[ad_1]

واشنگتن – وکلائی که یک قاضی فدرال برای کمک به یافتن خانواده های مهاجر جدا شده در مرز ایالات متحده در سال های 2017 و 2018 متهم کرده اند ، می گویند که پس از ماه ها درخواست ، دولت داده های جدیدی ارائه کرده است که می تواند برای آنها بسیار مهم باشد کمک به آنها در یافتن خانواده ها.

در دادگاهی فدرال که اواخر روز چهارشنبه در کالیفرنیا تشکیل شد ، وکلا گفتند که اطلاعات مربوط به خدمات بررسی امور مهاجرت وزارت دادگستری ، که شامل اطلاعاتی در مورد والدین و فرزندان در دادخواست های مهاجرت است ، چهارشنبه گذشته در اختیار آنها قرار گرفته است.

وکلای دادگستری در بیانیه ای گفتند: “از جمله ، اطلاعات شامل شماره تلفنی است که قبلاً شناخته شده نبودند.”

قاضی دانا سابراو از کالیفرنیای جنوبی سال گذشته به یک کمیته راهبری از گروه های حقوقی و غیرانتفاعی دستور داد تا خانواده های مفقود شده را پس از جدا شدن دولت ترامپ از والدین و فرزندان که به طور غیرقانونی از مرز عبور می کنند در سال 2017 و 2018 ، پیدا کند ، اما موفق نشد خانواده هایی را که از هم جدا کرده بودند ردیابی کرد.

NBC News در ماه نوامبر گزارش داد که والدین 666 کودک مهاجر هنوز توسط وکلای مدافع حقوقی پیدا نشده اند و این امر راه اتحاد را برای بسیاری دشوار کرده است. در بیانیه روز چهارشنبه گفته شد برخی خانواده ها از آن زمان شناسایی شده اند ، تعداد والدینی که هنوز محل نگهداری آنها مشخص نیست 628 نفر است.

با داده های جدید ، که به گفته وکلا وقت کافی برای بررسی ندارند ، می توان تعداد آنها را بیشتر کاهش داد.

لی گلنت ، معاون طرح حقوق مهاجر گفت: “ما بارها و بارها از دولت ترامپ اطلاعات اضافی را که ممکن است برای کمک به خانواده ها لازم باشد ، درخواست کرده ایم و سرانجام در حال دریافت این شماره تلفن ها و آدرس های جدید هستیم.” ACLU “متأسفانه ، مشکل به سطح بحث ریاست جمهوری رسیده است تا آنها را مجبور کنند این داده ها را به ما بدهند.”

گلرت گفت: “همه می پرسند آیا دولت ترامپ به یافتن این خانواده ها كمك كرده است؟ نه تنها كمك نكردند ، بلكه آنها این اطلاعات را برای همیشه حفظ كردند.”

رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفته است که او یک گروه کاری برای یافتن و پیوند مجدد خانواده های جدا شده ایجاد خواهد کرد ، اگرچه تیم انتقال وی هنوز متعهد نشده است که به والدین اخراج شده فرصت دهد تا به ایالات متحده بیایند تا با فرزندانتان دور هم جمع شوید

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر