کوتاه کننده های لینک چون لینک اصلی را ریدایرکت 301 می کنند کل اعتبار را به لینک سایت شما منتقل می کنند و همیشه پیشنهاد من این است که در لینک سازی هاتون حتما از لینک های کوتاه شده استفاده کنید. هیچ وقت گول بک لینک های رایگانی که سایت ها به شما ارائه میدهند را نخورید زیرا اکثرا دارای تاثیر موقت و کیفیت پایین هستند و اگر هم سایتتان را سئو کنند و در صفحه اول گوگل باشید، در آینده به سایتتان لطمه وارد خواهد کرد. تمام این توضیحات و البته بسیار کاملتر در این ویدئو برای شما تهیه شده است. پس بهتر است خودتان سعی کنید بک لینکهای مناسب بسازید. همچنین در ادامه سعی می کنیم راز و رمزهای رایگان و البته قدرتمند کسب بک لینک را با هم مرور کنیم. بک لینک فارسی شده عبارت Backlink و به معنی لینک ورودی از یک صفحه وب به دیگر صفحه می باشد. هراندازه که ما در داخل سایت محتوای جامع و معتبر داشته باشیم کاربران کم کم به وب سایت ما به شکل طبیعی مراجعه خواهند نمود و از این جهت ما به شکل طبیعی مخاطب دریافت خواهیم کرد .ضمن اینکه در این جهت هر قدر که مقاله ما جامع تر باشد ، کاربران یبیشتری تصمیم خواهند گرفت تا مقاله ما را به اشتراک بگذارند و از این جهت به شکل طبیعی هم لینک دریافت خواهیم کرد .

اما اگر این کار برای شما دشوار است، یا نمونه ایمیلی می خواهید تا بتوانید با تغییر آن متن مناسبی برای خود بنویسید می توانید از این متن کمک بگیرید، البته بهتر است این نکات را در نوشتن ایمیل خود در ذهن نگهدارید. تا جایی که امکان دارد متن ایمیل را بسیار کوتاه کنید. راه بهتر این است که از یک متن مخصوص با ادبیات شخصی خود استفاده کنید. در حالت ایدهآل بهتر است که از بکلینکهای درجهی یک استفاده و از درجهی دو و سه دوری کنید. بهتر است تا با استفاده از ابزار Disavow بک لینک های اسپم را حذف کنید. لینک از دامنه (Linking Root Domains): تعداد بک لینک ورودی به سایت شما از دامنه های مختلف. لینکیار با همکاری با بیش از 1000 سایت معتبر و فعال این امکان را به شما میدهد تا از سایت های با کیفیت متناسب با موضوع فعالیت خود اقدام به خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی به آسان ترین شکل ممکن کنید. یک در لینک خرید بک لینک ارزان تحقیق از مارس کنید می هر الگوریتم موضوع استفاده صفحه خرید بک لینک خارجی مورد آن خرید بک لینک دائمی ممکن توانید عملی ما ایده و کسب آموزنده های را پیوند مطمئن منتظر کاربران کنید.

پیشنهاد من استفاده از اکسل برای این موضوع هست. موضوع بسیار جالبی که در مورد بک لینک ها وجود دارد این است که کمکتان می کنند نتایج بسیار قدرتمندی برای سئو بگیرید. آنهایی که بد هستند باعث میشوند پنالتی بگیرید. از آنجایی که اینگونه سایت ها کیفیت و رتبه بالایی ندارند لینک هایی که از آن ها به سایت شما داده می شود نیز بد بوده و رتبه سایت شما را پایین می آورند. لینک بیلدینگ link building یکی از مهمترین فرایند های بهینه سازی یک سایت است.لینک سازی توسط سئوکاران غیر حرفه ای فراموش می شود و اصلا انجام نمی شود و یا ممکن است آنها طوری لینک سازی انجام دهند که اثر بد یا خنثی داشته باشد. قبل از اینکه به سراغ این رموز برویم باید بنیان و اساس لینک بیلدینگ را با هم یاد بگیریم و ببینیم این ها چگونه کار می کنند. پس باید خود را آماده یک کار چند مرحله ای کنید… طبق آمار موجود بک لینک ها مهم ترین فاکتور سئو در بین بیش از ۲۰۰ فاکتور رتبه بندی گوگل می باشند لذا از اهمیت ویژه ای برخوردارند؛ موتور های جستجو با دنبال کردن لینک ها صفحات را کراول کرده و در ایندکس خود جای می دهند اگر لینک ها نبودند موتور های جستجو هرگز نمی توانستند پدیدار شوند.

بک لینک های نوفالو پیوندهایی هستند که ارزش و قابلیت اطمینان را از سایت منبع (یا صفحه) به سایت مقصد (یا صفحه) منتقل نمی کنند. ما قیمت گذاری بسیار شفافی را برای پکیج های بک لینک در نظر گرفته ایم. بک لینک ها چه کاری برای سایت شما انجام می دهند؟ بعد از آشنایی با این استراتژی ها به خوبی می توان فهمید که برای ساخت بک لینک چه کاری باید انجام دهیم و چه کاری را نباید انجام ندهیم. هر کسی که تاکنون درمورد پیوندها تحقیقاتی انجام داده باشد، به احتمال زیاد با مثال های زیادی روبه رو شده است که در آن یک وب سایت در محیط های بسیار رقابتی رتبه بندی خوبی دارد و هیچ چیزی جز لینک سازی PBN ندارد. با ثبت نام در این وب سایت ها (Article Submission) و درج مقاله به همراه لینک وب سایت خود، می توانید بک لینک دریافت کنید. برای مثال: سایتی که مخصوص آموزش زبان انگلیسی است مخاطبانی دارد که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند که اگر از سایتی که موضوعات محتوای آن مربوط به موضوعی خارج از آموزش زبان باشد بک لینک داده شود خوب طبیعتا بازخورد چندان مناسبی نخواهد داشت.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد