جمع آوری کمک مالی از طرف ترامپ ، وکیل کوشنر ، درگیر تلاش برای بخشش فرار مالیاتی بود


واشنگتن – وكلا برای این دو نفر به NBC News گفتند كه یك جمع آوری پول از مبارزات انتخاباتی ترامپ و وكیل داماد رئیس جمهور جارد كوشنر در بخشش كاخ سفید كه به دستور یك هشت پاك ثروتمند در روزهای اولیه دولت ترامپ صادر شده بود ، مشاركت داشتند.

الیوت بریدی ، جمع کننده کمک مالی که از آن زمان در یک پرونده جداگانه لابی گناهکاری خود را پذیرفت ، و ابه لوول ، وکیل کوشنر ، در اوت امسال توجه محققان وزارت دادگستری را جلب کردند ، همانطور که در دادگاه فدرال چاپ شده در منطقه دادگاه منطقه کلمبیا در روز سه شنبه.

نیویورک تایمز اولین کسی بود که Broidy و Lowell را به عنوان مردانی که در تلاش برای بخشش روانشناس کالیفرنیایی Hugh Barras به درخواست فروشنده Sanford ، ثروتمند توسعه دهنده املاک و مستغلات سانفرانسیسکو بودند ، شناسایی کرد.

تایمز گفت که به عنوان بخشی از تلاش ، فروشنده در ازای بخشش باراراس ، با استناد به دو نفر آشنا به تحقیقات ، سهم سیاسی “قابل توجه” خواهد داشت.

این فروشنده در سال 2018 درگذشت و هیچ مدرکی مبنی بر ادامه تلاش ها پس از مرگ وی وجود ندارد. طبق گزارش تایمز ، باراس مورد بخشش قرار نگرفت و به دلیل فرار مالیاتی از سال 2017 تا 2019 یک حکم فدرال را گذراند.

بیانیه ، که به شدت ویرایش شد ، بلافاصله جلب توجه می کند زیرا در آن به ایمیل های ضبط شده اشاره شده است که نشان می دهد “یک طرح مخفی لابی” است که در آن دو فرد ناشناس “بدون رعایت این الزام ، به عنوان لابی برای مقامات ارشد کاخ سفید عمل می کنند.” برای ثبت قانون افشای لابی … برای ارائه “بخشش یا تغییر حکم” برای شخص دیگری که نامش فاش نشده است.

وکیل لوول ، رید وینگارتن ، به NBC News گفت که هیچ رشوه ای در کاخ سفید پرداخت نشده است و اگر لوول برای تأیید بخشش باراس به دفتر کاخ سفید مراجعه کند ، این نقش وی به عنوان یک وکیل کاملاً عادی است. .

حقوقدانان حق دارند تقاضای تخفیف یا عفو موکلان خود را از رئیس جمهور که حق لغو احکام طبق قانون اساسی را دارد ، جویا شوند.

وینگارتن گفت: “نقش ابی قانونگذاری صادقانه ، قابل پیش بینی و اخلاقی بود. با توجه به وظیفه ای که به او محول شده بود ، وی کاملاً قابل پیش بینی بود.” “هیچ دلیلی ندارم که باور کنم او هرگز مورد تحقیق قرار گرفته است. فکر نمی کنم اینطور باشد [investigators] او یک بار چیزی را دیده بود که باعث شد آنها با رفتار او اختلاف پیدا کنند. “

ویلیام بورک ، وكیل مدافع Broidy ، به NBC News گفت كه درگیری Broidy محدود به معرفی Lowell به Diller بود.

“آقای دیلر از آقای بریدی خواسته شد كه او را به یك وكیل دی سی كه می تواند در تقاضای بخشش كمك كند ارجاع دهد. آقای برودی او را نزد ابی لول فرستاد. این لابی نیست و آقای برودی نیست. توسط کسی که به هر عمل متخلف متهم شده است ، تحقیق شده و مورد تحقیق قرار نگرفته است. “

کاخ سفید در مورد تحقیقات از وزارت دادگستری سوال کرده است. وزارت دادگستری بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes