ثبت نام آزاد برای ACA امروز به پایان می رسد. آیا به افراد مناسب می رسد؟


سه شنبه آخرین روز ثبت نام رایگان برای مراقبت های بهداشتی از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه در اکثر ایالت ها است و میلیون ها آمریکایی حق دارند از طریق لایحه بورس اوراق بهادار ، اغلب به صورت رایگان در برنامه های بیمه خصوصی ثبت نام کنند.

با این حال ، اگر این خبر برای شما جدید است ، تعجب نکنید. افرادی که از طریق HealthCare.gov ، وب سایت بازار بیمه فدرال برای ثبت نام آمریکایی ها کار می کنند ، می گویند که نگران هستند که مزایای این برنامه به ویژه در شرایط همه گیر و بحران اقتصادی به بیشتر افراد نرسد.

این امر تا حدی به دلیل کاهش 90 درصدی بودجه بازاریابی از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور دونالد ترامپ و کاهش اضافی برنامه های ناوبری است که به افرادی که سعی در ثبت نام دارند کمک می کند.

جوشوا پک ، یکی از بنیانگذاران Get America Closed ، یک گروه حامی و پشتیبانی از ثبت نام ، گفت: “یک چیز که طی سه سال گذشته و امسال نیز یک چالش بوده است این است که آگاهی از ثبت نام آزاد بسیار باورنکردنی پایین است.” “امسال ، با تعداد زیادی از افراد جدید در سیستم ، این احتمالاً حذف شدیدی خواهد بود.”

تلاش های ترامپ برای برچیدن این قانون بی شمار است: وی پس از تلاش برای لغو آن در كنگره ، از تلاش جمهوری خواهان برای لغو قانون مراقبت های مقرون به صرفه (ACA) در دیوان عالی حمایت می كند. وی استفاده از برنامه های کوتاه مدت جایگزین را که نیازی به پوشش شرایط قبلی یا سایر مزایای جامع مورد نیاز ACA ندارند ، همچنین به عنوان Obamacare شناخته می شود ، تشویق کرد. و او یک قانون مالیاتی را امضا کرد که مجازات ACA را برای افرادی که بیمه نمی شوند لغو کرد.

نرخ ناامن قبل از شروع شیوع بیماری ویروس کرونا در ساعت مچی ترامپ درج شده بود و برخی از کارشناسان بهداشت می گویند که در صورت نیاز بیشتر افراد به بیمه ، برخورد وی با این قانون می تواند باعث تضعیف حق ثبت نام شود.

دولت ادعا می کند که هزینه های قبلی افزایش آگاهی در مورد ثبت نام ACA بی اثر بوده است. سخنگوی گفت كه مراكز خدمات Medicare & Medicaid كه بر قانون نظارت می كنند ، دوره های ثبت نام را از طریق پیامك ، ایمیل و تماس های خودكار تشویق می كنند و كارگزاران بیمه خصوصی بیشتری را برای ثبت مشتری مجاز می دانند.

گروه های طرفداری که سعی در ثبت نام افراد دارند ، می گویند عدم ارتقا and سطح و کمک های فردی به ویژه در سال جاری دشوار است. این بیماری همه جانبه پوشش بیمه را از ارزش بیشتری برخوردار کرده است ، اما همچنین موانع جدیدی را برای افرادی که قصد ورود به بازار ACA را دارند ایجاد کرده است ، این برای اولین بار است.

بیش از 10 میلیون نفر از زمان ورود ویروس کرونا هنوز بیکار هستند و میلیون ها نفر دیگر موقتاً بیکار شده اند ، که اغلب مراقبت های بهداشتی مستقر در کارفرمایان را در معرض خطر قرار می دهد. از آنجا که ACA در درجه اول برای پوشش افرادی است که نمی توانند از طریق کار خود تحت پوشش بیمه قرار بگیرند ، افراد بیشتری احتمالاً از طریق بازار آن واجد شرایط برنامه های خصوصی هستند ، به طور بالقوه با یارانه های سنگین.

اطلاعات جامع در مورد کل ثبت نام در برنامه های ACA هنوز در دسترس نیست ، اما تجزیه و تحلیل بنیاد خانواده کایزر نشان داد که درصد افراد بیمه نشده در طی همه گیری نسبتاً پایدار است ، نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از کارگران ممکن است از طریق قانون از هفته گذشته ، حدود 14 درصد بیشتر از افراد در برنامه ثبت نام از طریق HealthCare.gov نسبت به سال گذشته برای برنامه ها ثبت نام کرده اند.

اما برخی از کارشناسان می گویند آنها نگرانند که موانع دیوان سالاری مانع روند کار شود و یک کمپین فعال تر برای آموزش و کمک به مشتریان می تواند کمک کند.

ACA اعتبارات مالیاتی را برای حمایت از پرداخت حق بیمه براساس درآمد پیش بینی شده در آینده فراهم می کند. با توجه به عدم اطمینان اقتصادی ایجاد شده توسط همه گیری ، پیش بینی این امر برای مردم دشوار است و مبالغی که به یارانه تعویض می شوند ، در صورت تغییر درآمد آنها در سال ، تغییر خواهد کرد.

کریستن اندرسون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Catch ، که به کارگران کمک می کند مزایایی را در بازار سهام پیدا کنند ، گفت: این شرکت علائمی را نشان می دهد که افرادی که تحت این روند مرعوب شده اند یا گیج شده اند ، بدون خرید برنامه هایی از تحصیل خارج می شوند.

اندرسون گفت: “امسال شما افراد زیادی داشتید كه در تمام طول مشاغل خود از پوشش كارفرمایی برخوردار بودند و سپس آنها به طور مستقل به پوشش احتیاج داشتند و هیچ ایده ای برای رفتن به آنجا نداشتند.” “این بصری نیست و این دلارهای بازاریابی بسیار مهم هستند.”

سابرینا کورلت ، استاد مرکز اصلاحات بیمه درمانی در دانشگاه جورج تاون که بازار ACA را رصد می کند ، گفت: کمبود پیام مشتری و خدمات عمومی برای کمک به آموزش و راهنمایی متقاضیان یک مشکل است.

وی گفت: “اگر در منابع درآمد شما یا اعضای خانواده شما پیچیدگی وجود داشته باشد ، پیچیده و زمان بر است.” “بسیاری از مردم نیاز به کمک دارند و کمک زیادی در دسترس نیست زیرا بودجه کاهش یافته است.”

برخی از نگرانی ها احتمالاً توسط دولت بعدی برطرف خواهد شد. رئیس جمهور منتخب جو بایدن قول داده حمایت اداری از این قانون را تقویت کند. حتی می تواند به طور بالقوه یک دوره جدید ثبت نام در اواسط سال را اعلام کند ، که برخی از کشورها که بازار ACA را اداره می کنند ترجیح می دهند آن را در بهار انجام دهند.

اما با وجود موانع قابل توجه دیگر پیش روی ترامپ ، بایدن سخت تر کنار می آید و به قوانینی نیاز دارد که بعید است مگر اینکه دموکرات ها با اجرای دو دوره انتخابات دور دوم در جورجیا در ماه آینده کنترل سنا را بدست آورند.

در بالای لیست هزینه ها است. در حالی که حق بیمه ACA از سال 2017 در سال 2017 به طور متوسط ​​پایدار بوده است ، اما هنوز برای برخی از مشتریان در دسترس نیست و حق رای دادن همچنان افزایش می یابد. در بسیاری از مکان ها ، تعداد گزینه های بیمه نیز محدود است.

جولی بکر ، 56 ساله ، گفت که او و همسرش طرحی را از طریق HealthCare.gov در فلوریدا با 17 هزار دلار کسر در سال جاری خریداری کرده اند ، که بالاترین میزان مجاز در قانون برنامه خانواده است. وی گفت که این کار را چیزی بیش از پرچین در برابر بیماری های فاجعه بار می داند.

بکر گفت: “اساساً این تنها چیزی است که ما از آن استفاده می کنیم.” “من قطعاً حق رای دادن کمتری را می خواهم.”

لاری لویت ، معاون اجرایی سیاست های بهداشت و درمان در بنیاد خانواده قیصر ، گفت که خریداران نباید از استیکرها شوکه شوند و آنها باید قبل از تصمیم گیری در مورد توانایی مالی برنامه ، در مورد بازار تحقیق کنند. میلیون ها آمریکایی بیمه نشده احتمالاً واجد شرایط اعتبار مالیاتی یا اعتبار مالیاتی کافی برای خرید برنامه های خصوصی بدون حق بیمه ماهانه هستند.

لویت گفت: “من می دانم که به نظر می رسد یکی از آن تبلیغات در فروشگاه های الکترونیکی است که برای خرید یک تلویزیون ارزان قیمت به آنجا می روید و دیگر از بین رفته است ، اما در واقع بیمه رایگان است.” “این ممکن است بهترین گزینه برای آنها نباشد زیرا آنها کسر زیادی دارند و شاید بهتر باشد که برای مراقبت بهتر حق بیمه کمی پرداخت کنند ، اما بیمه رایگان هنوز کاملاً بهتر از هیچ چیز است.”

بازاریابی با ثبات تر می تواند با کمک به ترویج گزینه ها تفاوتی ایجاد کند. همچنین مشتریانی که درآمد کمتری دارند ، ممکن است برای هزینه هایی که در دسترس نیستند واجد شرایط دریافت کمک اضافی باشند.

با این حال ، با درآمد بیشتر ، پاداش ها و کسرها به عنوان موانع اصلی در پوشش شناخته می شوند و آنها را به دلیل برنامه ریزی نکردن برنامه های بیشتر آمریکایی ها سرزنش می کنند. متقاضیانی که بیش از 400 درصد از خط فقر فدرال را تشکیل می دهند (5140 دلار برای یک فرد و 104 هزار و 800 دلار برای یک خانواده چهار نفره) برای تأمین حق بیمه خود اعتبارات مالیاتی ندارند که این امر غیرقابل پرداخت است.

بایدن پیشنهاد کرد حق بیمه به 8.5 درصد درآمد محدود شود ، یارانه ها افزایش یابد تا مشتریان بیشتری بتوانند برنامه هایی را با کسر کمتر خریداری کنند و یک طرح تأمین اجتماعی برای رقابت با گزینه های خصوصی اضافه کند. وی همچنین می خواهد “شکاف Medicaid” را که باعث می شود برخی از کارگران کم درآمد نتوانند واجد شرایط برنامه های Medicaid یا کشورهای دارای یارانه ACA باشند که از تمدید قانون Medicaid منصرف شده اند ، پر کند.

لویت گفت: “همه آنها به کنگره احتیاج دارند و احتمالاً با اختلافات احزاب با مشکل روبرو خواهند شد.”


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes