حسابرسی مالیاتی هانتر بایدن بر معاملات تجاری چین متمرکز است


به گفته یک منبع آگاه در این تحقیقات ، مقامات فدرال تحقیق در مورد مالیات هانتر بایدن در حال بررسی معاملات تجاری وی در چین هستند.

این منبع گفت ، تحقیقات ، که خود هانتر بایدن روز چهارشنبه اعلام كرد ، در سال 2018 آغاز شد ، یك سال قبل از آنكه پدرش نامزدی خود را برای ریاست جمهوری اعلام كند. این کاوشگر در حال انجام بود که ویلیام بار به عنوان دادستان کل منصوب شد.

هانتر بایدن در سال 2013 ، زمانی که پدرش معاون رئیس جمهور بود ، به هیئت مدیره یک شرکت سرمایه گذاری چینی پیوست. در جریان مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور ترامپ و متحدانش با حملات فزاینده ای روبرو شد ، هانتر بایدن در اکتبر 2019 اعلام کرد که قصد دارد در پایان ماه کناره گیری کند.

در آن زمان ، وکیل وی ، جورج مزیرز ، نوشت که هانتر بایدن به عنوان عضو هیئت مدیره بدون حقوق شرکت مدیریت صندوق سرمایه گذاری BHR خدمت کرده است.

مزیرز گفت: “تا به امروز ، هانتر به دلیل حضور در هیئت مدیره BHR هیچ غرامت دریافت نکرده است.” “او هیچ بازدهی از سرمایه خود دریافت نکرده است. از زمان دریافت سهام هانتر هیچ توزیعی بین سهامداران BHR وجود نداشته است. “

تیم بایدن از اظهار نظر درمورد تحقیقات فدرال در معاملات هانتر در چین خودداری کردند. وزارت دادگستری نیز از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، هانتر بایدن گفت: “من این مسئله را بسیار جدی می گیرم ، اما اطمینان دارم كه بررسی حرفه ای و عینی این موضوعات نشان می دهد كه من به صورت قانونی و كافی به پرونده های خود رسیدگی كرده ام ، از جمله به نفع مودیان حرفه ای. مشاوران “

پسر ارشد رئیس جمهور منتخب جو بایدن در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری هدف حملات بی امان قرار گرفت. رئیس جمهور ترامپ و متحدانش ادعا کردند که هانتر بایدن از نفوذ پدرش برای غنی سازی خود از طریق معاملات تجاری در اوکراین و چین استفاده کرده است.

معاملات هانتر بایدن در هر دو کشور در تمام مدت مبارزات انتخاباتی مورد بررسی قرار می گرفت ، اما هیچ مدرکی نشان نمی داد که وی یا پدرش در کار خلافی نقش داشته باشند.

هانتر بایدن سال گذشته قول داد که اگر پدرش به مقام ریاست جمهوری برسد در شرکت های خارجی کار نخواهد کرد.

مایک ممولی کمک کرد


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes