[ad_1]

میدیسون ، ویسکانسین – ویسکانسین روز یکشنبه شمارش ریاست جمهوری خود را به اتمام رساند و پیروزی جو بایدن دموکرات بر رئیس جمهور دونالد ترامپ را در یک کشور مهم در میدان جنگ تأیید کرد. ترامپ قول داده است قبل از پایان شمارش معکوس ، نتیجه را در دادگاه به چالش بکشد.

شهرستان دین با کسب 45 رأی برای ترامپ ، دومین و آخرین شهرستان کامل کننده این سرشماری بود. شهرستان میلواکی ، دیگر شهرستان بزرگ و عمدتاً لیبرال در این ایالت ، که قصد شمارش آن را دارد ، که ترامپ 3 میلیون دلار برای آن پرداخت ، روز جمعه نتایج خود را گزارش داد و با کسب 132 رای برای بایدن.

روی هم رفته ، دو طرف به سختی برد های بایدن را در حدود 20،600 رأی جابجا کردند و سود خالص 87 رأی را به برنده داد.

دانیل ملفی ، که رهبر مبارزات بایدن در ویسکانسین است ، در بیانیه ای برای آسوشیتدپرس گفت: “همانطور که گفتیم ، این بازشماری فقط برای تأیید پیروزی جو بایدن در ویسکانسین است.”

انتظار می رفت ترامپ با خاتمه دادن به نتیجه ای به اندازه بایدن ، بی سابقه باشد ، پس از پایان شمارش پرونده به دادگاه مراجعه کند. مبارزات انتخاباتی وی در طول سرشماری هزاران رأی غایب را به چالش کشید و حتی قبل از پایان آن ، ترامپ در توئیتر خود به شکایت پرداخت.

ترامپ روز شنبه در توییتر نوشت: “سرشماری ویسکانسین به معنای یافتن خطاهای شمارش نیست ، بلکه به منظور یافتن افرادی است که غیرقانونی رأی داده اند و این پرونده پس از شمارش ، دوشنبه یا سه شنبه تشکیل می شود.” “ما آرا illegal غیرقانونی زیادی پیدا کرده ایم. روی خط بمانید! “

وکیل ترامپ ، جنا الیس ، اواخر روز یکشنبه در توییتی نوشت: “بررسی های دانمارک و میلواکی نگرانی های جدی در مورد قانونی بودن آرا را نشان داد. همانطور که از ابتدا گفتیم ، ما می خواهیم هر رای قانونی و فقط آرا، قانونی شمارش شود ، و ما به قول خود در مورد مردم آمریکا برای مبارزه برای انتخابات آزاد و عادلانه ادامه خواهیم داد. “

آخرین مهلت تأیید رأی گیری سه شنبه است. صدور گواهینامه توسط رئیس دموکرات کمیسیون انتخابات ویسکانسین انجام می شود که دو حزب است.

گروه محافظه کار اتحاد رای دهندگان ویسکانسین قبلاً در انتخابات شکایتی علیه مقامات دولتی تشکیل داده است که می خواهند تصدیق نتایج را مسدود کنند. این بسیاری از ادعاهایی است که انتظار می رود ترامپ ادعا کند. وکلای فرماندار تونی اورس از دادگاه عالی کشور خواسته اند دادخواست را رد کند. اورس ، یک دموکرات ، گفت که این شکایت “مخلوطی از تحریفات قانونی” است که از سو misاستفاده های واقعی در تلاش برای گرفتن حق رأی میلیون ها نفر از ساکنان ویسکانسین استفاده می کند.

دادخواست دیگری که آخر هفته توسط ساکن ویسکانسین ، دین مولر تشکیل شد ، ادعا کرد که برگه های رای گیری در جعبه ها غیرقانونی بوده و نباید شمارش شوند.

وکلای ترامپ از گم شدن برگه های رای شکایت کردند ، جایی که رأی دهندگان خود را “با محدودیت نامحدود” توصیف می کردند و به آنها اجازه می دادند بدون نشان دادن شناسنامه عکس ، غیابی رای دهند. رأی هایی که دارای یک پاکت گواهی با دو رنگ مختلف جوهر هستند ، نشان می دهد که یک کارگر تحقیق می تواند به پر کردن آن کمک کرده باشد. و رأی های غایب که سابقه کتبی جداگانه ای از درخواست او ندارد ، مانند غیبت شخصی.

مقامات انتخابات در هر دو شهرستان در هنگام شمارش آرا آن را شمردند ، اما بنا به درخواست مبارزات انتخاباتی ترامپ ، آنها را به عنوان نمایشگاه علامت گذاری کردند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ قبلاً در جاهای دیگر دادگاه شکست خورده است ، و هیچ مدرکی مبنی بر کلاهبرداری گسترده وجود ندارد ، کارشناسان معتقدند که وجود آن وجود ندارد. دادخواست های ترامپ در آریزونا ، جورجیا ، میشیگان ، نوادا و پنسیلوانیا شکست خورده است.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir