جوانان لاتین در سال 2020 بسیج ، رأی داده و مهم بودند. سازمان دهندگان می خواهند ادامه دهند.تلاش سازمان دهندگان جوانان آمریكای لاتین در ایالت های جنگ برای بسیج رای دهندگان جدید با افزایش آرا و صدای سیاسی اسپانیایی ها در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر نتیجه داده است.

استلا راس ، دانشمند علوم سیاسی و مدیر مرکز دموکراسی و مشارکت های مدنی در دانشگاه مریلند ، گفت: “ما از این واقعیت که جوانان به طور کلی و سپس لاتین ها به طور خاص ، برای رای دادن بیرون آمده اند ، تصویر خوبی دریافت می کنیم.”

وی گفت ، از بیش از 8.6 میلیون نفر از مردم لاتین در سراسر كشور كه ​​زود رأی دادند ، حدود 2.4 میلیون رای دهنده برای اولین بار و تازه ثبت نام شده هستند كه بسیاری از آنها جوان هستند.

روس گفت: “احتمال زیادی وجود دارد که اکثریت رای دهندگان برای اولین بار به رای دادن ادامه دهند.” وی گفت ، کلید ، ادامه دستیابی و بسیج است.

طبق نظرسنجی های اولیه NBC News برای رای گیری زودهنگام و روز انتخابات ، 13٪ که در سال 2020 به رئیس جمهور رأی دادند برای اولین بار رأی دادند ، در حالی که در سال 2016 کمتر از 10٪. رأی دهندگان جدید در سال 2020 بین 18 تا 24 سال بودند.

براساس اطلاعات مرکز تحقیقات مدنی و اطلاعات و مشارکت ، داده های اولیه نشان می دهد که مشارکت جوانان در انتخابات سال 2020 به مراتب بیشتر از سال 2016 بود. (دایره)که درگیر تعامل سیاسی جوانان آمریکایی است.

برآوردها نشان می دهد که بین 52 تا 55 درصد از کل رأی دهندگان جوان زیر 30 سال واجد شرایط در انتخابات ریاست جمهوری رای داده اند. پس از شمارش همه آرا ، این مرکز پیش بینی می کند که مشارکت جوانان می تواند به 53 و 56 درصد افزایش یابد ، در حالی که در سال 2016 از 45 و 48 درصد بود.

اسپانیایی زبان ها بیشترین سهم را از رای دهندگان غیر سفیدپوست را تشکیل می دهند. رکورد 32 میلیون لاتین 13 درصد از کل رای دهندگان را تشکیل می دهد. اما نکته قابل توجه تر جوانان آنها است – بر اساس سرشماری انجام شده ، حدود 40 درصد رای دهندگان در آمریکای لاتین بین 18 تا 35 سال هستند.

طبق تحقیقات مرکز تحقیقات پیو ، اسپانیایی ها با متوسط ​​سن 30 سال در میان جوانترین گروه نژادی یا قومی در این کشور قرار دارند. پیش بینی می شود که طی دو دهه آینده یک میلیون نفر از مردم لاتین هر ساله 18 ساله شوند و این درگیری رای دهندگان لاتین بدون درک ارتباط آنها با انتخابات جوانان این کشور تقریباً غیرممکن است.

روس گفت: “با افزایش صدای جوانان ، همچنین تعداد جوانان آمریکای لاتین نیز واقعاً افزایش می یابد.”

“مردم ما انگیزه داشتند”

بر اساس نظرسنجی های NBC News ، حداقل 69 درصد رای دهندگان لاتین زیر 30 سال از جو بایدن بهره مند می شوند.

مگان لیرنا ، 27 ساله ، مدیر ایالتی Action on the Road در پنسیلوانیا گفت که وی از زمان پیروزی دونالد ترامپ در ایالت خود در سال 2016 با حدود 44000 رأی ، رای دهندگان را در جامعه خود بسیج کرده است.

Do Road Action ، بخشی از بزرگترین سازمان پیشرو مهاجران کشور ، 2.2 میلیون تماس برقرار کرد و بیش از یک میلیون پیام کوتاه به رای دهندگان لاتین در پنسیلوانیا فرستاد ، همراه با بسیاری از تلاش های دیگر برای افزایش آگاهی رای دهندگان.

“اشتباه نکنید: رای دهندگان سیاه و لاتین به این پیروزی دست یافتند. لرنا گفت ، ما راه پیروزی پنسیلوانیا را می دانستیم و ریاست جمهوری جوامع رنگارنگی را طی کرد. “در یک بیماری همه گیر که باعث نابودی و آلوده شدن جامعه لاتینکس و سیاه پوستان شد ، زندگی ما در جریان بود و انگیزه مردم ما بود.”

در فلوریدا ، مبارزات انتخاباتی ترامپ زمان زیادی را صرف تعامل آمریکای لاتین در این ایالت کرد. وی گفت: اگرچه بیشتر رای دهندگان فلوریدا در فلوریدا طرف بایدن بودند ، ترامپ از لاتین در این ایالت حمایت كرد تا بخشی از حمایتی را كه با رای دهندگان دیگر فلوریدا از طریق كمك موثر به رئیس جمهور در پیروزی فلوریدا از دست داده بود جبران كند. مارلون گونزالس ، 31 ساله ، که در اورلاندو برای ترامپ کارزار انتخاب کرد.

Tanya Unzueta ، مدیر سیاسی Mijente ، یک جنبش ملی لاتین متولد شده پس از مبارزات # Not1More برای اخراج در سال 2015 ، در تلاش است تا رأی دهندگان جوان لاتین را در آریزونا و جورجیا ، کشورهایی که “سیاه پوستان و لاتین ها بایدن آنها را به وجود آورده اند” بسیج کند تنها رقابتی ، “طبق CIRCLE.

بایدن با اختلاف کمی برنده هر دو کشور شد.

Unzueta برای جلب حمایت رای دهندگان لاتین به نفع بایدن ، به نسلی از جوانان اسپانیایی تبار – که طبق قانون محدود کننده ضد مهاجر SB 1070 و اقدامات انجام شده توسط کلانتر بحث برانگیز جو آرپایو ، بزرگ شده اند – اعتبار داده است.

اونزوئتا 36 ساله گفت: “برخی از بدگویی های ما افرادی بودند که پدر و مادرشان 10 سال قبل توسط جو آرپایو مورد حمله قرار گرفتند.”

بسیج میدان جنگ – و مسابقات آینده

الگویی مشابه در گرجستان مشاهده می شود ، جایی که بسیاری از کودکان مهاجر لاتین که در مزارع دولتی و کارخانه های فرآوری مرغ کار می کنند اولین خانواده هایشان هستند که رأی می دهند. اونزوئتا گفت ، آنها همچنین برای به دست آوردن پشتیبانی از دموکرات ها و همچنین ثبت نام رای دهندگان جدید در را می زدند.

“روس گفت” در جورجیا ، بسیج عظیمی از رای گیری آفریقایی-آمریکایی ها در این ایالت با تلاش استیسی آبرامز و مرگ جان لوئیس وجود داشت ، اما آنها فقط به انتخابات آفریقایی-آمریکایی تمرکز نکردند. من همچنین رای گیری را در لاتین بسیج کردم که در جنوب در حال افزایش است. “

این مهم قبل از دور دوم منتظر مدت زمان طولانی در جورجیا ، که تعیین خواهد کرد کدام حزب سنای آمریکا را کنترل می کند ، اهمیت بیشتری می یابد. راوس گفت: “لاتین ها” به عنوان یک کشور رقیب در میدان جنگ همچنان بخشی از تاریخ جورجیا خواهند بود. “در 10 سال گذشته ، ایالات جنوبی شاهد افزایش قابل توجهی در جمعیت آمریکای لاتین بوده اند.”

Unzeta از Mijente گفت که سازمان آن در حال حاضر میزبان رویدادهایی است که آخر هفته ها قبل از دور دوم مسابقات گرجستان برگزار می شود.

در حالی که سازمان های محلی به طور موثری به رای دهندگان جدید لاتین در ایالت های میدان جنگ نیرو می دادند ، رووز گفت که کلید همچنان در دسترس است.

وی افزود: “هر گروهی که بتوانید برای رای دادن بسیج کنید ، این تغییر را ایجاد می کند”.

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes