[ad_1]

ماریتا ، جورجیا – مقامات انتخاباتی در حال تحقیق در مورد اقدامات وكیل ایالت فلوریدا هستند كه به گفته آنها تلاش كردند برای رأی گیری با راندمان بالا در جورجیا ثبت نام كنند ، این تصمیم تصمیم به كنترل سنای آمریكا خواهد گرفت. همچنین گفته می شود وی در ویدئویی گرفتار شده است که سایر ساکنان فلوریدا را به انجام همین کار دعوت می کند.

وزیر امور خارجه گرجستان ، براد رافنسپرگر ، روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات را منتقل می کند – فقط برای رای دادن به گرجستان – بدون قصد ماندن در ایالت.

دیدیر هولدن ، ناظر انتخابات در شهرستان پالینگ ، جورجیا ، گفت: این وکیل به شبکه پیوست و سعی کرد با استفاده از آدرس برادرش در هیرام ، جورجیا برای رای گیری ثبت نام کند. این سیستم ثبت نام وی را در حالت تعلیق قرار داد زیرا وی شماره گواهینامه رانندگی گرجستان یا سند دیگری از آدرس را ارائه نداد.

هولدن روز پنجشنبه به آسوشیتدپرس گفت: “این مربوط به جمهوری خواهان یا دموکراتها نیست – بلکه در مورد آنچه که ما انجام می دهیم است.” “همه همیشه فریاد می زنند:” انتخابات جعلی است. نه ، ما در حال تلاش برای انجام کار هستیم. “

“ما نمی توانیم این پیام را ارسال کنیم که فقط به دلیل عصبانیت از نامزد شدن ما ، می توانیم بیرون برویم و انتخابات را برگزار کنیم. این فقط قلبم را می شکند که می بینم کشور ما به این مسئله رسیده است. “

رافنسپرگر بارها گفته است که هیچ شواهدی از تقلب گسترده رای دهندگان در انتخابات نوامبر وجود ندارد.

وکیل فلوریدا به شبکه تلویزیونی WSB-TV گفت که وقتی در یک راهپیمایی سیاسی در 7 نوامبر در ایالت سون شاین در فیلم صحبت می کند ، در حالی که فیلم گرفته شده بود ، شوخی می کرد. وی هرگونه تخلف را انکار کرد.

اما هولدن گفت که او علاقه مند است که آیا سایر افراد غیر خارجی پس از تشویق برای انجام این کار در یک تجمع در فلوریدا ، سعی در ثبت نام در جورجیا دارند.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد