[ad_1]

یک گروه کوچک اما رو به رشد از جمهوری خواهان برجسته با رئیس جمهور دونالد ترامپ و سایر اعضای حزب خود جدا شدند و جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمالا هریس معاون رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور را به پیروزی پیش بینی شده در انتخابات تبریک گفتند.

ترامپ حاضر نشد دست از رقابت بکشد و اکثر جمهوری خواهان در کنگره و جاهای دیگر هنوز پیروزی دموکرات ها را تشخیص نداده اند. انتصاب ترامپ به اداره خدمات عمومی همچنین از امضای نامه ای اجازه دسترسی به منابع ایالتی را برای انتقال ریاست جمهوری امتناع کرد.

در اینجا جمهوریخواهانی هستند که علناً به رئیس جمهور منتخب و معاون رئیس جمهور تبریک گفته اند.

میت رامنی از یوتا در بیانیه ای به نمایندگی از خود و همسرش آن به رئیس جمهور منتخب و معاون رئیس جمهور منتخب تبریک گفت توییتررامنی نوشت: “ما هر دو را به عنوان افرادی خوش اخلاق و قابل تحسین می شناسیم.” “ما از خدا می خواهیم که آنها را در روزها و سالهای آینده برکت دهد.”

رامنی همچنین در تاریخ 10 نوامبر به خبرنگاران گفت كه باید برای شروع انتقال به بایدن ابزار داده شود.

رامنی گفت: “این به نفع ملی ما ، به نفع سیاست خارجی ما ، به نفع امنیت ملی است که مطمئن شویم اگر تیم جدیدی وجود دارد که می تواند به تیم مدیریتی تبدیل شود ، در اسرع وقت به آنها دسترسی کامل داده می شود.” اخبار NBC.

سوزان کالینز از ماین منتشر شد بیانیه بایدن و هریس را برای “پیروزی آشکار” خود تبریک گفت ، اما همچنین از تلاش های ترامپ برای زیر سوال بردن نتایج انتخابات قدردانی کرد. وی خواستار صبر در هنگام شمارش آرا شد و گفت: “این روند بیش از 200 سال است که در کشور ما شکست خورده است و امسال نیز در کشور ما شکست نخواهد خورد.”

لیزا مورکوکی از آلاسکا منتشر شد اعلامیه تبریک که در آن وی اظهار داشت که آماده همکاری با دولت آنها خواهد بود. وی نوشت: “گرچه ممکن است همیشه موافق نباشیم ، اما من با آنها کار خواهم کرد که برای آلاسکا درست است – همانطور که بر همکاری و دوجانبه گرایی با همکارانم در مجلس سنا که کاملاً تقسیم شده است تأکید خواهم کرد.”

مایک دورز از داکوتای جنوبی سوالات مربوط به ادعاهای بی اساس رئیس جمهور در مورد کلاهبرداری رای دهندگان را کنار گذاشت ، اما در 10 نوامبر به NBC News گفت که بایدن باید در طول انتقال به منابع دسترسی داشته باشد. “خوب ، از نظر خود انتقال – من فکر می کنم آنها باید بتوانند هر مشکلی را بین خود حل کنند و به برخی از قسمتهای آن اجازه دهند که به جلو حرکت کنند. “

مارکو روبیو از فلوریدا پیشنهاد کرد که رئیس جمهور حق شکایت دارد ، اما بایدن باید کار انتقالی خود را آغاز کند. روبیو گفت: “ما باید این وضعیت پیش بینی نشده را داشته باشیم.” “من فکر نمی کنم که به GSA اجازه دهم در مورد برخی از تعصبات نسبت به انتقال به هر روشی ادعاهای قانونی که رئیس جمهور قصد دارد ادعا کند.”

بن ساسه به نقل از Omaha World-Herald ، از نبراسکا به نمایندگی از خود و همسرش ملیسا سلام کرد. ساسه گفت: “ما امروز در خانه خود ، هم از رئیس جمهور ترامپ و هم از رئیس جمهور منتخب بایدن دعا می كنیم كه هر دو در انجام مسئولیتهای مربوط به خود در این دوره مهم در كشورمان منطقی عمل كنند.”

پت تامی از پنسیلوانیا به ایستگاه تلویزیونی WTAE پیتسبورگ در 10 نوامبر که بایدن رئیس جمهور بعدی است و شروع روند انتقال مهم است. وی گفت: “ما در مسیری قرار داریم که به نظر می رسد جو بایدن رئیس جمهور بعدی ایالات متحده باشد.” “این 100٪ قطعی نیست ، اما بسیار محتمل است ، بنابراین من فکر می کنم که روند انتقال باید آغاز شود.”

نمایندگان

فرد آپتون از میشیگان دست خود را برای کار با رئیس جمهور تازه انتخاب شده در دو طرف راهرو در کنگره بلند کرد و گفت: “ما باید راهی پیدا کنیم که دور هم جمع شویم ، بر اختلافات غلبه کنیم و روی راه حلهایی تمرکز کنیم که به میلیونها نفر در تلاش کمک می کند.” آپتون از فردریک داگلاس نقل قول می کند بیانیه، نوشت: “من برای انجام صحیح با همه متحد می شوم ، و هیچ کسی که مرتکب خطا می شود”.

فرانسیس رونی فلوریدا با درود بایدن خواستار “یک کارزار موفق” شد و از همه آمریکایی ها خواست “برای حمایت از وی گرد هم آیند”. رونی خواستار دو طرفی شد و گفت “ملت ما فقط در صورت موفق بودن مدیر جدید موفق خواهد شد.”

ویل هورد تگزاس آرزو کرد رئیس جمهور منتخب خوش شانس بود و از آمریکایی ها خواست تا گرد هم آیند و “به تصمیم” رای دهندگان احترام بگذارند. وی گفت: “این بیشتر از اینکه ما را از هم جدا کند ما را متحد می کند ؛ ما می توانیم زبان مشترکی پیدا کنیم”. “امیدوارم رئیس جمهور منتخب مظهر این باشد.”

تام رید نیویورک خود را گسترش داد تبریک می گویم “به احترام و احترام به لحظه” پس از فراخوان شفافیت در شمارش آرا. وی گفت: “ما آماده هستیم تا دور هم جمع شویم ، به عنوان یكی كار كنیم و به همه آمریكایی ها در دوران سخت پیش رو كمك كنیم.”

پل میچل از میشیگان آزاد بیانیه بایدن و هریس را به خاطر مبارزات “مبارزه شدید” تبریک گفت. وی گفت: “اکنون آمریكا در تلاش است تا كشور ما را هدایت كند و ما را برای منافع عمومی متحد كند.”

آدام کینزینگر ایلینوی ارائه می دهد تبریک می گویم از طرف خودش و همسرش صوفیا. “کشور ما سزاوار دو طرف رقیب است که می توانند در صورت امکان با هم کار کنند و در صورت عدم رقابت منصفانه.”

چارلی بیکر ماساچوست با درود رئیس جمهور تازه انتخاب شده و معاون منتخب رئیس جمهور برای پیروزی آنها پس از “کارزار طولانی و تفرقه افکنانه”. “بسیار مهم است که همه ما بر روی چالش های واقعی و فوری که این ملت با آن روبرو است تمرکز کنیم.”

فیل اسکات از ورمونت با درود رئیس جمهور بعدی و معاون رئیس جمهور برای لحظه تاریخی خود ، گفت: “بزرگترین امید او این است که آنها بتوانند کشور ما را متحد کنند و ما را در این شرایط سخت پیش ببرند.” اسکات گفت: “رای دهندگان صحبت کرده اند.” “اکنون همه ما هستیم که باید از خشم و تفرقه عبور کنیم و بر انسانیت مشترک و عشق به خانواده ، آزادی و کشور تمرکز کنیم. این همان چیزی است که رهبری واقعی ما را به پیروزی یا باخت فرا می خواند.”

اسپنسر کاکس ، حاکم منتخب از یوتا گسترش یافته است “صمیمانه تبریک می گویم” از طرف خودش و همسرش ابی. کاکس گفت: “از تعهد شما برای متحد کردن همه ما متشکریم.” “ما برای شما دعا می کنیم و قول می دهیم که به نفع مردم یوتا با شما همکاری کنیم.”

جمهوری خواهان مشهور

سیندی مک کین، همسر سناتور جان مک کین ، آزاد شد بیانیه بایدن و هریس پس از تأیید آنها در ماه سپتامبر ، به “دوست عزیزش” تبریک گفتند. مک کین گفت: “زمان آن فرا رسیده است که از سیاست فراتر رفته و آمریکای قویتری بسازیم.” “من می دانم که جو برای آینده بهتر کشور را متحد خواهد کرد.”

جب بوش، فرماندار سابق فلوریدا ، توییت تبریک او ، گفت که او برای رئیس جمهور منتخب و موفقیت خود دعا می کند. بوش گفت: “اکنون زمان بهبود زخم های عمیق است.” “بسیاری برای رهبری به تو اعتماد می کنند.”

جان کاسیچ، فرماندار سابق اوهایو که از بایدن حمایت کرد ، به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت توییتر. وی گفت: “من می دانم که شما همانگونه که قول داده اید عمل خواهید کرد و رئیس جمهور کل کشور خواهید بود.”

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش همچنین “تبریک های گرم” خود را به بایدن ، برجسته ترین جمهوریخواه برای انجام این کار اعلام کرد. در او بیانیهبوش گفت که او با رئیس جمهور منتخب صحبت کرده و از او به خاطر سخنرانی پیروزی “میهن پرستانه” اش تشکر کرده است ، و همچنین با هریس تماس گرفته تا انتخابات تاریخی وی را تبریک بگوید. “من می دانم که جو بایدن مرد خوبی است که فرصت هدایت و اتحاد کشورمان را به دست آورده است. رئیس جمهور منتخب بار دیگر تأکید کرد که تا زمانی که به عنوان یک دموکرات کاندید شود ، برای همه آمریکایی ها حکمرانی خواهد کرد. من همین را به رئیس جمهور ترامپ و اوباما ارائه دادم: دعای من برای موفقیت او و قول من تا آنجا که می توانم کمک کنم. “

مایک راجرز، رئیس سابق کمیته اطلاعات مجلس ، گفت که بایدن باید با توجیه تهدیدهای امنیت ملی ، جلسه توجیهی روزانه رئیس جمهور را آغاز کند. در او بیانیه وی گفت: “مخالفان ما منتظر وقوع انتقال نیستند” و بایدن “باید بداند آخرین تهدیدها چیست و بر این اساس برنامه ریزی را شروع کند.”[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر