[ad_1]

دبورا گونزالس چندین بار به تاریخ نویسی پرداخته است و در مرحله دوم دور مسابقه خود برای وکیل دادگستری در جورجیا پیروز شد.

گونزالس به NBC News گفت پیروزی وی در روز سه شنبه برای وکیل دادگستری زنجیره قضایی غرب باعث شد وی اولین ایالت آمریکای لاتین باشد که به عنوان وکیل دادگستری در این ایالت انتخاب می شود ، اولین زنی است که به عنوان وکیل دادگستری در این زنجیره خدمت می کند و اولین زن پورتوریکو در کشور است که دادستان منطقه انتخاب شد.

او تلفنی به NBC News گفت: “من برنده شدم.”

پس از آنكه دادگاه عالی ایالتی در پرونده وی علیه برایان كمپ ، فرماندار جورجیا ، به اتفاق آرا به نفع وی رای داد ، گونزالس توانست به عنوان وكیل دادگستری نامزد شود. كمپ از قانونی در سال 2018 برای تأخیر در انتخاب وكیل دادگستری تا نوامبر 2022 استفاده كرد و این امر باعث ایجاد یك دادخواست شد.

گونزالس ، یک دموکرات که به عنوان یک کاندیدای مترقی نامزد می شود ، نماینده ایالتی سابق در مجلس جورجیا 117 است ، جیمز چاپین را برای دفتر کار در خدمت شهرستان کلارک ، شامل شهر آتن ، و شهرستان اوکونی ، حومه آتن شکست می دهد.

دبورا گونزالس.دبورا گونزالس برای DA / از طریق فیس بوک

نتایج غیررسمی این مسابقه نشان می دهد که گونزالس در مسابقه ای که 26100 رای آرا را به دست آورد ، حدود 51.66٪ از آرا of 48.34٪ از Chafin را به دست آورد.

نامزدها شهرستانها را تقسیم کردند ، در حالی که چاپین بیشتر از گونزالس در شهرستان اوکونی رای آورد. اما بر اساس نتایج وزیر امور خارجه گرجستان ، گونزالس بیش از دو برابر آرا Cha Chafin در شهرستان کلارک را به دست آورد.

“ما این کار را با هم انجام دادیم. این صدای مردم است. گونزالس در ویدئویی در فیس بوک که اواخر روز سه شنبه منتشر کرد ، گفت: “ما آماده ایم تا آستین بالا بزنیم ، و برای رسیدن به عدالت در آتن و اوکونی بسیار سخت کار خواهیم کرد.”

برندا لوپز رومرو که اولین زن لاتین منتخب در مجمع عمومی گرجستان در هنگام انتخاب در سال 2017 شد ، گفت: “من بیشترین تحسین و احترام را به دبورا گونزالس و به ویژه برای پیروزی وی به عنوان وکیل دادگستری دارم.” تمام موانع ، از جمله دادرسی ، هنگامی که قوانین خلاف قانون اساسی هستند. “

لوپز رومرو گونزالس را “یک رهبر قدرتمند برای اجرای اصلاح مهم در عدالت کیفری” توصیف کرد.

سکوی گونزالس خواستار برخی اصلاحات قضایی از جمله لغو وثیقه ، عدم اجرای مجازات اعدام و رفع اختلافات نژادی در سیستم عدالت کشور بود.

پیروزی گونزالس در پی پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در گرجستان در رقابت های ریاست جمهوری ، به عنوان اولین نامزد دموکرات ریاست جمهوری برای پیروزی این ایالت از زمان بیل کلینتون در سال 1992 شناخته شد.

پیروزی وی همچنین قبل از دور دوم حساس در 5 ژانویه بود که تعیین می کند جمهوری خواهان همچنان به کنترل سنای ایالات متحده ادامه می دهند.

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir