پدرام کریمی در ابتدای برنامه این پرسش را از بختیاری مطرح کرد که به کدام یک از گزینههای نظرسنجی این هفته شامل سریالهای «آپارتمان »، «همسران»، « من یک مستاجرم»، «پاورچین»، «خانه سبز»، «چارخونه»، «زیرآسمان شهر» و «هیئتمدیره» به عنوان سریال آپارتمانی محبوب خود رای میدهد؟ بختیاری عنوان کرد: سریال «پاورچین» به کارگردانی آقای مدیری هم در سال 1381 در 129 قسمت ساخته شد که بسیار جذاب بود و بعدها مجموعه «نقطه چین» در شبکه سه هم تقریباً با همان گروه تولید و پخش شد. سریال «ناراستکیش» (با عنوان اصلی «Unorthodox») که با نامهای دیگری همچون سریال «غیر ارتدکس» و «غیر مومن» نیز شناخته میشود، با اقتباس از کتاب اتوبیوگرافی دبورا فلدمن ساخته شده است. نبردی نیز درمیگیرد و جانی یک تنه به تعقیب لوکوموتیوش میرود و بالاخره موفق میشود جنرال و آنابل لی را نجات دهد و به جنوب بیاورد. تا اینکه نیروهای نفوذی شمالی جنرال را میدزدند و در حالیکه آنابل لی را نجات دهد و به جنوب بیاورد. جانی گری (کیتن) در زندگیاش دو عشق دارد: یکی از لوکوموتیوی بهنام جنرال و دیگری دختری به نام آنابل لی (مک). زمانی که فرانک خود را دکتر جا زده، دلباختهٔ برندا استرانگ (آدامز) دختری دلچسب و مهربان میشود.

جسی (هاوک)، یک جوان امریکائی که در حال گشتن اروپاست، در قطار وین با دختر دانشجوی فرانسوی، سلین (دلپی) آشنا میشود. جسی پیشنهاد میدهد که این بیست و چهار ساعت را با هم بگذرانند. در این بین، رقیب عشقی باستر با صحنهسازی وانمود میکند که او ساعت پدر دختر را به سرقت برده است. آنابل لی شرط میگذارد که تا وقتی جانی در یونیفورم سربازان ظاهر نشده حاضر نیست او را ببیند. من وقتی «پاورچین» و «نقطهچین» را میدیدم آرزویم این بود که جای یکی از این بازیگران باشم و یکی از رویاهای من بود. او یکی از تنبلترین آدمهای این شهر است و با دوستان بولینگبازش، والتر سوبچاک خودپسند (گودمن)، صاحب فروشگاه لوازم استحفاظی، و دانیِ ملایم و خوشمشرب (بوسکمی)، اسکیرویآبباز سابق به وقتگذرانی مشغولاند، تا اینکه یک روز بعدازظهر، وقتی دو نفر قُلدر به خانهٔ ویلائی جف حمله میکنند، او را کتک میزنند و روی قالی اتاقش ادرار میکنند، مسیر زندگیاش تغییر میکند. فرهادی نیز در شمایل رحیم، خود را همچون او در بسیاری از لحظات قربانی میبیند و همچنین معترفانه اعلام میدارد که اساسا اینکه رسانه چگونه حرفها و اعمال او را بازتاب میدهد، از کنترل او و هرکس دیگری خارج است.

فرانک ظاهراً لذت میبرد از اینکه تحت تعقیب کارل است و حتی تا آنجا پیش میرود که هر از گاه شبها به او زنگ میزند و با او گپ میزند. به شکلی که در نسخه دنده دستی (خودرو مورد آزمایش)، جلوپنجره بیش از حد ساده از کار درآمده، چراغهای جلو و عقب تناسبی با یکدیگر ندارند، طراحی چراغهای یکپارچه عقب به شکل عجیبی به دوج چارجر شباهت دارد (که البته وصل شدن چراغهای عقب، روند ترند طراحیهای نوین است)، خطوط روی کاپوت و سپر جلو سردرگم هستند، رنگ روشن ستون میانی (عدم استفاده از برچسبهای مشکی رنگ بر روی ستون B) توی ذوق میزند و ایرادات مونتاژی نیز شباهتی با یک خودرو مدرن ندارد. یک روز در مدرسه، فرانک جونیر سعی میکند خود را معلمی جایگزین جا بزند و او روشهای چشمگیرتر و پُردرآمدتری در جا زدنهای خود پیدا میکند و یک روز خلبان و روزی دیگر، خود را دکتر یا وکیل جا میزند. کارهای جسورانهٔ فرانک توجه کارل هنراتی (هنکس) مأمور FBI را جلب میکند که قصد دارد فرانک را گیر بیندازد. در بازپرسی، پل به بمبگذاری اعتراف میکند و به جری هم توصیه میکند که همان کار را انجام دهد. سریال پیرامون بخش خاصی از پلیس FBI است به نام فرینچ که بر روی موضوعات و پرونده های ماورالطبیعه کار میکند که از یک پلیس زن و یک پدر و پسر تشکیل شده است که بار اصلی مسائل این پرونده ها را به دوش میکشند.

دو زن آرامآرام به هم چنان نزدیک میشوند که انگار میخواهند در روح یکدیگر رسوخ کنند… والدین او امیربانو کریمی و مظاهر مصفا هستند که هر دو جزو هنرمندان مطرح می باشند . خلاصه داستان: دوستان و همراهان گرامی فعلا خلاصه ای برای میدان سرخ منتشر نشده بزودی با پخش قسمت اول درج خواهد شد.شما می توانید با تماشای فیلم و سریال های جدید اوقات زیبایی را سپری کنید با ما همراه باشید مووی لند… حتی اگر موقعیتش به خطر بیافتد.گاهی بهجای مسئول استخدام فرمانداری، معیار قضاوتمان را از اساس، شایعات فضای مجازی قرار میدهیم و از همه اینها که بگذریم، اکثرمان شاید شبیه به برادر فرخنده باشیم که به کوتاهی یک برش تدوین با ماهیتی هجو آمیز، با خواندن یک تیتر روزنامه، به یکباره خشم خود را فرو خورده و از رحیم قهرمان میسازیم و دوباره در انتها، با تماشای یک فیلم دعوا، خشمگینتر از قبل به موضع ابتدایی خود برمیگردیم. اما هنگام تماشای سریال مرگ بر ۲۰۲۰ تمام کسانی که خبر هولناک را شنیدهاند میخندند و این جذابیت چنین سریالی را دو چندان میکند. اما این یک فیلم «تقریبا» کامل است، بنابراین اجازه دهید در مورد آن قسمت «تقریبا» صحبت کنیم. همچنین فیلمهایی که به صورت چند سری (اپیزود) یا قسمت باشد به آنها سریال میگویند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد دانلود فیلم غرور و تعصب دوبله فارسی بدون سانسور اپارات لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد