جمهوری خواهان آریزونا با رد ادعای ترامپ در مورد کلاهبرداری ، خواستار ممیزی انتخابات شهرستان ماریکوپا شدند


یک جمهوری خواه ارشد جمهوری اسلامی در آریزونا جمعه ، در حالی که به دیگر جمهوری خواهان پیوسته و خواستار ممیزی انتخابات در بزرگترین حوزه انتخابیه خود شده بود ، در بیانیه ای تند تلاشهای بی منطق رئیس جمهور دونالد ترامپ برای لغو نتایج انتخابات را انکار کرد.

رئیس پارلمان آریزونا ، Rusty Bowers ، جمهوری خواه ، در بیانیه ای گفت كه بعید است طبق قوانین ایالتی ، قانونگذار بتواند رأی دهندگانی را برای تحویل آرا به كالای انتخاباتی ترامپ تعیین كند. تیم حقوقی رئیس جمهور ، که شامل رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک است ، در نبرد حقوقی خود گفت که تقلب گسترده رای دهندگان در آریزونا و سایر ایالت ها دلیل شکست ترامپ در انتخابات بود.

با این حال بوورز این ادعاها را راحت بیان می کند.

وی در بیانیه ای گفت: “برنامه ریزی های كشورمان روز دوشنبه به پایان رسید و جو بایدن و كاملا هریس بیشترین رای را به دست آوردند ، بنابراین این نامزدهایی هستند كه رای دهندگان ریاست جمهوری این كشور باید به آنها رای دهند.” “هیچ چیز در قانون اساسی ایالات متحده یا تصمیمات دیوان عالی ایالات متحده حتی حاکی از آن نیست كه قانونگذار آریزونا ممكن است رأی دهندگان مختلف را برای رأی دادن به دو نامزد متفاوت منصوب كند.”

وی گفت: “من به عنوان یک جمهوریخواه محافظه کار نتایج انتخابات ریاست جمهوری را دوست ندارم.” من به رئیس جمهور ترامپ رأی دادم و برای انتخاب مجدد وی سخت تلاش کردم. اما من نمی توانم و نمی توانم از این پیشنهاد که ما قانون فعلی را نقض می کنیم و نتیجه انتخابات معتبر را تغییر می دهیم حمایت کنم و نخواهم کرد. “

این اتفاق هفته ها قبل از رای گیری کالج انتخاب برای رأی دادن به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور و پس از اطلاع رئیس اداره خدمات عمومی به رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن مبنی بر تصویب روند انتقال رسمی دولت صورت می گیرد.

این اتفاق نیز پس از آن رخ داد که دوگ فرماندار آریزونا ، داگ دوسی ، جمهوری خواه و متحد نزدیک ترامپ ، هنگام امضای امضای خود برای تأیید انتخابات ایالت ، خود را در کمر رئیس جمهور دید. ترامپ در توئیتر خود نوشت که دوسی به مردم آریزونا “خیانت” كرده و از ادعای دروغ رئیس جمهور مبنی بر پیروزی وی در واقع كه بیش از 10 هزار رأی از دست داد ، حمایت نمی كند.

فیلم های Ducey با امضای گواهینامه نشان می دهد که تلفن او در حین مراسم با صدای آهنگ Hail به صدا در می آید ، نوایی که وی می گوید برای اطمینان از اینکه تماس های کاخ سفید را از دست نمی دهد از آن استفاده می کند. دوسی تماس را خفه کرد.

چندین ایالت دیگر در میدان جنگ – از جمله پنسیلوانیا ، میشیگان و جورجیا – نیز نتایج خود را تأیید کرده و بایدن را به عنوان برنده اعلام کرده اند. تیم حقوقی ترامپ بدون ارائه مدارک مستدل از ادعاهای خود مبنی بر کلاهبرداری مورد تمسخر و تعجب قرار گرفت.

با این حال ، در یک توییت جمعه شب، ترامپ به سخنان دیگری از طرف بوورز ، کارن فن ، رئیس مجلس سنای آریزونا ، همچنین جمهوری خواه ، و دیگر مقامات ارشد دولت جمهوری خواه اشاره کرد که خواستار ممیزی قضایی شهرستان ماریکوپا ، پرجمعیت ترین منطقه این ایالت شدند.

ترامپ گفت که حسابرسی “به راحتی کشور را به ما می دهد.” اما در بیانیه ای ، مقامات گفتند كه حسابرسی غیر مجاز بی نظمی ها را توضیح می دهد و به رای دهندگان در كشور شفافیت می دهد.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes