[ad_1]

دادگاه تجدیدنظر فدرال روز جمعه تلاش های انتخاباتی ترامپ برای احیای دادخواست را رد کرد و ادعا کرد که مقامات پنسیلوانیا انتخابات را به گونه ای انجام دادند که تبعیض آمیز نسبت به کسانی که به رئیس جمهور دونالد ترامپ رأی دادند.

یک هیئت آراous متشکل از سه قاضی دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای دور سوم مستقر در فیلادلفیا گفت: “اعلام یک انتخابات تقلبی این کار را انجام نمی دهد. اتهامات نیاز به ادعای مشخص و سپس شواهد دارد. ما هیچ یک از این موارد را در اینجا نداریم.”

پس از آنکه قاضی فدرال دادخواست آنها را در 21 نوامبر با مقایسه آن با “هیولای فرانکشتاین” رد کرد ، وکلای ترامپ از دادگاه تجدیدنظر خواستند تا به آنها اجازه دهد نسخه مجدد را امتحان کنند. اما دادگاه تجدیدنظر گفت که به سادگی در ادعاهایی که قبلاً توسط دادگاه های ایالتی و فدرال رد شده اند ، تجدیدنظر خواهد کرد.

این گروه موسوم به ترامپ با بیان اینکه این گروه در ادعای تبعیض ناکام مانده است ، اظهار داشت که این گروه مبهم و صریح نیست ، زیرا ادعا نمی کند که با رای دهندگان ترامپ یا ناظران انتخابات متفاوت از جو بایدن رئیس جمهور منتخب رفتار شده است.

مادامی که رئیس جمهور و وکیل وی ، رودی جولیانی ، به ادعاهای دروغ و بی اساس مبنی بر تقلب در انتخابات ادامه می دهند ، خود این دادخواست شامل ادعاهای کلاهبرداری نیست. در عوض ، گفته می شود که برخی از شهرستان ها به رای دهندگان اجازه می دهند نقص های جزئی در برگه های رای گیری خود را اصلاح کنند ، مانند عدم امکان پر کردن برخی موارد خالی و برخی دیگر.

دادگاه اعلام كرد كه اتهامات گسترده تخلفات براي شكايت كردن كه منجر به بطلان نتايج انتخابات مي شود ، كافي نيست: “رأي دهندگان ، نه وكلا ، رئيس جمهور را انتخاب مي كنند.

این دادخواست یکی از حداقل 40 پرونده ای است که ترامپ یا سایر جمهوری خواهان در رابطه با نتایج انتخابات تشکیل داده اند. اکثر آنها اخراج ، امتناع ، تسویه حساب یا عقب نشینی شده اند.

جمعه بعد ، وکلای ترامپ اظهار داشت که وی از این تصمیم به دیوان عالی کشور اعتراض خواهد کرد.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir