[ad_1]

واشنگتن – تیم رئیس جمهور منتخب جو بایدن در حال استراق سمع مقامات اخیراً استخدام شده وزارت دادگستری به عنوان بخشی از تلاش ها برای آماده سازی برای انتقال بدون همکاری دولت ترامپ است.

عدم پذیرش دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا برای قبول شکست در انتخابات مجدد ، خدمات عمومی را تأیید کرد تا انتقال بایدن را تأیید کند ، ایجاد مخالفت مداوم که تیم رئیس جمهور منتخب را از آغاز فرایند رسمی تصرف بوروکراسی گسترده فدرال منع می کند.

فشارها ، از جمله در میان جمهوری خواهان در کنگره ، برای اجازه دادن به بایدن برای شروع روند انتقال ، به ویژه در مورد موضوعات حساس به امنیت مانند اطلاعات و پاسخ Covid-19 ، افزایش یافته است.

در مورد وزارت دادگستری ، به گفته یک منبع آگاه از برنامه ریزی که مجاز به صحبت علنی نبود ، تیم بایدن در تلاش است تا با تکیه بر دانش خود از این وزارتخانه برای سازماندهی و تعیین اولویت ها ، از بروز مشکلات جلوگیری کند. .

هفته گذشته ، تیم انتقال وی تیم های بازرسی آژانس را اعلام کرد که شامل لیستی از پیشکسوتان وزارت دادگستری است که وظیفه بررسی نحوه پیشبرد وزارت را دارند.

علاوه بر این ، برخی از تیم بایدن در حال همکاری با وکلای اخیر وزارت دادگستری و همچنین مقامات سابق اجرای قانون هستند تا دریچه ای برای دولت فعلی باز کنند. این تیم از طریق اسناد در دسترس عموم و منبع باز ، به موضوعات گسترده تری در زمینه سیاست و صلاحیت رسیدگی می کنند.

اگر تیم بایدن در شرایط عادی کار می کرد ، اکنون انتقال با رابطین از تمام بخشهای وزارت دادگستری ، از جمله FBI ، اداره اجرای مواد مخدر ، سرویس مارشال ایالات متحده ، دفتر زندانها و اداره الکل ، دخانیات و سلاح گرم کار خواهد کرد. و مواد منفجره اما بدون تأیید GSA ، این بحث ها آغاز نشد.

این منبع اضافه کرد که اگرچه داشتن لیستی از کلیه پرونده های قضایی در انتظار و اطلاع از تحقیقات در حال انجام کار بسیار خوب است ، آنها بیشترین نگرانی را دارند که در آخرین لحظه با یک دستگیری یا اعلامیه بزرگ کور شوند. عملیات مخفی ، پرونده های فساد مالی یا تحقیقات از چهره های معروف مخفی نگه داشته می شود و ممکن است برای تیم بایدن تعجب آور باشد.

وزارت دادگستری نیز نقشی اساسی در امنیت ملی بازی می کند و این نگرانی را اضافه می کند که تیم بایدن توجیهات اطلاعاتی لازم را برای رسیدگی به پرونده ها بدون مشکل دریافت نمی کند.

یک مقام دفتری گفت: FBI تیم آماده آمدن برای اطلاع دادن به بایدن را دارد. این شامل اطلاعات خام است ، که برخی از آنها در جلسات اطلاعاتی منظم نیز وجود دارد ، اما همچنین شامل جزئیات تحقیقات عمده در سراسر کشور است.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد