ترامپ طرحی را برای دریافت زود هنگام واکسن Covid از سوی کارمندان کاخ سفید به تأخیر می اندازد


واشنگتن – دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا اواخر روز یکشنبه گفت که تصمیم گرفته است به زودی برنامه دریافت واکسن Covid-19 را برای کارمندان کاخ سفید به تعویق بیندازد و گفت که آنها باید “بعدا” در هنگام راه اندازی آن را دریافت کنند.

“افرادی که در کاخ سفید کار می کنند باید کمی دیرتر در برنامه واکسن بزنند ، مگر اینکه صراحتاً مورد نیاز باشد. من این تعدیل را خواستم. من قصد ندارم واکسن بزنم ، اما منتظر انجام این کار در زمان مناسب هستم. . متشکرم!” ترامپ در توییتی گفت.

این امر پس از آن صورت گرفت که روز یکشنبه شورای امنیت ملی کاخ سفید گفت که مقامات ارشد در هر سه شاخه دولت از جمله کاخ سفید ، سازمان های اجرایی ، کنگره و قوه قضائیه دسترسی زودهنگام به واکسن خواهند داشت.

NBC News گزارش داد که برای اطمینان از تداوم دولت ، واکسیناسیون افراد سطح بالا که مسئول نگه داشتن دولت در بحران هستند ، دسترسی زودهنگام لازم است. لحظه دقیق اینکه آنها باید واکسن را دریافت کنند مشخص نبود.

در چند ماه گذشته ، بیش از 50 کارمند دولت ترامپ ، کارمندان مبارزات انتخاباتی یا تماس با این مدارها نتایج مثبتی برای Covid-19 داده اند. رودی جولیانی ، یکی از وکلای ترامپ ، پس از آزمایش مثبت این بیماری ، اخیراً در واشنگتن دی سی بستری شد اما آزاد شد.

بیانیه ترامپ قبل از زایمان در روز دوشنبه اولین واکسن ویروس کرونا مورد تأیید فدرال در 145 مکان در 50 ایالت قرار گرفت. کمیته مشورتی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها توصیه کرده است که اولویت کارکنان بهداشت و درمان و مراکز درمانی طولانی مدت برای دریافت واکسن باشد.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes