حزب کنگره های اسپانیا از کنگره خواستار رای دادن در مورد موزه ملی آمریکای لاتین در این لایحه است


حامیان موزه ملی آمریکای لاتین آمریکایی تلاش دیگری می کنند تا کنگره لایحه ای را برای ایجاد آن تصویب کند.

هفته گذشته ، سناتور جمهوریخواه مایک لی از یوتا مانع رأی ایجاد موزه و موزه تاریخ زنان شد و سالها تلاش را از بین برد.

حزب کنگره اسپانیا روز دوشنبه نامه ای به رهبران پارلمان و سنا فرستاد و از آنها خواست موزه ملی قانون لاتین آمریکا ، HR 2420 را در لایحه 1.4 تریلیون دلاری که کنگره تلاش می کند با آن موافقت کند ، گنجانند. برای جلوگیری از تعلیق دولت

این قانون فقط روند موزه را آغاز می کند ، که باید شامل یک مطالعه امکان سنجی ، جمع آوری کمک های شخصی و مطالعه مکان سایت باشد.

خواکین کاسترو ، تگزاس ، که دوره ریاست خود را به عنوان رئیس CHC به پایان می رساند ، گفت: “لاتینها به دلیل غلبه بر تبعیض سیستمی ، سهم قابل توجهی در موفقیت آمریكا داشته اند و داستانهای ما عمدتا از تاریخ ایالات متحده محو شده است.” “این واقعیت که مایک لی ، یک سناتور از ایالات متحده ، با تجربه آمریکای لاتین آشنا نیست ، بیشتر نیاز به موزه آمریکای لاتین را نشان می دهد.”

در بحث هفته گذشته ، لی علیه موزه های “جداگانه اما برابر” استدلال کرد و افزود که موزه هایی که به آفریقایی آمریکایی ها و هندی ها اختصاص داده شده قابل قبول هستند زیرا آنها نژادپرستی سیستمی و پاک کردن تاریخ خود را تجربه کرده اند و این نشان می دهد که آمریکای لاتین چنین کاری نکرده است.

این نظرات باعث توبیخ سناتور باب منندز ، DN.J. و دیگران ، از جمله بسیاری در شبکه های اجتماعی ، گفتند که اظهارات وی نشان داد که چرا موزه مورد نیاز است.

گروه پارلمانی در نامه ای گفت: “ما معتقدیم که به مرور زمان ، عدم نمایندگی کامل آمریکای لاتین نقاط کور واقعی ایجاد کرده است که از نقشی که آمریکای لاتین در خدمت و فداکاری ملت ما بازی کرده اند ، غافل می شود.” “با 500 سال سابقه پیش از تأسیس این کشور ، آمریکای لاتین از ابتدا بخشی از تاریخ آمریکا بوده است ، اما برای دیدن گالری ها و نمایشگاه ها در سراسر اسمیتسونیان ، هرگز نمی دانیم که این چنین است.”

طرفداران هر دو طرف از قانون حمایت از موزه حمایت کردند. ائتلاف لاتین ، یک گروه تجاری غیر انتفاعی که تمایل به حمایت از اصول جمهوری خواهان دارد ، لی را در بیانیه ای مجازات کرد ، همچنین خواستار درج لایحه موزه در لایحه هزینه ها شد. این گروه مسدود کردن حساب موزه توسط وی را “تحقیرآمیز و اشتباه” خواندند.

آخرین لحظه تماس وقتی بود که نماینده خوزه سرانو ، DN.Y ، به کار 30 ساله خود در کنگره پایان داد. سرانو نزدیک به 20 سال پیش کار در موزه را آغاز کرد و از لایحه ای که مجلس در ژوئیه تصویب کرد حمایت کرد ، نسخه ای که سنا تصویب کرد.

این به دنبال انتخابات امسال رخ داد ، که در آن دونالد ترامپ رئیس جمهور و جمهوری خواهان حمایت بیشتری از حد انتظار را از رای دهندگان لاتین در برخی از مناطق کشور دیدند. اگر ترامپ لایحه هزینه را امضا کند ، سند موزه نیز به عنوان بخشی از آن تصویب می شود.

به طور جداگانه ، CHC هفته گذشته رهبران جدیدی را انتخاب كرد و نماینده رائول روئیز ، كالیفرنیا را كه پزشك اورژانس است ، به عنوان رهبر گروه در كنگره بعدی انتخاب كرد.

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes