[ad_1]

آتلانا – دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، همزمان با آغاز نامزدی برای انتخاب وی ، در کاخ سفید وقت خود را کوتاه می کند: یک جنگ صلیبی علیه اعضای حزب خود در زمین سوخته.

از آنجا که كنترل حزب سنا به جفت مرحله دوم دور انتخابات در جورجیا بستگی دارد ، ترامپ هفته های گذشته را به حمله به مقامات جمهوری خواه در آنجا كه قبلاً آنها را تأیید كرده و تلاش برای تضعیف اعتماد به انتخاباتی كه از دست داده است ، سپری كرده است.

در مصاحبه ها ، جمهوری خواهان در جورجیا اطمینان داشتند كه ادعاهای دروغ ترامپ درباره كلاهبرداری گسترده و تلاش های مداوم برای ایجاد تردید در صحت روند انتخابات گرجستان ، رای دهندگان را در ماه آینده در خانه نگه نمی دارد – فقط به این دلیل كه در انتخابات دور دوم ژانویه خیلی واضح است.

با این حال ، برخی ابراز نگرانی کردند ، در حالی که دیگران علناً خواستار وحدت احزاب شدند. در کشوری که اختلاف بین رای دهندگان دموکرات و جمهوری خواه تا آنجا که ممکن است شدید باشد ، آنها می دانند که حتی بخش کوچکی از طرفداران ترامپ – یا تقسیم کنندگان بلیط – امتناع می کنند و پیروزی را دشوار می کنند.

یکی از اعضای جمهوریخواه آشنا با مبارزات انتخاباتی سناتور حزب دموکرات داوید پوردو گفت: “این سخت ترین مسابقه ای است که من تاکنون برگزار خواهم کرد.” این مهمترین و دشوارترین چیز است.

مرد افزود: “این یک خط بسیار مستقیم است ، اما یک جاده بسیار بادگیر است.” “هم اکنون ، من می گویم ، من هرگز ندیده ام که حزب جمهوری خواه در درک آنچه در معرض خطر است و درک آنچه باید انجام شود برای جلوگیری از آن متحد است. “

رئیس جمهور و برخی متحدان برای ادعاهای بی اساس انتخابات تقلبی در سراسر کشور لابی کردند و پس از از دست دادن ایالت به جو بایدن رئیس جمهور منتخب با کمتر از 13000 رأی ، عازم گرجستان شدند. رئیس جمهور شدیدترین عصبانیت خود را نسبت به برایان كمپ ، فرماندار گرجستان و برد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه ، هر دو جمهوری خواه ، حفظ كرد و از آنها خواست كه برای لغو انتخابات ، كه به گفته آنها غیر قانونی است ، اقدامی انجام دهند.

روز سه شنبه ، ترامپ در توییت خود نوشت اگر كمپ به سادگی انتخابات نوامبر را همانطور كه ​​ترامپ می خواست اداره كند – در واقع از تعداد زیادی از رأی دهندگان دموكرات ، كه بسیاری از آنها سیاه پوست هستند ، از حق رای خارج می شود – می تواند دور دوم سنا را “لغو” كند.

در همان روز ، گابریل استرلینگ ، جمهوری خواه از جورجیا که مدیر سیستم رأی گیری ایالتی است ، ترامپ را در یک کنفرانس مطبوعاتی سرزنش کرد.

وی با اشاره به تهدیدهای دریافت شده از وزیر امور خارجه ، خانواده و سایر کارگران انتخابات گفت: “این باید متوقف شود”. “آقای رئیس جمهور ، شما این اقدامات یا این زبان را محکوم نکرده اید.”

ترامپ پاسخ داد و این انتخابات را “جعلی” در توییتر خواند و نشان می دهد که مقامات دولتی درگیر مخفی کاری بوده اند.

سرهنگ دوم جف گرجستان ، جمهوری خواه ، قاطعانه نظریه های مطرح شده توسط ترامپ و متحدانش را در روزهای اخیر از بین برد. در یک مصاحبه ، او گفت که او “می ترسد” که سخنان “تأثیر منفی بر این مسابقات رواناب” بگذارد.

دانکن گفت: “و من به شدت رئیس جمهور و تیم او و همچنین جمهوری خواهان به طور کلی و سناتورها را تشویق می کنم که انرژی خود را به سمت انتخاب مجدد هدایت کنند و به این موج گسترده اطلاعات غلط روی نیاورند ، زیرا این دقیقاً همان چیزی است که هست”. “این یک موج گسترده و غیرمجاز اطلاعات غلط است. در اینجا در جورجیا ، هیچ نشانه ای از کلاهبرداری سیستماتیک یا سازمان یافته دیده نمی شود. و من به عنوان معاون فرماندار کشور ، به این افتخار می کنم ، با وجود این واقعیت که کسی که به او رای دادم برنده نشد. “

فراخوانی برای وحدت حزب

رئیس جمهور قرار است روز شنبه برای انجام مبارزات انتخاباتی برای پوردو و سناتور کلی لوفلر ، R-Ga ، که به ترتیب با جان اوسوف و رافائل وارنوک دموکرات ها روبرو هستند ، به جورجیا سفر کند ، زیرا ماه گذشته هیچ نامزدی به آستانه 50 درصد نرسید. .

جمهوریخواهان ایالتی امیدوارند که وی پیام خود را به انتخاب مجدد این دو متمرکز کند ، نه به انتخابات ماه گذشته. روز چهارشنبه ، 18 رهبر سابق جمهوری خواه در جورجیا در نامه ای سرگشاده با NBC News ، این حزب را به تجمع در جهت رسیدن به این هدف فراخواندند.

سناتور سابق ساکسبی چمبلیس ، R-Ga ، یکی از امضا کنندگان بود. وی در مصاحبه ای گفت كه این نامه در پاسخ به “اظهارنظرهای چندین اردوگاه مختلف در مورد این واقعیت است كه مردم باید در 5 ژانویه رای ندهند.”

وی گفت: “این کاملاً منطقی نیست.” “و سپس آن دسته از ما که در مورد آن صحبت می کردیم ، به ذهن ما خطور کرد که باید کاری در این باره انجام دهیم.”

چمبلیس گفت که او می خواهد ببیند که ترامپ به حملات خود به كمپ و رافنسپرگر خاتمه می دهد ، و او هر دو دفاع كرد كه از قانون پیروی می كند. وی گفت اتهامات مربوط به تقلب گسترده رای دهندگان “بی اساس” باقی مانده است.

وی انتظار دارد ترامپ به خصوص برای کسانی که قصد رأی ندادن را دارند توضیح دهد که چرا انتخاب پردو و لوفلر مهم است.

چمبلیس گفت: “او باید به آنها یادآوری کند که میراثی دارد که می خواهد حفظ کند.”

این احساس توسط دیگران تکرار می شود.

اریک جانسون ، مشاور مبارزات انتخاباتی لفلر و دکتر اسبق سابق مجلس سنای ایالت ، به رئیس جمهور امضا کننده نامه گفت: “من می خواهم که او به آینده متمرکز شود و از ارزشهایی که برای آنها خدمت کرده و حمایت می کند دفاع کند.” “جایی که ممکن است ترامپ شکست خورده باشد ، رای جمهوری خواهان در زیر به خوبی پیش رفته است. بنابراین برای من ، این می گوید که آیا آنها رئیس جمهور را دوست دارند یا نه ، آنها دستور کار چپ را دوست ندارند.”

وی افزود: “مهم نیست که چه اتفاقی برای انتخابات رخ دهد ، سنای آمریکا را کنترل کنید.” “جمهوریخواهان احمق نیستند. آنها می توانند ریاضی انجام دهند. آنها می دانند كه 52 تا 48 بهتر از 50-50 است.”

جی ویلیامز ، استراتژیست GOP گرجستان گفت که او رأی دهندگان جمهوری خواه را نمی دید که “بینی ما را بریده تا چهره های ما را متعجب کند”.

وی افزود: تنها چیزی که واقعاً مضر ترامپ می تواند در روز شنبه بگوید “در خانه بمان” بود.

وی گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که با چه تعداد کارمند صحبت می کنم و کارمندانی که کاملاً متقاعد شده اند این یک تقلب بزرگ در رای دهندگان است.” “بنابراین بدیهی است که این تاثیری دارد. و من فکر می کنم کسی که به اینجا می آید در واقع به کاهش آن کمک می کند ، مگر اینکه چیزی دیوانه بگوید ، اما ما خواهیم فهمید.”

“امیدوارم و دعا می کنم فوراً متوقف شود”

جمهوری خواهان در این ایالت اهمیت تثبیت سنا در کنترل GP را تضمین می کنند تا اطمینان حاصل شود رئیس جمهور دموکرات از غربالگری می شود. اما خود نامزدها به دنبال ترسیم خط خوبی بر روی این اعلامیه هستند ، زیرا تصدیق می شود که ترامپ سال آینده دیگر در کاخ سفید نخواهد بود.

موضع ظریف هفته گذشته هنگامی آشکار شد که شخصی در یک رویداد پیش از انتخابات باعث قطع پوردو شد تا از او بپرسد “برای کمک به دونالد ترامپ در این پرونده تقلب” چه کاری انجام می داد.

حضار شروع به تحسین کردند. پوردو خواستار استعفای رافنسپرگر شد و گفت که او می خواهد پرونده های قضایی دیگری را به دنبال لغو نتایج ببیند.

در همین حال ، محافظه کاران با نفوذی مانند ال. لین وود ، وکیل دادگستری در جورجیا و متحد ترامپ ، به هواداران خود توصیه کردند که روز چهارشنبه در ژانویه رای ندهند.

در هنگام تجمع ، وود گفت که لفلر و پردو هنوز “رای شما را به دست نیاورده اند”.

وود ، که به دنبال صدور دستور توقف دور دوم است ، گفت: “چرا به خاطر خدا برگردیم و در یک انتخابات جدید تقلبی رأی بدهیم!” “درستش کن! تو باید درستش کنی!”

دانکن گفت که او نگران چنین سخنانی است.

وی گفت: “بسیاری از افراد باهوش ، موفق و موفق که من فقط در زندگی روزمره می دانم به این پستهای تصادفی یکبار در توییتر یا پستهایی در فیس بوک متصل هستند که هر 10 ثانیه زمان می برد تا از بین بروند و به آنها مکیده می شوند.” و من نمی دانم این از کجا می آید. من نمی دانم انرژی کجاست ، اما امیدوارم و دعا می کنم فوراً متوقف شود. “

برخی در سمت چپ حتی از این انرژی استفاده کرده اند. بیلبوردهای پرداخت شده توسط Really American PAC اخیراً در ایالاتی شروع به ظاهر شدن كردند كه روی آنها نوشته شده بود “Perdue / Loeffler برای ترامپ تحویل نداد ، برای آنها تحویل ندهید.”

جاستین هورویتس ، بنیانگذار و رئیس گروه ، گفت که در حال حاضر 9 بیلبورد وجود دارد و آنها قصد دارند حداقل 20 بیلبورد نصب کنند ، همه در مناطقی که ماه گذشته بیش از 70 درصد به ترامپ رای داده اند.

یک استراتژیست جمهوری خواه گرجستان به NBC News گفت: “دموکرات ها این کار را به گونه ای انجام می دهند که گویی آجیل های راست گرایانه هستند. “این درخشان است. درخشان است ، زیرا این دقیقاً همان چیزی است که لین وود می گفت.”

این استراتژیست گفت ترامپ “می تواند تصمیم بگیرد که آیا می خواهد یک مثبت یا منفی باشد” در سفر خود به این ایالت ، افزود: او توانایی این را دارد که بدون شک اینجا بیاید و این چیز را منفجر کند.

برخی از جمهوری خواهان آماده ورق زدن هستند

رأی دهندگان مصاحبه شده در Forsythe County ، جایی که ترامپ حدود 66 درصد آرا را به دست آورد ، گفتند كه در ژانویه به Perdue و Löfler رأی می دهند.

یکی از جمهوری خواهان ، کن پروت ، گفت که او زیاد به پوردو و لوفلر فکر نمی کند ، اما معتقد است که کشور به کنترل و تعادل نیاز دارد و یک دولت متحد خوب نخواهد بود. وی ضمن تمجید از تلاش های وی ضمن محكوم كردن وی به عنوان یك انسان ، گفت كه “مایل نیست” به ترامپ رای دهد.

پریوت گفت: “ناتوانی او در پذیرفتن اینکه او به اندازه ای نیست که فکر می کند برای انتخابات هزینه اش را به همراه داشت.” “بنابراین ، اکنون این انتخابات سنا برای من بسیار مهم است.”

پریوت افزود مدت ها بود که ترامپ نتایج انتخابات را قبول نمی کرد.

وی گفت: “من فکر کردم که این عدم وجود کلاس استیسی آبرامز است که او حاضر به پذیرفتن شد که دفعه قبل در انتخابات فرمانداری شکست خورد.” “و اگر من نگویم که من در مورد ترامپ و آنچه او انجام دادم احساس مشابهی داشتم ، منافق هستم. من می فهمم که این انتخابات بسیار نزدیک بود ، اما فکر می کنم نفس او در واقعیت دخالت می کرد.”

دور دوم انتخابات گرجستان از نظر تاریخی به نفع جمهوری خواهان بوده است. اما با افزایش مواجهه ملی ، جریان پول اهدا کنندگان ، افزایش تلاش های ثبت نام رای دهندگان و رئیس جمهور تیرانداز ، جمهوری خواهان اذعان کرده اند که این زمان ممکن است متفاوت باشد.

ویلیامز ، یکی از استراتژیست ها گفت: “من 20 سال است که این کار را انجام می دهم.” “من هرگز چیزی به اندازه آن دیوانه ندیده ام.”

در همین حال ، ترامپ روز چهارشنبه توئیتی منتشر کرد که می تواند به کنترل برخی نگرانی های جمهوری خواهان کمک کند.

وی گفت: “ما در یک راهپیمایی بزرگ ترامپ برای حمایت از دو سناتور بزرگ جمهوری خواه خود ، دیوید و کلی ، به گرجستان خواهیم رفت.” “آنها افراد خارق العاده ای هستند که کشور و کشورشان را دوست دارند. ما باید سخت کار کنیم و مطمئن شویم که آنها پیروز می شوند.”[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد