ترامپ و بایدن روز سربازان پیشکسوت را در مراسم های گلدوزی اکلیل موقتی اما متضاد جشن می گیرند


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، روز احترام جانبازان را با ادای احترام به قهرمانان درگذشته ارتش این کشور ، در مراسم تزئین اکلیل تاج گذاری ، جشن گرفتند.

ترامپ که اولین حضور عمومی خود را در چند روز اخیر انجام داده است ، در حال شرکت در یک مراسم گل اکلیل در مقبره سرباز گمنام در یک قبرستان ملی بارانی در آرلینگتون است. ترامپ هیچ سخنی نکرد ، اما با راه اندازی جرثقیل ها آدامس را لمس کرد و سلام کرد.

اگرچه اخیراً چندین دستیار و مقام ارشد آزمایش ویروس کرونا را که به دنبال شب شلوغ انتخاباتی هفته گذشته در کاخ سفید انجام شد ، مثبت ارزیابی کردند ، رئیس جمهور ، مایک پنس معاون رئیس جمهور ، ملانیا ترامپ بانوی اول و وزیر امور کهنه سربازان رابرت ویلکی در این مراسم ماسک نداشتند. علائم ورودی که مورد نیاز است.

گورستان همچنین صبح روز چهارشنبه یادآوری قوانین را برای بازدید کنندگان ارسال کرده بود.

در این توئیت آمده است: “همه بازدید کنندگان باید الزامات مربوط به فاصله اجتماعی را رعایت کرده و هنگام حضور در گورستان از پوشش صورت استفاده کنند.”

در همین حال ، به نظر می رسد که بایدن هنگام تزئین گل اکلیل در بنای یادبود کره در فیلادلفیا ، دو ماسک داشته است. رئیس جمهور منتخب را همسرش جیل بایدن همراهی کرد که وی نیز ماسک زده بود اما در مراسم کوتاه سخنرانی نکرد.

اوایل روز چهارشنبه ، بایدن در توییت های خود به پیشکسوتان گفت که او رئیسی خواهد بود که “به قربانی شما احترام می گذارد ، خدمات شما را می فهمد و هرگز ارزش هایی را که برای دفاع از آنها شجاعانه جنگیدید به شما منتقل نخواهد کرد”.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes