توییتر ، فیس بوک برای پخش حسابPOTUS به بایدن در تاریخ 20 ژانویهشرکت های رسانه های اجتماعی روز شنبه اعلام کردند که Twitter Inc و Facebook Inc کنترل حسابPOTUS را به دولت جو بایدن منتقل می کنند.

حسابPOTUS در هر دو سیستم عامل رسمی رئیس جمهور ایالات متحده است. این حساب جدا از حسابrealDonaldTrump توییتر و صفحهDonaldTrump در فیس بوک است که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده بیشتر از آن برای نوشتن پست های خود استفاده می کند.

“توئیتر به طور فعال آماده حمایت از انتقال حساب های سازمانی در کاخ سفید به توییتر در 20 ژانویه 2021 است. همانطور که برای انتقال ریاست جمهوری در سال 2017 انجام دادیم ، این روند با مشورت دقیق با بایگانی و بایگانی ملی انجام می شود” رویترز در روز شنبه.

غول های شبکه های اجتماعی همچنین دستیارهای نهادی دیگری را – برای کاخ سفید ، معاون رئیس جمهور و بانوی اول ایالات متحده – در روز تصدی مقام تحویل خواهند داد.

فیس بوک گفت: “در سال 2017 ، ما هم با دولت اوباما و هم با دولت ورودی ترامپ کار کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که انتقال به حساب های فیس بوک و اینستاگرام آنها در 20 ژانویه بدون مشکل انجام شده است ، و ما انتظار داریم که همین کار را در اینجا انجام دهیم.” در پاسخ به درخواست رویترز.

پیش از این پولیتیکو گفته بود که انتقال دستیار TwitterPOTUS نیازی به اشتراک اطلاعات بین تیم ترامپ و تیم ورودی بایدن ندارد.

وی همچنین اعلام کرد که توییتر در ماههای آینده با نمایندگان انتقال بایدن و معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس دیدار خواهد کرد تا درباره جزئیات نحوه استفاده دولت جدید از توییتر بحث کند.

بایدن که از زمان انتخاب به عنوان رئیس جمهور به مرز دو هفته رسیده است ، در حال آماده شدن برای روی کار آمدن در 20 ژانویه است ، اما ترامپ از پذیرفتن امتناع می ورزد و تلاش می کند نتایج را از طریق دادخواست و سرشماری در تعدادی از ایالت ها باطل یا لغو کند ، این یک پرونده قضایی بدون مدرک است – تقلب گسترده رای دهندگان.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes