بهترین خمیردندان جرم گیر 

با توجه به اهمیتی که داشتن دندان های سفید و بدون جرم بر زیبایی دارد موضوع جرم گیری دندان هم اهمیت بالایی یافته است. امروزه با وجود روش های مختلف جرم گیری دندان، هر فردی متناسب با شرایط خود ممکن است یکی از این روش ها را انتخاب کند. در بعضی از خمیر دندان های جرم گیراز موادی استفاده شده که بعد از مدت زمان طولانی ممکن است به دندان های شما آسیب برسانند. بهترین خمیر دندان های جرم گیر

با توجه به اهمیتی که داشتن دندان های سفید بر زیبایی دارد موضوع جرم گیری دندان هم اهمیت بالایی یافته است. امروزه با وجود روش های مختلف جرم گیری دندان، هر فردی متناسب با شرایط خود ممکن است یکی از این روش ها را انتخاب کند. در این مقاله سعی داریم تا با معرفی بهترین برندهای خمیر دندان های جرم گیر، بدون مراجعه به دندانپزشک از تجمع پلاک دندانی و جرم دندان در امان باشید. تنوع این نوع خمیر دندان ها آنقدر زیاد است که به راحتی میتوانید یکی از آن ها را برای مصرف روزانه انتهاب نمایید. تا پایان این یادداشت با ما همراه باشید.

 

مطالعه این مطلب 5 دقیقه زمان نیاز دارد

 

دسترسی سریع به عناوین این مطلب

 

بهترین خمیر دندان جرم گیر

سفید شدن دندان های زرد

بیشتر متخصصان دندانپزشکی بر این باور هستند که خمیر دندان هایی که برای جرم گیری دندان مورد استفاده قرار می گیرند به مرور زمان باعث از بین رفتن عاج و مینای دندان می شوند. این خمیر دندان ها در هر بار استفاده دندان های شما را به سمت پوسیدگی و از بین رفتن مینا نزدیک تر می کنند.

در حالت کلی در رابطه با این خمیر دندان ها باید گفت: بر خلاف تصور عامه که فکر می کنند با استفاده از خمیر دندان های جرم گیر، دندان هایی سفید و یک دست خواهند داشت، این خمیر دندان ها فقط لکه های سطح دندان را از بین برده و در واقع ظاهر طبیعی دندان ها را با ظاهری بهتر نشان می دهد. این نوع جرم گیری دندان لکه های موجود در مینای دندان را از بین نمی برد و در واقع می توان گفت برای لکه های سخت و یا لکه های سیاه و قهوه ای که بر اثر پوسیدگی بر روی دندان ایجاد شده اند هیچ تاثیری نخواهند داشت. همراه با دکتر فاطمه لبافی می شویم تا با تاثیر داشتن و یا نداشتن خمیر دندان جرم گیر در از بین بردن جرم های دهان آشنا شویم.

 

ممکن است قبل از اقدام برای جرم گیری دندان به دانستن این مطالب نیز نیاز داشته باشید:

 

جدیدترین روش جرم گیری دندان

هزینه جرم گیری دندان

جرم گیری دندان در بارداری

عوارض جرم گیری دندان

همین حالا تماس بگیریدفرم مشاوره رایگانبهترین خمیر دندان جرم گیر

امروزه با تنوع بالایی که در مورد خمیر دندان ها در بازار وجود دارد شاید خریداران این محصول دچار سردرگمی شوند و نتوانند به انتخابی درست برسند. همان طور که گفتیم انتخاب بهترین خمیر دندان که برای جرم گیری دندان مناسب باشد به عوامل متعددی وابسته است. در انتخاب این نوع خمیر دندان باید خمیری را انتخاب کنید که حاوی فلوراید باشد تا این ماده از پوسیدگی دندان ها جلوگیری کند.

خمیر دندان های جرم گیری دندان به دلیل این که باعث ساییدگی دندان ها می شوند ممکن است باعث ایجاد حساسیت در دندان ها شوند به همین دلیل به هنگام خرید خمیر دندان مناسب برای جرم گیری دندان بهتر است نوعی را انتخاب کنید که حاوی مواد ضد حساسیت باشند. خمیر دندان هایی که حاوی موادی مانند پتاسیم نیترات، استرانسیوم استات و کلرید استرانسیوم باشند می توانند از حساسیت دندان ها جلوگیری کنند. در انتخاب بهترین نوع خمیر دندان که مناسب جرم گیری دندان باشد این نکته را در نظر بگیرید که قیمت بالا دلیلی بر با کیفیت بودن خمیر دندان نیست و نمی توان این طور تلقی کرد که خمیر دندان هایی با قیمت بالاتر آسیبی به دندان وارد نمی کنند.

این نوع خمیردندان حاوی ترکیبات فلورایدی مانند سدیم فلوراید (NaF)، فلوراید قلع (SnF2 ) یا مونوفلوئورو فسفات (MFP2) است. اگر غلظت فلوراید 1000 ppm (ذره در میلیون) یا بیشتر باشد، خمیردندان به جلوگیری از پوسیدگی کمک می‌کند.

مواد فعال تشکیل دهنده این نوع خمیردندان علائم ناشی از حساسیت عاج دندان را به دو طریق کاهش می‌دهد. نخست این که واکنش نورون‌ها به محرک درد را متوقف می‌کند و دوم این که توبول‌های عاجی دندان را مسدود می‌کند.

 

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد