[ad_1]

آتلانا – جان اوسوف دوران ترامپ را به همان روشی که آغاز کرد پایان می دهد: به عنوان یک دموکرات جوان ، به طور غیر منتظره در مرکز جهان سیاسی.

وی اولین دوره ریاست جمهوری خود را در ژوئن 2017 از دست داد ، اما پس از آن سهام عمدتا نمادین بود. این بار ، برخی می گویند ، سرنوشت کشور و حتی جهان در تعادل آخرین انتخابات دوره ترامپ قرار دارد. بدون فشار.

مت وست مورلند ، عضو دموکرات ، عضو شورای شهر آتلانتا گفت: “جان یک مسابقه بسیار گران قیمت و تبلیغات گسترده را چهار سال پیش به پایان رساند.” “و اکنون او در یک رقابت با سهام حتی بیشتر و پول بیشتر است زیرا کنترل سنا در معرض خطر است.”

در ماه های آغازین ناآرام ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، اوسوف ، که 30 سال داشت ، در انتخابات ویژه برای جابجایی صندلی کنگره نیوت گینگریچ ، که گرانترین رقابت مجلس در تاریخ بود ، قلبهای مترقی – و دلار – را تسخیر کرد. و اولین حامل واقعی گرایش های سیاسی است که برای تعریف دوران می آید.

وی اکنون به گفته سناتور دیوید پوردو ، رقیب جمهوری خواه وی ، در یکی از دو دوره دوم دور دوم جورجیا برای سنا کاندیدا می شود که “تعیین مسیر کشور ما طی 50 تا 100 سال آینده”. اگر دموکرات ها هر دو کرسی را بدست آورند ، با دادن رای کوتاه به معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس در سنا ، دوره ترامپ را خاتمه می دهند.

این همچنین می تواند بهانه ای برای اسف باشد ، که باخت در انتخابات پارلمان باعث ایجاد یک حلقه شناخته شده از دموکرات ها شد. برخی از حزب تعجب می کردند که آیا آنها پول گرانبهایی را برای علت به ظاهر ناامیدکننده کسب کرسی در مجلس در محله به شدت جمهوریخواه خرج کرده اند؟

جمهوری خواهان که امیدوارند این بار نتیجه مشابه باشد ، از سال 2000 در انتخابات سنا در جورجیا شکست نخورده اند.

جسی هانت ، مدیر ارتباطات در کمیته سناتور جمهوری خواه ملی گفت: “فقط یک سوسیالیست معتمد می تواند 30 سال اول خود را صرف تلاش برای بدست آوردن موفقیت واقعی زندگی کند.” “همه چیز با از دست دادن اسف در یک مسابقه عالی رتبه پس از دموکرات ها از دی سی و لیبرال ها از کالیفرنیا در حمایت از نامزدی وی در این ایالت آغاز شد و دقیقاً به همین ترتیب پایان خواهد یافت.”

با این حال ، دموکرات های گرجستان می گویند بین دو کتاب دوران ترامپ چیزهای زیادی تغییر کرده است: اوسوف نامزد بهتری است و همانطور که توسط پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در اینجا نشان داده شده است ، گرجستان به کشوری بسیار دوستانه تبدیل شده است. آنها

یاسمین کلارک ، نماینده ایالتی ، دانشمندی که به سختی رئیس جمهور جمهوری خواه را در “موج آبی” در اواسط سال 2018 شکست داد ، گفت شما می توانید از اولین مسابقه اوسوف به نامزدی استیسی آبرامز برای فرمانداری و سپس به پیش بینی بایدن یک خط مستقیم بکشید. سود این ماه

وی گفت: “این انتخابات ویژه در سال 2017 ، كاتالیزوری برای آنچه در سال 2018 دیدیم بود. و انتخابات 2018 به عنوان یك كاتالیزور حتی بزرگتر برای سال 2020 عمل كرد ، زمانی كه این كشور سرانجام از قرمز به آبی تغییر كرد.” کلارک

گرجستان یکی از کشورهای با سرعت رشد در این کشور است و دارای اقتصادی پررونق است که به ویژه جوانان رنگین پوست را به خود جلب می کند. بیش از 600000 رای دهنده جدید از انتخابات 2018 به لیست ها اضافه شده اند و حدود 23000 جوان فقط تا دور دوم انتخابات 5 ژانویه حق رای دادن را دارند.

اسوف در پاسخ به این س askedال که امسال چه تفاوتی دارد ، گفت: “گرجستان با گذشت هر ساعت جوان تر و متنوع تر می شود.” “کاری که ما برای ایجاد زیرساخت ها انجام دادیم … بیشتر این کارها ، به رهبری استیسی آبرامز ، تاریخی بود.”

یک سال و نیم پس از از دست دادن اسف ، لوسی مک بات دموکرات در اواسط سال 2018 با سکوی کنترل اسلحه منطقه 6 کنگره را از آن خود کرد. بات ، که سیاه پوست است و پسرش را با تهدید اسلحه از دست داد ، در این ماه برای انتخابات مجدد انتخاب شد.

بایدن پیروز میدان شوید با 11 درصد ، 55 درصد تا 44 درصد – یک چرخش خیره کننده پس از ترامپ در سال 2016 و میت رامنی جمهوری خواه بر آن تسلط داشت ، از 61 درصد به 37 درصد ، در سال 2012. در همسایگی ، در منطقه 7 کنگره ، کارولین بوردین ، ​​حزب دموکرات ، در سال دیگر ناامیدکننده تنها چرخش واقعی قرمز و آبی سال 2020 را به مجلس تحویل داد.

نسه اوفوت ، مدیر اجرایی پروژه جورجیا جدید ، تاسیس شده توسط آبرامز ، گفت: “به رسمیت شناختن گرجستان به عنوان یک کشور قانونی در میدان جنگ این بار چیز دیگری است. “جمعیتی ها آتش هستند. سازمان شتاب دهنده است.”

جان اوسوف ، دموکرات ، پس از ملاقات با هواداران در ماریتا ، گالانتا ، در جریان انتخابات ویژه کنگره در منطقه 6 کنگره جورجیا در ژوئن 2017 ، دفتر مبارزات انتخاباتی را ترک می کند.دیوید گلدمن / پرونده AP

پس از پیروزی ترامپ در سال 2016 ، چندین انتخابات ویژه به عنوان آزمایش روحیه ملی جدید تلقی می شود. اما چیزی که واقعاً آتش گرفت آتش اسف در حومه شمال آتلانتا بود.

پس از راهپیمایی زنان ، یک جنبش مقاومت فعال پیشرونده جدید در جستجوی کاری بود. وی در صندوق جمع آوری کمکهای مالی برای اسوف دلیل “ترامپ را خشمگین” کرد ، کیف پولهای خود را باز کرد و سوباروس خود را جمع کرد تا بیاید و کمک کند.

ساموئل ال جکسون ضبط کرد تبلیغات انتخاباتی. ترامپ به آتلانتا سفر کرد و Osof را به عنوان یک توییتر سبک وزن سبک رادیکال حفر کرد. و تلویزیون محلی برای همگام شدن با هجوم تبلیغات سیاسی ، اخبار جدید اضافه کرد.

اوسوف در سه ماهه اول 8.3 میلیون دلار جمع کرد ، مبلغی بی سابقه در آن زمان ، که اولین نشانه “موج سبز” پول دموکراتیک بود که بعدا به نامزدی مانند بتو اورورک کمک می کند تا رکوردهای جمع آوری کمک مالی را بشکند. .

سارا ریگس-آمیکو که با آبرامز برای تصدی فرمانداری و در مقابل اسف در مسابقات قهرمانی سنا در سال 2020 نامزد می شود ، گفت: “او یک همزن بسیار منظم است. او یک جمع آوری کمک مالی زیرک است.”

با این حال ، این برای یک نماینده سابق کنگره و مستندساز که هرگز کاندید نشده بود و گاهی اوقات مانند یک آهو در کانون توجه قرار می گرفت ، چیزهای زیادی بود زیرا بی نتیجه تلاش می کرد رقابت را بر روی موضوعات محلی متمرکز کند.

آنجلیکا کاوش نماینده دموکرات گفت: “او به عنوان یک نامزد بسیار بالغ شده است.” “او بسیار بسیار جوان بود و گاهی نشان می داد که او هیچ تجربه ای ندارد. هیچ یک از ما در آن زمان تجربه ای نداشتیم.”

امسال ، در آخرین مناظره خود با پردو ، اوسف ویروسی شد تا سناتور را در معاملات سهام فرصت طلب در طول بیماری همه گیر که احتمالاً قوانین اخلاقی را نقض کرده است ، بپوشاند. پردو از شرکت در سایر بحث ها خودداری کرد.

این رقابت در سال 2017 اولین اثبات واقعی در تغییر مناطق حومه گرجستان بود.

مبارزات حزب دموکرات های مجلس از این مسابقه برای انجام اولین گروه های تمرکز خود در این چرخه استفاده کرد ، که به آن متقاعد شد تا تمرکز خود را در تغییر حومه از کالیفرنیا به تگزاس به نیوجرسی در سال 2018 متمرکز کند.

کاوشه ، یک مهاجر آلمانی تبعه طبیعی ، داوطلب شرکت در مبارزات انتخاباتی اوسوف شد تا درباره سیاست آمریکا اطلاعات بیشتری کسب کند ، اما سرانجام کاندیدا شد.

“ما نتوانستیم کسی را برای فرار پیدا کنیم ، زیرا فرض سنتی این بود که این منطقه بسیار قرمز است ، همه کشورها جمهوری است ، هیچ دموکراتی وجود ندارد. اما داده ها [from Ossoff’s race] من یک داستان متفاوت گفتم “. بنابراین من گفتم: “خوب ، اگر کسی را پیدا نکردیم ، من این کار را می کنم.”

وی در سال 2018 با 317 رأی پیروز شد ، و صندلی خانه ایالتی را تغییر داد ، که قبلا توسط وزیر امور خارجه جمهوری خواه برد رافنسپرگر اشغال شده بود.

وی گفت: “بدون تجربه در مبارزات انتخاباتی جان ، من احتمالاً چنین کاری نمی کردم.”

دموکرات ها اکنون امیدوارند که جورجیا در مسیری مشابه ویرجینیا قرار داشته باشد که طی بیش از یک دهه از قرمز به بنفش به آبی تبدیل شد. اما آنها می دانند که ممکن است بیشتر از قبل از ژانویه طول بکشد.

و در حالی که اولین مسابقه Osof برای مکانی در خانه بود که کنترل دوربین را تغییر نمی دهد ، این بار برای نگهبانان است.

اسوف گفت: “گرجی ها میزان بالای این دو دور دوم سنا را تشخیص می دهند زیرا این دولت جدید به ظرفیت دولت نیاز دارد.”[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد