ترامپ در 20 ژانویه 2021 با چه روبرو است؟


به طور فزاینده ای مطمئن به نظر می رسد که حوالی ظهر 20 ژانویه 2021 ، جو بایدن به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد خواهد کرد و دونالد ترامپ هم شغل خود را از دست خواهد داد و هم یکی از مهمترین نقاط قوت خود را از دست خواهد داد.

ترامپ از چهار سال پیش که سوگند یاد کرد ، با تحقیقات مربوط به کارزار انتخاباتی ، تجارت و رفتارهای شخصی خود روبرو شده است. به محض تبدیل شدن به یک شهروند خصوصی ، وی از زره پوش قانونی که وی را در برابر بسیاری از پرونده های دادگاه در حال تعلیق اعم از مدنی و کیفری محافظت کرده است ، محروم خواهد شد.

وی دیگر نمی تواند در دادگاه استدلال کند که موقعیت وی به عنوان رئیس اجرایی کشور باعث می شود وی از پیگرد قانونی مصون باشد یا مانع از تحویل اسناد و مدارک دیگر می شود. وی همچنین کمک وزارت دادگستری را در ارائه این استدلال ها از دست خواهد داد.

ناظران اجرای قانون می گویند ، اگرچه ممکن است در نتیجه برخی تحقیقات در مورد پرونده های تجاری خود به زندان برود ، رئیس جمهور سابق به زودی با مجازات های مالی به صورت جریمه های غیرنظامی روبرو می شود. او همچنین ممکن است از اسرار مالی و سایر اسرار که در دادگاه فاش می شود خجالت بکشد. تقریباً تمام مشکلات حقوقی او در زادگاهش نیویورک است ، جایی که او زمانی به عنوان یک سرمایه دار جوان جوان از کانون توجه روزنامه های مطبوعات لذت می برد و در یک حرفه سیاسی باورنکردنی یک پله برقی طلایی را می رانده است.

در اینجا برخی از خطرناکترین مواردی که رئیس جمهور ترامپ رئیس جمهور نیست در انتظار رئیس جمهور ترامپ است – و در اینجا چگونگی استفاده از قدرت عالی ترین مقام کشور برای جلوگیری از مجازات در اینجا آمده است:

پرونده دادستان منطقه منهتن

وكیل سابق ترامپ ، مایكل کوهن ، در سال 2018 به خاطر كمك در رابطه با ادعای رابطه خود با ترامپ ، به جلب مشاركت در بودجه نقض پرداخت برای استورمی دانیلز ، ستاره پورنو ، اعتراف كرد. در کیفرخواست ادعا شده است که کوهن پیش از انتخابات 2016 به دانیلز 130 هزار دلار به نفع Individual-1 ، یک همدست غیرقابل محکومیت که “در نهایت یک نامزد موفق ریاست جمهوری” توصیف شده است ، پرداخت کرده است. اما دادستان های فدرال در منطقه جنوبی نیویورک به دنبال اتهامات علیه ترامپ نیستند که علی رغم رئیس جمهور بودن از تعقیب در امان خواهد بود.

دونالد ترامپ ، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری ، در جریان توقف مبارزات انتخاباتی در کلیسای New Spirit Revival Center در کلیولند هایتز ، اوهایو ، در 21 سپتامبر 2016 ، سخنان وکیل شخصی خود ، مایکل کوهن را از طرف وی شنید.جاناتان ارنست / پرونده رویترز

به نظر می رسد دو دادستان در نیویورک در جایی ادامه دادند که دادستان های فدرال بررسی مالی ترامپ را متوقف کردند.

سای ونس ، دادستان منطقه منهتن ، در حال تحقیق درباره بی نظمی های مالی مختلف است. اسناد دادگاه نشان می دهد که دادستانی در حال بررسی “رفتارهای جنایی گسترده و طولانی مدت در سازمان ترامپ ، تجارت خانوادگی رئیس جمهور است که ممکن است شامل جعل سوابق تجاری ، کلاهبرداری بیمه و کلاهبرداری مالیاتی باشد”.

اگرچه نقض بودجه کمپین Individual-1 یک پرونده فدرال نیست ، اما قانون ایالت نیویورک می گوید که جعل سوابق تجاری در حمایت از یک عمل غیرقانونی جرم است. کوهن همچنین ادعا می کند که ترامپ بر اساس شهادت خود در کنگره و مصاحبه های منتشر شده ، به طور موثر از دو مجموعه عدد در تجارت خود استفاده می کند ، یکی با ارزش بالاتر برای تأمین وام و دیگری با ارزش کمتر برای به حداقل رساندن مالیات. در حالی که ترامپ از انتشار اظهارنامه مالیاتی خود امتناع كرد و گفت كه وی تحت بازرسی قرار دارد ، نیویورك تایمز سالها از سوابق مالیاتی وی دریافت كرد و تشخیص داد كه وی 10 سال و 750 دلار برای هر دو سال دیگر مالیات بر درآمد فدرال پرداخت نكرده است. .

استورمی دانیلز در 16 آوریل 2018 با اعضای رسانه در دادگاه فدرال ایالات متحده در نیویورک صحبت کرد.Hector Retamal / AFP – پرونده گتی ایماژ

دفتر ونس خواستار 8 سال اسناد مالیاتی رئیس جمهور از مودیان وی ، Mazars USA LLC شده است ، احضاریه ای که رئیس جمهور تا بالاترین دادگاه کشور با آن مبارزه می کرده است. دادگاه عالی در اکتبر 2019 حکم داد که ترامپ در زمان ریاست جمهوری از ارائه این اسناد در امان نبوده و فقط می تواند با احضاریه احضاریه به همان دلایل شخص دیگری مبارزه کند.

به دنبال این تصمیم ، تیم حقوقی رئیس جمهور با استحضار اساساً مبارزه کردند ، اما در دادگاه های منطقه و استیناف شکست خوردند. حال دیوان عالی کشور باید تصمیم بگیرد که آیا درخواست فوری رئیس جمهور مبنی بر تعلیق تصمیمات دادگاههای بدوی و احتمالاً تجدیدنظر در پرونده را بپذیرد یا از تعلیق خودداری کند. معلوم نیست چه موقع دیوان عالی کشور می تواند تصمیمی را که یک دادگاه عالی که اکنون شامل سه منصوب ترامپ است ، اتخاذ کند.

اگر درخواست اقامت رد شود ، ونس به محض اینکه مزارس بتواند پرونده ها را انتقال دهد ، اسناد را دریافت می کند. این تنها تحقیقات جنایی شناخته شده در مورد ترامپ است و در صورت محکومیت مجازات ها می تواند کاملاً یا تا حد زیادی مالی باشد.

دنی سوالوس ، تحلیلگر حقوقی NBC News ، گفت که وی انتظار دارد ونس “کمترین میوه حلق آویز” از جرایمی که باید اتهام بزند را انتخاب کند ، که احتمالاً فرار مالیاتی یا جعل سوابق تجاری است.

مجازات جعل سوابق تجاری می تواند تا یک سال زندان با جریمه نقدی یا مشروط با جریمه نقدی باشد.

Sevalos گفت: “وقتی” قصد خاصی برای کلاهبرداری داشته باشد “می توان یک نفر را به دلیل جعل سوابق تجاری درجه دو در نیویورک مقصر دانست. این بدان معناست که وی قصد دارد شخص دیگری را از اموال یا اشیا valu با ارزش کلاهبرداری یا محروم کند. “

وی گفت که یک مقام سطح پایین می تواند ادعا کند که شخصاً از جنایت سو take استفاده نکرده است یا به سادگی از طرف شخصی دستوراتی را اجرا کرده است. بعید است دفاع مثبت در مورد ترامپ اعمال شود.

دفتر دادستانی نیویورک

در همین حال ، دفتر دادستان کل نیویورک لتیسیا جیمز در حال تحقیق درباره چهار پروژه مختلف املاک و مستغلات سازمان ترامپ و یک تلاش ناموفق برای خرید حساب های NFL بوفالو است. در مارس 2019 ، دفتر خواستار سوابق از دویچه بانک و بانک سرمایه گذاران شد. گزارش شده است که تحقیقات کلاهبرداری با شهادت کوهن به کنگره مبنی بر تورم دارایی های مالی خود انجام شده است.

تحقیقات دادستان ارشد مدنی است ، کیفری نیست ، اما به دفتر اجازه داده می شود کلیه عناصر جنایی ادعا شده را به دادستان های محلی مانند ونس ارجاع دهد.

بر اساس پرونده های قضایی ، املاک ترامپ که دفتر جیمز در حال تحقیق است ، شامل Seven Springs Estate ، ملکی با مساحت 212 هکتار در شمال نیویورک است که این شرکت به دنبال توسعه آن است. 40 وال استریت ، یک ساختمان اهرمی بزرگ متعلق به این شرکت در منهتن سفلی ؛ هتل ترامپ بین المللی و برج برج شیکاگو؛ و باشگاه ملی گلف ترامپ لس آنجلس.

ترامپ گفت تحقیقات ونس و جیمز انگیزه های سیاسی داشت.

زنان

بسیاری از زنان ترامپ را در رفتارهای نامناسب جنسی در حوادث ادعایی مربوط به دهه 1970 متهم کرده اند. ترامپ این ادعاها را رد کرده است. چندین زن اقدام قانونی کرده اند و در صورت جدی ترین عواقب احتمالی ، ترامپ وزارت دادگستری را به عنوان وکیل خود منصوب کرده است تا از ارائه مدارک جلوگیری کند.

ستون نویس شورا ، ای. ژان کارول در کتابی در سال 2019 ادعا کرد که بیش از 20 سال قبل ، ترامپ در رختکن یک فروشگاه بزرگ او را تجاوز کرده است. ترامپ این ادعا را تکذیب کرد و گفت این نوع او نیست و هدف این درخواست تحریک تبلیغات کتاب وی با عنوان داستان است. کارول ادعا می کند رئیس جمهور وی را متهم به دروغ گفتن کرده است.

وزارت دادگستری پرونده را از ایالت به دادگاه فدرال منتقل كرد و همچنین خواست كه به عنوان وكیل مدافع رئیس جمهور عمل كند و گفت كه كناره گیری وی از ادعای تجاوز جنسی یك اقدام ریاست جمهوری است.

یک قاضی در اواخر ماه اکتبر پیشنهاد وزارت دادگستری را رد کرد. به عنوان یک شهروند خصوصی و یک متهم در یک دادخواست مدنی ، اکنون ترامپ ممکن است مجبور شود شواهد را در این پرونده ارائه دهد – این به معنای شهادت و احتمالاً یک نمونه DNA است.

سامر زرووس ، یکی از رقیبان سابق فیلم The Apprentice ، نیز به دلیل انکار ادعاهای وی در مورد خشونت جنسی ، شکایتی مبنی بر افترا علیه او تشکیل داده است. زرووس در دادخواست شکایت شده در اوایل سال 2017 گفت که او سینه های او را گرفته و بدون اجازه او را بوسیده است. ترامپ موافقت کرد که شهادت دهد ، اما وکلای وی موفق شدند شهادت را تا زمان صدور حکم دادگاه تجدیدنظر نیویورک به تعویق بیندازند ، که انتظار نمی رود تا سال آینده باشد.

E. Jean Carroll در خانه خود در Warwick ، ​​نیویورک ، در 21 ژوئن 2019.اوا دیچ / واشنگتن پست / تصاویر گتی

آیا ترامپ قبل از 20 ژانویه قابل عفو است؟

کارشناسان حقوقی می گویند رئیس جمهور می تواند قبل از ترک دفتر مورد عفو قرار گیرد ، اما چنین عملی بعید است در یک دادخواست دوام بیاورد.

“آیا می توانم بگویم که من بازیکن اصلی تیم ملی واشنگتن هستم؟ شما شرط می بندید که من می توانم “، چاک روزنبرگ ، تحلیلگر حقوقی NBC News ، نماینده سابق FBI و وکیل دادگستری در ایالات متحده گفت. “آیا برای مردم واشنگتن مهم است؟” نه “

وزارت دادگستری موضوع را در 5 آگوست 1974 آغاز کرد ، چهار روز قبل از استعفا ریچارد نیکسون از ریاست جمهوری.

در یادداشتی كه توسط یك دستیار دادستان نوشته شد ، وزارت دادگستری اظهار داشت كه “طبق قاعده اساسی كه هیچ كسی نمی تواند در پرونده وی قاضی باشد ، رئیس جمهور قابل بخشش نیست.”

نظر وزارت دادگستری هرگز در دادگاه آزمایش نشده است. جرالد فورد پس از جانشینی نیکسون به عنوان رئیس جمهور ، برای هر جنایتی که مرتکب شده باشد “بخشش کامل ، رایگان و مطلق” به وی داد.

یادداشت 1974 سناریوی بخشش از خود را بیان کرد که کارشناسان آن را متکبر و باوقار در هالیوود توصیف کردند. در این یادداشت آمده است: “اگر رئیس جمهور با اصلاحیه بیست و پنجم ، رئیس جمهور اعلام كند كه به طور موقت قادر به انجام وظایف دفتر نیست ، معاون رئیس جمهور به عنوان سرپرست رئیس جمهور می شود و به همین ترتیب می تواند رئیس جمهور را بخشود.

رئیس جمهور می تواند استعفا دهد یا وظایف خود را در کابینه خود ادامه دهد. “

هرگونه بخشش برای رئیس جمهور ، خواه با اقدام رئیس جمهور مایک پنس یا شخص ترامپ ، فقط جنایات فدرال را شامل می شود ، که به ترامپ در امور ایالت نیویورک کمک نخواهد کرد.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes