این نوع تیغه ها که از مقاطع میله ای فولادی تهیه می شوند دارای استحکام بالایی هستند و به دلیل مشبک بودن مقطع مورد استفاده امکان دید در داخل محل را نیز فرآهم می کنند که این قابلیت برای فروشگاه هایی که تمایل دارند تا در حین بسته بودن امکان مشاهده ویترین وجود داشته باشد مفید است. برای اینکه تیغه های کرکره برقی در حین حرکت از جای خود جابجا نشوند از کفشکهایی به عنوان کپس در انتهای تیغه ها استفاده می شود که کپس ها توسط پرچ، میخ بادی و یا پیچ به انتهای تیغه متصل می شوند. تیغه های فومدار: در مقطع داخلی تیغه های کرکره برای ایجاد استحکام و همچنین عایق شدن تیغه ها در برابر صدا و حرارت از فوم استفاده می شود. با توجه به فومدار بودن تیغه های گالوانیزه، دربهای کرکره گالوانیزه عایق بیشتری نسبت به ایجاد و تبادل صدا دارند و در مقابل تبادل حرارت نیز عایق تر هستند.

ورق 8 میل پلی کربنات این نوع تیغه های فولادی مقاومت بسیار خوبی نسبت به ضربات وارده به درب دارند و یکی از مهمترین مزایای این نوع تیغه ها خاصیت ضد سرقت بودن آنهاست. بعد از آن تیغه ها وارد کوره پخت رنگ می شوند و در دمای بین 180 تا 200 درجه در کوره می مانند تا رنگ پخته شود. تیغه های کرکره برقی در ارتفاع های متفاوت تولید می شوند، تیغه های 40، 60، 80، 90، 100، 120، 140، 160، 180 و220 در حال حاضر در بازار تولید می شوند، اما تیغه های پرمصرف و رند بازار تیغه های 60، 80، 100 هستند که تقریبا 95% مصرف بازار از این تیغه ها تامین می شود. این فوم بصورت تزریقی وارد تیغه ها می شود. این تیغه ها که بصورت تک جداره تولید می شوند بر خلاف تیغه های آلومینیوم و گالوانیزه که 2 جداره هستند به صورت تک جداره تولید و عرضه می شوند. فلزی بودن یا غیر فلزی بودن، درصد عناصر به کار رفته در سقفهای فلزی، آلیاژهای مورد استفاده در سقف و پوشش، درصد خلوص صفحات فلزی سقف پارکینگ، میزان مقاومت فیزیکی بدنه، میزان مقاومت شیمیایی سقف در شرایط جوی نامطلوب، نوع طراحی، متراژ، هوشمند بودن سقف، پوششهای به کار رفته شده بر روی سقفها همگی بر قیمت سقف پارکینگ تاثیر گذار میباشد.

پلی کربنات 10 میل کیفیت تیغه نهایی گالوانیزه به کیفیت و ضخامت ورق گالوانیزه مورد استفاده، سیستم ایجاد مقطع تیغه ای شکل، کیفیت فوم تزریقی و همچنین رنگ مورد استفاده بستگی دارد. رنگ بندی این نوع تیغه ها هم مانند تیغه های آلومینیوم متنوع است و سیستم رنگ هم الکترواستاتیک کوره ای است. مقاومت در برابر صوت: پلاستیک ها عایق صوتی ضعیفی هستند. مقاومت آلومینیوم نسبت به زنگ زدگی بخصوص در مناطق مرطوب و شرجی. ورق پلی کربنات یا ورق های تخت افزون بر وزن کم و ثبات رنگ دارای مقاومت ضربه ای بسیار بالا تقریبا غیر شکننده بوده است. در محیطهای مرطوب و شرجی امکان زنگ زدن تیغه های گالوانیزه بعد از ایجاد خش بر روی رنگ تیغه ها وجود دارد. پس از شستشوی تیغه های کرکره برقی، تیغه ها وارد مرحله رنگ می شوند و رنگ الکترواستاتیک کوره ای برای پوشش سطح تیغه ها استفاده می شود. برای احداث پوشش سقف پارکینگ استفاده از محصولات نوین ساختمانی مانند ورق پلی پلی کربنات و اکرولیک با توجه به برخی ویژگیهای منحصر بفرد، بهترین گزینه برای این منظور میباشند. اما باید لوله ها را در کنار هم قرار دهید تا مطابق با قوانین ساختمانی محلی باشد.

پلی کربنات رشت نصب این کرکره ها بسیار ساده است لازم به ذکر است که استفاده از این موتورها در کرکره های جدید کمتر شده است. در دهه ی 70 میلادی بود که استفاده از پلی کربنات به عنوان ماده ای شناخته شده و قابل قبول در صنایع مختلف رایج شد. کپس ها از جنس پلاستیک، ای بی اسABS و فلزی تولید می شوند. مهم نیست که در آب و هوای سرد زندگی می کنید یا گرم ، توانایی عایق بندی این طلق ها ی پلی کربنات با ساختار توخالی در برابر گرما و سرما به شما کمک می کند . البته این مورد با استفاده از ریلهای خاص برطرف می گردد و این عیب را رفع می کند. در صورت نیاز به تنظیم درجه پی وی سی لوله ها، می توانید از یک زانویی قابل تنظیم استفاده کنید که به عنوان لولا عمل می کند. در خصوص پایه چراغ های نامبرده باید گفت که هر یک با برخورداری از حباب پلی کربنات؛ حتی در دورترین فاصله یا ارتفاع و یا بزرگترین و بلند ترین سایز ها؛ باز هم نور افکنی شدیدی را به همراه دارند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت پلی کربنات فروش.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد