[ad_1]

در میان یافته ها:

  • در ماوی هاوایی ، جایی که افزایش 20.9 درصدی ادعاهای بیکاری منجر به این کشور شد ، آرا Trump ترامپ 5.2 واحد افزایش یافت ، از 25.9 درصد در سال 2016 به 31.1 درصد در سال 2020. .
  • ترامپ سهم خود را در بسیاری از شهرستانهای مرز تگزاس و مکزیک به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است. به عنوان مثال ، با وجود افزایش 10 درصدی بیکاری ، سهم آرا of ترامپ در شهرستان دووال تقریباً 17 واحد افزایش یافت. وی در استان استار ترامپ نزدیک به 29 امتیاز کسب کرد.
  • در فلوریدا ، شهرستان میامی-داد ، محل زندگی بسیاری از شرکت های مسافرتی و افزایش بیکاری 10.7 درصدی ، سهم آرا Trump ترامپ تقریباً 12 واحد افزایش یافت و از 34 به 46 درصد رسید.

در تگزاس ، با توجه به ویژگی های رئیس جمهور مهاجر و میزان شدید بیکاری در دره ریو گراند ، افزایش 11 درصدی در برخی از شهرستان های تگزاس جنوبی ، دموکرات ها از حمایت گسترده ترامپ از جامعه آمریکای لاتین متعجب شدند.

آنتونیو آرلانو ، مدیرعامل ابتکار تکان ، گفت که سازمان او است

بزرگترین برنامه حرکتی مترقی رای دهندگان در آمریکای لاتین را با هدف قرار دادن 75000 خانه آمریکای لاتین در محله هایی با اکثریت آمریکای لاتین آغاز کرد.

وی نسبت به گزارش جامع آمریکای لاتین در تگزاس که با اکثریت قاطع به ترامپ رأی دادند ، هشدار داد.

“فقط 15 درصد آرا Lat لاتین ها در جنوب تگزاس زندگی می کنند.”

با این حال ، وی گفت که توجه کافی به این جوامع نشده است.

“این جامعه قبل از شروع همه گیری در آستانه بود و سعی می کرد بفهمد چگونه اجاره خانه را پرداخت می کند ، چگونه به فرزندان خود غذا می دهد ، چگونه زندگی خود را تأمین می کند و سپس این ضربه را به دست آورد و سپس آنها از گفتگو خارج شدند. آرلانو گفت: “ما مورد كمبود دولت قرار گرفتيم و دولت فدرال كاملاً آنها را ناديده گرفت.”

“هیچ سرمایه گذاری در جذب آنها یا گفتگو با آنها برای بسیج وجود نداشت ، و بنابراین شما نتایج این سرمایه گذاری اندک را که حزب جمهوری خواه در واقع انجام داد ، می بینید ، این واقعا به نفع آنها بود زیرا فقط آنها با آنها صحبت کردند. بنابراین آنها بیرون رفتند و به آنها رأی دادند. “

در شهرستان دووال ، تگزاس ، بیکاری امسال به 14 درصد رسید و ترامپ میزان مشارکت در آنجا را تقریباً 17 درصد افزایش داد.

مری ویلسون ، رئیس حزب جمهوری خواه شهرستان دووال گفت: “در این شهرستان کار زیادی برای انجام وجود ندارد.”

ویلسون گفت که اقتصاد قبل از همه گیری افزایش یافته است.

در فلوریدا ، ترامپ حمایت خود را در شهرستان میامی-داد به طور قابل توجهی بهبود بخشید و از تقریبا 334،000 رأی در سال 2016 به تقریبا 533،000 رأی در سال جاری رسید.

آنا صوفیا پله ، مدیر اجرایی پروژه آزادی میامی و وكیل مترقی ، از حمایت قاطع رئیس جمهور تعجب كرد. پلیاز گفت که او معتقد است دولت همه گیر ترامپ باید علیه او کار می کرد. سازمان وی از سیاست های مترقی در جنوب فلوریدا با تمرکز بر جوامع لاتین حمایت می کند.

“من فکر می کنم ما انتظار داشتیم که مسئولیت پاسخ کوید باشد. Pelaes گفت: “مدیریت نادرست همه گیری ها مشکلاتی را در اقتصاد ایجاد کرده است.”

“ما فکر کردیم که برای انتخابات مقداری پاسخگویی وجود دارد.”

پلیاز گفت بیکاری چیزی است که به شدت در فلوریدا احساس می شود زیرا بسیاری از آنها در تشکیل پرونده های قضایی مشکل دارند.

“سیستم خود در حال از هم پاشیدن بود و برای مقاومت در برابر هجوم خواسته ها طراحی نشده بود. و بعضی ها با طراحی می گویند. این بنا طوری ساخته شده است که گویی قرار است شکست بخورد و متوقف شود تا ادعاهای بیکاری معتبر را برآورده کند. “

“من فکر می کنم یکی از دلهای این مسئله این است که برخی از افرادی که در خط مقدم بودند و به مردم کمک می کردند تا به این سیستم شکسته پاسخ دهند ، دوباره انتخاب نشدند.”

نایتیان ژو و جیاچوان وو کمک کرد

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد