ترامپ پس از پیوستن به چالش انتخابات دیوان عالی کشور با دادستان دیدار خواهد کرد


واشنگتن – دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، یک روز پس از پیشنهاد پیوستن به دادخواست عالی دادگاه عالی تگزاس برای بطلان پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در چهار ایالت ، روز پنجشنبه با دادستان های کل ایالت دیدار خواهد کرد. در میدان جنگ.

ترامپ در کابینه در حال صرف ناهار با وکلای عالی است که برای مطبوعات بسته خواهد بود. اگرچه مشخص نیست که آنها در مورد چه چیزی بحث می کنند ، دادستان های جمهوری خواه از 17 ایالت تلاش کردند روز چهارشنبه به پرونده بپیوندند.

در همین حال ، سخنگوی مایک جانسون ، R-La ، روز چهارشنبه به نمایندگی از ترامپ به همتایان پزشک عمومی خود خطاب کرد و در نامه ای تحت عنوان “درخواست حساس به زمان رئیس جمهور ترامپ” از دادخواست حمایت کرد.

جانسون در ایمیل دریافت شده از NBC News و تأیید دفتر جانسون نوشت: “رئیس جمهور ترامپ امروز صبح با من تماس گرفت تا از تلاش های ما برای ارائه مختصر پرونده تگزاس به نمایندگی از اعضای آسیب دیده کنگره تشکر کند.”

جانسون ادامه داد: “وی به طور مشخص از من خواست امروز با تمام اعضای جمهوری خواه مجلس و سنا تماس بگیرم و از همه بخواهیم تا به اطلاعات ما بپیوندند.” “او گفت که منتظر لیست نهایی است.”

انتظار می رود ترامپ پنجشنبه شب در میهمانی کنگره که در کاخ سفید برگزار شد سخنان خود را بیان کند

  • بایدن پیش از انتخابات دور دوم انتخابات 5 ژانویه ، برای جلب حمایت از جان اوسوف و رافائل وارنوک از نامزدهای سنای دموکرات به جورجیا سفر می کند.

  • هانتر بایدن روز چهارشنبه گفت که مقامات فدرال در دلاور در حال بررسی مالیات وی هستند. گزارش شده است که وزارت دادگستری برخی از معاملات تجاری چینی و سایر معاملات را با دقت در حال بررسی است.

  • جان کری می خواهد توافقنامه آب و هوایی پاریس را تقویت کند ، که با ارائه حمایت از سیاست آمریکا وقتی در ژانویه پادشاه ملی آب و هوا شد ، به نگارش آن کمک کرد. کری روز چهارشنبه در مصاحبه ای اختصاصی با جف بنت گفت: “این باید قوی تر باشد” و تأکید کرد که این توافق نامه چند ملیتی همیشه به عنوان اولین قدم طراحی شده است.

  • یک مقام آمریکایی به NBC News گفت ، بیش از 200 نفر در پذیرایی Holiday Holiday سه شنبه شب به میزبانی وزارت امور خارجه در بلر هاوس ، مهمانخانه ریاست جمهوری شرکت کردند. دستورالعمل های Covid-19 برای واشنگتن دی سی این است که اجتماعات داخلی نمی تواند بیش از 10 نفر باشد.

بایدن و معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس روز پنجشنبه جلسه توجیهی جداگانه ای از رئیس جمهور دریافت می کنند و با مشاوران انتقال خود دیدار می کنند.

یک دستیار کنگره گفت ، هریس برای اولین بار با کنگره اسپانیایی زبان روز پنجشنبه ملاقات می کند و در یکی از جلسات عملی هفتگی این گروه به نمایندگان پیوست.

هایلی تالبوت و دیپا شیوارام کمک کرد
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes