود در حزب جمهوری خواه ترامپ را ترغیب می کنند تا در دور دوم سنا جورجیا ، از جمله برگزاری به زودی تجمع در این ایالت ، شرکت کند. (NBC News گفت كه نتایج مسابقه دیگر مجلس سنا در ایالت “هنوز نزدیك به تماس نیست” و همچنین می تواند به مرحله دوم برسد.)

در حالی که برخی از دستیاران امیدوار بودند که رئیس جمهور در روزهای آینده به جلو حرکت کند ، بسیاری انتظار داشتند که این هفته ها طول بکشد. به گفته یک مقام مسئول ، برای مبارزات انتخاباتی ترامپ ، 15 نوامبر پایان غیر رسمی انتخابات در نظر گرفته شده است. این زمانی است که کمپین رسماً به پایان می رسد و فقط کارمندان پابرهنه در جای خود باقی می مانند.

آخرین مهلت تأیید آرا in در چندین کشور که رئیس جمهور آن را به چالش می کشد ، اول دسامبر است. اما این سرشماری ، از جمله در گرجستان ، ممکن است بیشتر طول بکشد.

مقامات منتظر راهنمایی در مورد ادامه ادامه حمایت از تیم جو بایدن رئیس جمهور منتخب با انتقال هستند. و کمبود استراتژی تا حدودی همان چیزی است که ترامپ را برای یکی از طولانی ترین دوره های ریاست جمهوری خود دور از ذهن نگه می دارد.

دستیاران نگرانند که اگر ترامپ بتواند حمایت جمهوری خواهان از تصمیم خود برای مبارزه با نتایج انتخابات در ایالات در جبهه های جنگ را قطع کند ، اگر همانطور که در زمان حضور خود اظهار کرد علنی است که آنها می توانند جنگ کنند. پنجشنبه گذشته در اتاق هیئت مدیره کاخ سفید ، زمانی که ترامپ اصرار داشت که ایالات را از دست داده است و فساد گسترده وجود دارد.

یکی از متحدان رئیس جمهور گفت: “این احساس می کند که اگر او بیرون بیاید و کاری خشن انجام دهد ، این تنها راه از دست دادن حمایت جمهوریخواهان است.” “و سپس کل خانه کارتها فرو می ریزد.”

افراد نزدیک به رئیس جمهور گفته اند که آنها قصد دارند همچنان پیام خود را در مورد تقلب گسترده در انتخابات تقویت کنند ، اگرچه هیچ مدرکی در این مورد وجود ندارد. و هر اعتراف ترامپ درباره تصدی بایدن در 20 ژانویه ، احتمالاً شامل شکایت از این انتخابات است که انتخابات پس از تحقیقات و استیضاح روسیه ، آخرین حمله از مجموعه به او است.

در داخل کاخ سفید انگیزه ای وجود دارد که رئیس جمهور در دوران ریاست جمهوری خود بر میراث و دستاوردهای خود تمرکز کند.

یک مقام کاخ سفید در پاسخ به اظهارات وکیل ارشد بایدن ، باب بائر ، در روز سه شنبه مبنی بر اینکه “پرونده های قضایی طولانی مدت ترامپ” تئاتر بود ، گفت: “اشتباه نیست که تیم بایدن آن را تئاتر بنامد.”

این مقام می گوید ، بسیاری از کارمندان کاخ سفید علیرغم دستورالعمل از بالا مبنی بر اخراج هر کاریابی که از نظر سیاسی منصوب می شود ، به طور فعال به دنبال کار جدید هستند.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir