ترامپ به هواداران خود می گوید در دور دوم جورجیا رأی دهند ، از پذیرفتن واقعیت باخت خودداری می کند


والدوستا ، جورجیا – دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به شدت رأی دهندگان گرجی را به رای دادن به دیوید پردو و کلی لوفلر در انتخابات دور دوم مجلس سنا دعوت کرده است ، اما بسیاری از اولین تجمع خود را پس از از دست دادن ریاست جمهوری صرف کرد و واقعیت جدید را انکار کرد.

رئیس جمهور بارها و بارها به اشتباه ادعا کرده است که جورجیا و ریاست جمهوری را به دست آورده ، بهترین جمهوری خواهان گرجستان مانند فرماندار برایان کمپ و وزیر امور خارجه برد رافنسپرگر را انکار کرده و خواستار تغییرات اساسی در سیستم انتخاباتی شده است.

تلاش های بی شمار ترامپ برای لغو انتخابات به طور مداوم ناکافی بوده است. او و متحدانش رد مداوم چالش های حقوقی خود و تلاش برای وادار کردن قانون گذاران ایالتی به نتیجه گیری کوتاه مدت را می بینند. روز شنبه او با كمپ تماس گرفت تا او را تحت فشار قرار دهد تا نتایج را لغو كند.

ترامپ درباره تلاش های خود برای لغو نتایج گفت: “من احتمالاً در سه هفته گذشته بیش از آنچه در زندگی ام کار کرده ام کار کرده ام.” “انجام دادن آن.”

رئیس جمهور در منطقه لوندوس سخنرانی می کند ، جایی که ماه گذشته بیش از 55 درصد آرا را به دست آورد ، زیرا جورجیا رکورد بیشتر موارد Covid-19 را ثبت کرده بود ، با بستری شدن در بیمارستان به بالاترین حد خود از اواسط آگوست. ترامپ این ویروس را “دمدمی مزاجی کامل” خواند.

با تمرکز بر نتایج انتخابات ماه گذشته ، ترامپ گفت: “اگر شکست می خوردم ، یک بازنده بسیار مهربان خواهم بود.”

وی افزود: “من به فلوریدا می رفتم.” – آرام می شدم.

پس از آنكه كالیفرنیا نتایج خود را در روز جمعه تصویب كرد ، ایالت های كافی – از جمله جورجیا – نیز نتایج انتخابات خود را تأیید كرده اند تا 270 رأی انتخاباتی رئیس جمهور منتخب جو بایدن را برای تصاحب كاخ سفید در اختیار داشته باشند. بایدن ماه گذشته در 232 رأی ترامپ 306 رأی انتخاباتی را به دست آورد.

جمهوریخواهان ایالتی نگران بودند که پیام ترامپ چه خواهد بود ، امیدوار بودند که او به تماس برخی از متحدان پیوست که طرفدارانش ماه آینده در خانه بمانند و رأی ندهند. ترامپ همچنین در میان کارزارهای زمین سوخته علیه جمهوری خواهان قرار دارد ، که به گفته او برای کمک به او تلاش کافی انجام نمی دهند.

پردو و لوفلر در دور دوم انتخابات 5 ژانویه با جون اوسوف و رافائل وارنوک با دموکرات ها روبرو می شوند که تعیین کننده سنا خواهد بود.

ترامپ درباره تماس ها برای ماندن در خانه گفت: “ما باید کاملاً عکس این کار را انجام دهیم”. “ما نمی توانیم چنین کاری کنیم.”

جمعیت علاوه بر شعار “چهار سال دیگر” در چندین نقطه شعار “سرقت را متوقف کنید” را سر دادند. وقتی پوردو با جمعیت صحبت کرد ، شعار “نبرد برای ترامپ” فوران کرد و سخنان وی را غرق کرد.

همانطور که وی از جمهوری خواهان خواست ماه آینده رای دهند ، رئیس جمهور همچنین پیشنهاد داد که “انتخابات” تقلب شود.

ترامپ بر اهمیت ماندن پوردو و لفلر در مجلس سنا تأکید کرده است ، به نظر می رسد گاهی اعتراف می کند بعد از چند هفته دیگر رئیس جمهور نخواهد شد. او آنها را “دو بزرگ” خواند ، اما فکر کرد که نمی خواهد برای نامزدهای مجلس سنا تجمع برگزار کند زیرا “من دوست ندارم این کار را برای افراد دیگر انجام دهم.”

لوفلر در سخنان خود با تمجید از ترامپ گفت: “اگر ما رأی ندهیم ، کشور را از دست خواهیم داد.”

ترامپ در نزدیکی پایان صحبت های خود ، ضمن انكار رفتن اجتناب ناپذیر خود ، پیشنهاد بالقوه كاخ سفید را در سال 2024 تحریک كرد.

ترامپ گفت: “ما امیدواریم که در سال 2024 من کاندید نشوم – ما دوباره کاخ سفید را برنده خواهیم شد.” “نمی خواهم تا سال 2024 صبر کنم. می خواهم سه هفته دیگر برگردم.”
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes