ترامپ تهدید می کند که لایحه دفاعیه در مورد حمایت از شبکه های اجتماعی را وتو خواهد کرد


واشنگتن – دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا تهدید به وتو كردن لایحه سیاست دفاعی می كند ، مگر اینكه حمایت از شركت های اینترنتی را كه از آنها در برابر مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربرانشان محافظت می كند ، متوقف كند.

در توییتر سه شنبه شب ، ترامپ بخش 230 قانون شایستگی ارتباطات 1996 را هدف قرار داد ، که از شرکت هایی که می توانند تریلیون ها پیام را در برابر فراموشی توسط هر کسی که احساس می کند از طریق پست ارسال شده ظلم می کند ، محافظت کند ، محافظت می کند. توسط شخص دیگری – خواه شکایت آنها قانونی باشد یا خیر.

ترامپ بخش 230 نامیده می شود “تهدیدی جدی برای امنیت ملی و سلامت انتخابات ما” ، افزود: “بنابراین ، اگر بخش 230 بسیار خطرناک و ناعادلانه به عنوان بخشی از قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) به طور کامل لغو نشود ، من مجبور می شوم بدون شک VETO حساب. “

ترامپ ماه هاست که علیه شرکت های رسانه های اجتماعی جنگ می کند و ادعا می کند که آنها در برابر صداهای محافظه کارانه مغرضانه عمل می کنند.

در ماه اکتبر ، او دستورالعملی را امضا کرد که آژانس های اجرایی را راهنمایی می کند تا از نهادهای اجرای قانون مستقل ، از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال ، بخواهند تحقیق کنند که آیا آنها می توانند مقررات جدیدی را برای شرکت ها وضع کنند یا خیر.

از زمان شکست در انتخابات ریاست جمهوری ، ترامپ رسانه های اجتماعی را با ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان پر کرده است. توییتر بسیاری از توییت های مشابه را با توصیه ترامپ برچسب گذاری کرده است: “این ادعای تقلب در انتخابات مورد اختلاف است.”

تهدید وتو در روز سه شنبه یکی دیگر از موانع بالقوه تصویب سیاست سالانه دفاعی است که قبلاً در کنگره به دلیل اختلاف بر سر پایگاه های نظامی تعیین شده به عنوان افسران کنفدراسیون برگزار شده است. این اقدام که به مدت 59 سال به صورت دو حزبی تصویب شده است ، سیاست پنتاگون را راهنمایی می کند و تصمیمات را در مورد سطح نیروها ، سیستم های تسلیحاتی جدید و آمادگی نظامی ، سیاست پرسنل نظامی و سایر اهداف نظامی سمن می کند.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes