[ad_1]

سان آنتونیو – خواکین کاسترو ، یکی از این سه گفت ، رئیس بعدی کمیته امور خارجه مجلس باید به جو بایدن کمک کند تا جهان را از ویروس کرونا ویران کند و صدمات وارده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ به زیرساخت های دیپلماتیک کشور را جبران کند. کاندیداهای شغلی. .

کاسترو ، تگزاس ، امیدوار است که بتواند از دموکرات های ارشد بدنبال این موقعیت ، گریگوری میکس از نیویورک و برد شرمن از کالیفرنیا پیشی بگیرد.

کنگره پارلمان های اسپانیایی زبان کنگره روز سه شنبه کاسترو ، رئیس جمهور مستعفی وی را رسماً تصویب کرد و با ارسال نامه ای از همکاران پارلمان خواست تا به او به عنوان رئیس جمهور بعدی رأی دهند.

یک مسابقه سه جانبه زمانی آغاز شد که رئیس فعلی ، الیوت انگل ، DN.Y ، موقعیت اصلی خود را به جامعال بومن از دست داد.

کاسترو در مبارزات انتخاباتی خود برای این پست ، خواستار “نسل جدید” رهبری و رویکرد جهانی تر در امور خارجی بود.

در تماس تلفنی روز سه شنبه ، کاسترو گفت: “ما باید از طریق سیاست خارجی به مواردی مانند تغییر اقلیم و پناهندگان اقلیمی و حقوق بومیان و زنان و افراد دگرباش جنسی بپردازیم.

کاسترو که برای شکرگذاری در محله سن آنتونیو خود است ، گفت: “طی سالهای گذشته ، کمیته امور خارجه توجه کمی به این موارد داشته است.”

کاسترو و سخنگوی وی ، دیوید سیسیلین ، دکتر ، روز سه شنبه اقدامی را تحت عنوان “قانون عشق” (LOVE Act) معرفی کردند که براساس آن کنگره باید پرونده صدها دیپلمات را که به دلیل گرایش جنسی در گذشته شغل خود را از دست داده اند ، بررسی کند.

برای کمک به بیماری همه گیر ، کمیته باید در نظارت بر توزیع موثر در سراسر جهان از هر واکسنی که برای مبارزه با Covid-19 تأیید شده است ، شریک باشد.

کاسترو همچنین گفت که کمیسیون باید خسارات وارد شده به وزارت امور خارجه را ارزیابی کند و زیرساخت های دیپلماتیک کشور را اصلاح کند.

وی گفت: “مهم این است كه ما فقط سعی نكنیم به شرایط گذشته چهار سال قبل برگردیم ، بلكه در حقیقت ببینیم كه چگونه می توانیم امور را بهبود بخشیم و متفاوت به آنها نزدیک شویم.”

مهاجرت به عنوان سیاست خارجی ، تنوع دیپلماتیک

این شامل مهاجرت است ، که کاسترو گفت کمیسیون در چند سال گذشته وقت کافی نداده است.

از سال 2014 ، این کشور بیش از یک میلیون زن و کودک به مرز می آورد. وی گفت ، اما در آن زمان ، کمیته کامل جلسه استماع در مورد مسئله مهاجرت از آمریکای مرکزی داشت.

وی گفت: “این به عنوان مشكلی برای كمیته امنیت داخلی تلقی می شود و این مسئله اصلی و چگونگی نیاز به بازنگری در این مسائل است.” “هنگامی که مهاجرت را فقط به عنوان یک تهدید و مشکل امنیت ملی می بینید ، وقتی مردم را فقط به عنوان تهدیدات بالقوه می بینید … این باعث غیرانسانی شدن آنها می شود.”

وی گفت ، كنگره صدها میلیون دلار به بودجه برنامه های خود برای حمایت از مثلث شمالی گواتمالا ، هندوراس و السالوادور بدون مشاركت های خارجی در سال های اخیر اختصاص داده است.

کاسترو گفت که تنوع بدنه دیپلماتیک و شهادت کمیسیون را یکی از م componentلفه های اصلی دستور کار کمیته قرار خواهد داد.

کاسترو با اشاره به اینکه تعداد کمی از مردم لاتین و لاتین در دستگاه دیپلماسی حضور دارند ، گفت: عدم تنوع در میان دیپلمات ها “بر چگونگی دیدن بقیه جهان از ایالات متحده تأثیر می گذارد.”

وی گفت: بقیه جهان باید بدانند که ما قسمت مهمی از ایالات متحده هستیم.

وی گفت که بیشتر زنان و افراد با نژادهای مختلف قومی و نژادی باید به عنوان کارشناس در جلسات کمیته شنیده شوند. وی گفت که این کمیته مایل است همان افراد را بشنود و قبل از کنگره شهادت دادن می تواند به ارتقا the شغل برخی از متخصصان در حرفه آنها کمک کند.

جنگ سختی؟

ایلینا راس-لشتینن سابق ، R-Fla. ، آمریکایی از کوبا ، تنها اسپانیایی است که رئیس کمیته است. کاسترو اولین آمریکایی مکزیکی خواهد بود.

کاسترو نبرد سختی را پشت سر می گذارد ، به ویژه در برابر میکس ، که مورد علاقه او محسوب می شود و به این دلیل که می خواهد ترجیح معمول ارشدیت را در کرسی های کمیته به هم بزند.

کاسترو گفت که در صورت انتخاب ، مدت زمانی را که برای توانایی دیگران فراهم می کند محدود می کند.

کاسترو گفت: “بنابراین بسیاری از استعدادها فقط در انگور می میرند و در نهایت کنگره را به خاطر چیز دیگری ترک می کنند یا بازنشسته می شوند بدون اینکه فرصتی برای رقابت یا خدمت به عنوان رئیس کمیته داشته باشند.”

دوره های کارآموزی بر خلاف تنوع کار می کنند ، زیرا تعداد غیر سفید پوست کنگره کمتر است. فقط اخیراً تعداد بیشتری از زنان ، سیاه پوستان ، لاتین ها ، جزایر آسیا-اقیانوسیه یا هندی ها به کنگره انتخاب شده اند.

“برای کنگره آمریکای لاتین [members]وی گفت: “حتی اگر حدود پنج سال منتظر بمانید ، هنوز شخص دیگری در وهله اول در هیچ یک از کمیته ها نخواهید داشت.”

وی گفت: “مردم می توانند در مسابقات خود به طور غیر منتظره بازنشسته شوند و یا مورد ضرب و شتم قرار بگیرند.” -پایین. “

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر