[ad_1]

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد ترامپ تهدید به وتو كردن قانون بودجه نظامی به عنوان یكی از اقدامات نهایی خود می كند ، مگر اینكه طبق گفته های كاخ سفید ، دفاع و كنگره ، مقررات دو طرفه مورد حمایت گسترده برای تغییر نام پایگاه های نظامی به افتخار رهبران نظامی كنفدراسیون ، حذف شود.

پس از انتخابات 3 نوامبر ، ترامپ شخصاً به جمهوری خواهان گفت که در طول مبارزات انتخاباتی عقب نشینی نخواهد کرد اگر قانون اجازه دفاع ملی سالانه را وتو کند اگر این اصلاحیه شامل تغییر نام پایگاه ها شود.

یک مقام ارشد دولت گفتگوهای ترامپ با جمهوری خواهان و تهدید وتو را تأیید کرده است. دفتریار گفت: “او این حرف را زد.”

موضع ترامپ قانون تصویب شده توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها در مجلس و سنا را زیر سوال برده است. وی اعضای حزب ترامپ را برای جنگ برای یافتن راهی به لایحه دفاع که رئوس سیاست و بودجه نظامی را به تصویر می کشد ، فرستاد و آنها را در تقابل با دموکرات ها قرار داد.

در حالی که برخی از جمهوری خواهان اکنون برای تغییر و هماهنگی خود با ترامپ در حال تغییر مواضع هستند ، دموکرات ها با تهدید به تصویب قانون از تعهد به اصلاحیه توافق شده خودداری می کنند.

تلاش برای تغییر نام پایگاه های نظامی بزرگداشت رهبران نظامی کنفدراسیون برای ماه ها هدف ترامپ بوده است. این از جمله اختلافاتی بود که وی با وزیر دفاع سابق خود ، مارک اسپر داشت ، که قبل از اخراج ترامپ در این ماه ، بی سر و صدا با کنگره برای رمزگذاری تغییر نام پایگاه ها در این لایحه کار کرد.

فشارهای ترامپ در حالی شدت گرفته است که اعضای کمیته های خدمات مسلح مجلس و کمیته های خدمات مسلح سنا مذاکرات رسمی را آغاز کرده اند تا اختلافات را در لایحه های قانونی مربوطه برطرف کنند.

هر دو اتاق عمدتاً ماده ای را تصویب کرده اند که نام پایگاههایی را که توسط کنفدراسیون بعنوان بخشی از حسابهای دفاعی آنها تعیین شده تغییر می دهد.

اما جیمز اینهوف ، رئیس کمیته خدمات مسلح سنا ، R-Okla. ، گفت که او پیام را از ترامپ دریافت کرده و آن را “یک موضوع بزرگ بحث برانگیز” در گفتگو با دموکرات ها خوانده است.

اینهوفه با بیان اینکه به میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، آر کی ، شک دارد ، گفت: “فقط رئیس جمهور می تواند بگوید که آیا جایی برای مذاکره وجود دارد یا نه.” بر او “

دموکرات ها با این مخالفت می کنند و می گویند جمهوری خواهان تحت فشار رئیس جمهور لنگ لنگ خشمگین می شوند. سه ده تن از دموکرات های سنا نامه ای نوشتند و خواستار ادامه این مقرره شدند.

جک رید ، پزشک ، عضو کمیته خدمات مسلح سنا ، اذعان کرد که این موضوع به یک مانع اصلی تبدیل شده است.

رید گفت: “این یک معامله بزرگ در سنا بود.” “موضع من این است که باید حفظ شود.”

نماینده آدام اسمیت ، دی واش ، رئیس کمیته خدمات مسلح مجلس ، که در حال مذاکره با جمهوری خواهان است ، گفت که این مسئله می تواند کل لایحه را که هر سال برای 59 سال متوالی تصویب می شود ، خراب کند ، امری نادر در یک کنگره قطبی. .

اسمیت گفت: “این فقط چیزی است و در بسیاری از موارد مهم دخالت می کند ، بیش از چیزی که همه ما باید از آن پشتیبانی کنیم و بیشتر آن را انجام می دهیم.”

این قانون اولویت های دفاعی برای سال آینده را تعیین می کند ، اما همچنین شامل افزایش حقوق نظامیان و بودجه لباس فرم و جلیقه های ضد گلوله مخصوص زنان است که هنوز وجود ندارد. و بودجه ای را برای حمایت از کیفیت زندگی اعضای خدمات و خانواده های آنها فراهم می کند ، از جمله اقدامات امسال برای حمایت از آموزش کودکان نظامی با نیازهای ویژه ، که خانواده های آنها اغلب مجبورند مناطق مدرسه را تغییر دهند.

در ماه ژوئیه ، ترامپ در توییتر نوشت اگر این اصلاحیه شامل اصلاحیه ای شود که پایگاه ها را تغییر نام دهد ، این وتو را وتو می کند. اگر اصلاحیه “Pocahantas” الیزابت (برای همه مردم) ، لایحه اجازه دفاع را وتو خواهم کرد ، که منجر به تغییر نام (به علاوه سایر موارد بد خواهد شد!) Fort Bragg ، Fort Robert E. Lee و بسیاری دیگر از ارتش پایگاههایی که ما از آنها در دو جنگ جهانی پیروز شدیم ، در این لایحه است! “او نوشت.

یکی از دستیاران کنگره گفت احساسات ترامپ تغییری نکرده است و واقعیت این است که دولت بعدی احتمال تغییر نام دارد ، حتی اگر زبان در لایحه دفاع نباشد. دستیار پرسید: “چرا باید یک قبض مهم و مهم را برای اتفاقی که به هر حال روی خواهد داد ، به خطر انداخت؟”

وی گفت ، پس از روی کار آمدن ، رئیس جمهور جدید منتخب جو بایدن ، که بیانیه ای در حمایت از تغییر نام در ماه ژوئن صادر کرد ، می تواند دستور اجرایی تغییر نام را صادر کند و تغییرات احتمالاً سریعتر از هر قانونی می تواند آنها را اجرا کند. افسر دفاع

بایدن می نویسد: “اسامی پیوست شده به تأسیسات نظامی ما باید از میراث متنوع رهبری و فداکاری در تاریخ کشورمان احترام بگذارند. من کاملا از تلاش های دو حزب سناتور وارن برای تشکیل کمیسیونی برای تغییر نام امکانات وزارت دفاع به نام رهبران کنفدراسیون طی سه سال آینده و ما منتظر انجام کار کمیسیون به عنوان رئیس هستیم. “

تیم انتقالی بایدن از اظهار نظر در مورد امضای دستورالعمل اجرایی برای تغییر نام پایگاهها خودداری کردند.

اگر ترامپ این لایحه را وتو کند و نسخه جدید آن تصویب نشود و قبل از به تعویق انداختن 3 ژانویه کنگره 116 ، امضای کنگره بعدی باید از ابتدا باشد.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد