تیم بایدن فاقد اطلاعات کلیدی در مورد Covid-19 است


واشنگتن – دولت رئیس جمهور منتخب جو بایدن هنگام روی کار آمدن با یک وظیفه اضطراب آور روبرو خواهد شد: واکسیناسیون بیش از 300 میلیون نفر در برابر ویروس کرونا تا حد امکان و سریعتر.

به گفته چندین مقام بهداشتی که به تیم رئیس جمهور آینده توصیه می کنند ، تلاش برای به دست آوردن اطلاعات دقیق از دولت ترامپ در حال خروج غیرممکن است ، و توانایی تیم بایدن برای شروع برنامه ریزی را مختل می کند.

اطلاعاتی که تیم بایدن می خواهد شامل موارد زیر است:

  • تعداد کل ماسک ، دستکش پلاستیکی و سرنگ N95 ارائه شده به متخصصان پزشکی در سراسر کشور.
  • اطلاعات مربوط به میزان کارکنان پزشکی موجود برای تزریق میلیون ها دوز واکسن ، از جمله در مناطق روستایی.
  • بدانید که منابع موجود در کجا ذخیره می شود ، آیا آنها نیازهای پیش بینی شده 50 کشور را برآورده می کنند ، چگونه بازرسی های کنترل کیفیت انجام می شود و چگونه می توان از جنگ پیشنهادات سیستم های دولتی و بیمارستانی جلوگیری کرد.
  • شرایط قرارداد واکسن با شرکت های دارویی ، از جمله لجستیک ، و نقش وزارت دفاع.
  • پایگاه داده های موجود برای آزمایش ، واکسیناسیون و تجهیزات محافظتی.

سیاهچاله اطلاعات به دلیل امتناع اداره خدمات عمومی از تأیید بایدن به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده و اجازه شروع فعالیت های انتقالی ، همچنان ادامه دارد ، تصمیمی که با عدم تمایل رئیس جمهور دونالد ترامپ در پذیرفتن شکست تقویت شد.

بایدن ادعا می کند که به تعویق انداختن مشارکت تیم وی در روند برنامه ریزی می تواند منجر به مرگ افراد بیشتری از ویروس کرونا شود.

دکتر نیکول لوری ، که معاون آمادگی و پاسخ وزیر امور خارجه در وزارت بهداشت و خدمات انسانی باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق بود ، گفت: “در زنجیره تأمین قابل مشاهده نیست.”

تیم بایدن می خواهد بداند که “این تجهیزات کجاست ، چه تعداد توسط دولت فدرال خریداری شده است ، چگونه می توان آنها را توزیع کرد و از چه مدل هایی استفاده می کند” ، لوری ، که به دولت جدید در مورد پاسخ Covid-19 توصیه می کند ، گفت. “اگر واقعاً می خواهید زمین بخورید ، به همه این مواد نیاز دارید. مردم ماه هاست که مشغول حفاری هستند.”

وی گفت که تیم بایدن به تجزیه و تحلیل “همه چیزهایی که می توانند اشتباه باشند و چگونگی کاهش این خطرات” دسترسی ندارند.

کاخ سفید می گوید اطلاعات عمومی در دسترس است و دولت فعلی همچنان به برنامه ریزی برای توزیع واکسن ادامه می دهد.

جاد دیر سخنگوی ترامپ در بیانیه ای اعلام کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “کتاب بازی” را برای توزیع منتشر کرده اند. با مشارکت CDC ، شرکت McKesson که قراردادی طولانی مدت برای توزیع واکسن منعقد کرده است ، کیت هایی را نیز تهیه می کند که شامل سوزن ، سرنگ ، ماسک های جراحی و سایر موارد است.

مقامات بهداشت عمومی می گویند ، با این وجود ، هیچ یک از اینها تیم عملیاتی اطلاعات مورد نیاز برای توزیع و تجویز میلیون ها دوز واکسن را در اختیار تیم قرار نمی دهد.

“شما باید بدانید که همه به چه چیزهایی نیاز دارند و شما برای این کار به برنامه های رایانه ای نیاز دارید و فقط منظره مورد نیاز را درک کنید: تامپون ، ویال ، لباس ، دستکش ، سرنگ ، فریزر ، آموزش. این مجموعه ای پیچیده و بهم پیوسته از امور است و آنها تغییر می کنند. بنابراین ایده انتشار آن دقیقاً صحیح نیست. “

ده افزود: “آنها توانایی افراد در انجام کار را انکار می کنند”.

به گفته تعدادی از مقامات آشنا به تلاشهایشان ، مقامات انتقال بایدن نگرانند كه اگر بخواهند هماهنگی را قبل از تأیید GSA آغاز كنند ، ممكن است با مشكلات قانونی روبرو شوند. اگر قبل از تأیید رسمی با تیم بایدن صحبت کنند ، مقامات دولتی می توانند قوانینی را که برای محافظت از اطلاعات حساس طراحی شده است ، نقض کنند.

دان مندلسون ، معاون معاون بهداشتی در دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید کلینتون گفت: “ما وقت بسیار ارزشمند زیادی را تلف می کنیم.”

“تصاحب خصمانه”

به گفته دکتر جیمز لاولر ، پزشک بیماری عفونی که به عنوان مشاور امنیت ملی اوباما و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش خدمت کرده است.

دکتر مارکوس پلسیا ، مدیر پزشکی انجمن مقامات بهداشت ایالتی و سرزمینی ، به NBC News گفت که وی در هفته گذشته با دو مقام تماس با مقامات بهداشت ایالتی و دو کارمند CDC تماس گرفته است.

پلهشا گفت: “ما تاکنون مشكلی مشاهده نكرده ایم” اما اضافه كرد كه نگرانی اصلی وی این است كه ایالت ها برای توزیع واكسن به حدود 8.4 میلیارد دلار بودجه فدرال نیاز دارند.

کیفیت زیرساخت های بهداشتی و دسترسی به تامین در کشورها متفاوت است ، در حال حاضر بسیاری از آنها با کسری بودجه ناشی از همه گیری دست و پنجه نرم می کنند. واکسن Pfizer موانع قابل توجهی در توزیع دارد ، عمدتا به ذخیره سازی در دمای بسیار پایین نیاز دارد.

“جزئیات آنچه از نظر لجستیک حمل و نقل دقیقاً ایجاد شده است ، برنامه های مختلفی که استانداران قبلاً ارائه داده اند چیست ، چه می گویند؟ بگذارید تیم بایدن مستقیماً با فرمانداران ارتباط برقرار کند ، آنها دریافت كنندگان زمین خواهند بود و باید تداركات را ایجاد كنند. “

طبق گفته پزشک معالج اورژانس که تیم بایدن با آنها تماس گرفته است ، کارمندان موقت روش های دیگری برای جمع آوری اطلاعات پیدا می کنند ، از جمله از مقامات بهداشت عمومی سابق نزدیک به کارمندان آژانس ، اما در حالی که نمی خواهند نامشان فاش شود ، مجاز نبودند که درمورد برنامه ریزی علنی صحبت کنند.

تیم بایدن نگران روند تأیید واکسن نیستند ، زیرا انتظار می رود شرکت های دارویی مانند Moderna و Pfizer قبل از شکرگذاری تقاضای مجوز استفاده اضطراری کنند ، این بدان معنی است که احتمالاً قبل از مداخله تأیید داده خواهد شد. او در دفتر.

با این حال ، هفته گذشته ، در یک جلسه توجیهی با خبرنگاران ، سبلیوس هشدار داد که ممکن است دولت بایدن برای اطمینان از از دست رفتن اطلاعات مهم ، کارکنان دولت ترامپ را که در خدمات بهداشتی و اجتماعی کار می کنند بازداشت کند.

سبلیوس با بیان اینکه “11 آژانس عملیاتی در زیر این چتر وجود دارد” ، افزود که اطمینان دارد بایدن قصد دارد روسای فعلی آژانس هایی مانند انستیتو های ملی بهداشت ، CDC و FDA را حفظ کند.

سبلیوس گفت: “من نمی توانم تصور كنم كه برخورد با آنچه وی اساساً” تصرف خصمانه “توسط دولت بركنار توصیف می كرد چگونه خواهد بود.”


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes