[ad_1]

واشنگتن – روز پنجشنبه ، مقامات جورجیا با شمارش دست تایید کردند که جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری برنده این ایالت شده است.

امروز جمعه ، پرزیدنت ترامپ در حال تلاش برای لغو نتایج انتخابات در آن کشور پس از اینکه بایدن با بیش از 150،000 رأی به دست آورد ، با بهترین نمایندگان GP GP میشیگان دیدار می کند.

این مخالفت تکان دهنده – پیروزی آشکار و قاطع بایدن در ریاست جمهوری و به دنبال آن تلاش ترامپ برای از بین بردن آن – نه تنها بزرگترین رسوایی سیاسی است که می توانیم به خاطر بسپاریم.

وی همچنین پایین ترین نقطه ریاست جمهوری ترامپ را متذکر شد.

اما ما به طور تصادفی به اینجا نرسیدیم.

طی چهار سال گذشته ، رهبران جمهوری خواه را در کنگره دیده ایم – شاخه ای جداگانه و به همان اندازه قدرتمند از دولت – به ترامپ کمک می کنند ، به او اطمینان می دهند یا سکوت می کنند. (میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا پس از اعلام خبر برنده شدن بایدن در سال 2020)

ما دیده ایم که رسانه های محافظه کار نسبت به سایر اخبار دیدگاهی کاملاً متفاوت از سیاست آمریکا ترسیم می کنند. (طبق مطالعه جدید PRRI ، جمهوری خواهان فاکس نیوز دیدگاه های مختلفی در مورد نژاد ، نمادهای کنفدراسیون ، مهاجرت و ویروس کرونا دارند).

ما دیده ایم که چه تعداد از کارمندان دولت ترامپ خدمات رئیس جمهور را بر خدمات عمومی قرار می دهند. (“بت بك” ، رئیس سابق دولت بوش ، نوشت: “سوگند شما به رئیس جمهور آمریكا نیست ، بلكه به قانون اساسی و مردم آمریكاست”) و از امیلی مورفی ، مدیر GSA خواست تا پیروزی بایدن را تشخیص دهد و انتقال ریاست جمهوری را آغاز كند.

و ما رئیس جمهوری را دیده ایم که به طور مداوم نشان داده است که منافع سیاسی خود را در اولویت قرار می دهد. (سرانجام ، او تحت تأثیر قرار گرفت زیرا او از رئیس جمهور اوکراین خواست خاک جو بایدن را کند و کاو کند.)

نحوه انجام این کار در اینجا است

البته لازم نبود اینگونه باشد.

روز پنجشنبه – همزمان با تلاش ترامپ و متحدانش برای لغو نتایج انتخابات – تام کین جونیور ، نامزد نماینده حزب جمهوری خواه در مجلس ، که تقریبا پیروزی خود در NJ-7 را به تام مالینوفسکی دموکرات از دست داد ، بیانیه صادر کرد:

“عضو کنگره ، مالینوفسکی تبریک و تعهد من را برای همکاری دو طرفه در مقام من به عنوان سنا از نیوجرسی دریافت کرد ، زیرا ما هر دو در دوره های دشوار به نمایندگی از نیوجرسی ادامه می دهیم.

“حاشیه یک درصدی بین نماینده مالینوفسکی و من نشان دهنده تمایل به رهبری قدرتمند و همچنین نیاز به یافتن راه حل های دو جانبه برای چالش های پیش روی کشور ما در حال حاضر است. ملت ما و مردم این منطقه از کنگره باید به آینده نگاه کنند. “

اینگونه شما این کار را می کنید.

بارگیری داده ها: اعدادی که امروز باید بدانید

5،979،586: نقش برجسته جو بایدن در رای گیری گسترده در زمان انتشار

12 284: صدای برجسته بایدن در جورجیا پس از انتخاب نتایج ، برتری وی در آنجا را تأیید کرد.

78 جو بایدن در روز تولد چند سال دارد؟

11 802 019: بر اساس آخرین اطلاعات NBC News و مقامات بهداشتی ، تعداد موارد تایید شده ویروس کرونا در ایالات متحده. (این 191،011 بیشتر از صبح دیروز است.)

253 633: تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در اثر ویروس تاکنون. (این 1955 بیشتر از صبح دیروز است.)

173.72 میلیون: به گفته محققان پروژه پیگیری COVID ، تعداد آزمایشات ویروس کرونا تاکنون در ایالات متحده انجام شده است.

80 698: تعداد افرادی که هم اکنون در ویروس کرونا بستری شده اند

46: تعداد روزها تا دور دوم انتخابات مجلس سنا در 5 ژانویه.

61 تعداد روزها تا روز افتتاحیه

صدای جیر جیر روز

رواناب گرجی توسط بن کامیسار

ساعت روانشناسی امروز ، مبلغ زیادی را که قبلاً برای دور دوم سنا در جورجیا اختصاص داده شده است ، بررسی می کند.

این مبلغ غیر واقعی در مدت زمان کوتاهی است – 86.6 میلیون دلار در انتخابات ویژه هزینه و ذخیره شد ، با 72 میلیون دلار ذخیره شده و برای مرحله دوم برگزار شد ، در مجموع 158.6 دلار برای پیاده روی های تلویزیونی و رادیویی در هر دو مسابقه ، مطابق با تجزیه و تحلیل تبلیغات.

به گفته نیویورک تایمز ، از الان تا ژانویه پول بیشتری ذخیره خواهد شد.

بایدن می گوید که او قبلاً در مورد انتخاب خزانه داری خود تصمیم گرفته است

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز پنجشنبه اعلام کرد که تصمیم گرفته است که چه کسی را به عنوان رئیس خزانه داری منصوب کند و انتخابات را دقیقاً “قبل یا بلافاصله بعد از شکرگذاری” در جایی اعلام کند.

اگر بایدن در هر زمان از امروز تا جمعه آینده این تصمیم را بگیرد ، 17 تا 24 روز پس از روز انتخابات اعلام می شود. در اینجا نحوه مقایسه این موارد با برخی از اعلامیه های اخیر روسای جمهور گذشته در مورد پست وزارت دارایی وجود دارد.

طبق سنا:

  • دونالد ترامپ 23 روز پس از روز انتخابات خبر انتخاب خود (استفان مانوچین) را اعلام کرد.
  • باراک اوباما اولین دوره ریاست جمهوری خود (تیموتی گایتنر) را 21 روز پس از روز انتخابات اعلام کرد.
  • جورج دبلیو بوش اولین دوره ریاست جمهوری خود (پاول اونیل) را 44 روز پس از انتخابات اعلام کرد – اما نامزد شدن بوش برای رئیس جمهور جدید بیش از بایدن ، ترامپ و اوباما طول کشید.

درب: روباه و تازی

غرفه دیروز را از دست ندهید ، وقتی چهره های جدیدی را برای جمهوریخواهانی که فاکس نیوز را تماشا می کنند – در برابر کسانی که تماشا نمی کنند – بررسی کردیم.

ICYMI: اتفاقات دیگری در جهان می افتد

بایدن و هریس شخصاً با نانسی پلوسی و چاک شومر دیدار می کنند.

میت رامنی می گوید نمی تواند “اقدامات غیر دموکراتیک تر” را تصور کند نسبت به ترامپ.

اینگونه است که ترامپ روند تأیید آرا را تحت فشار قرار می دهد.

ممکن است ترامپ در G-20 (مجازی) ظاهر نشود.

دیروز جون اوسوف و رافائل وارنوک با هم کمپین زدند.

WHO در حال حاضر استفاده از Remdesivir را در بیمارانی که با Covid بستری شده اند توصیه نمی کند.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir