ترامپ برای خنثی سازی پیروزی بایدن در این کشور از استاندار گرجستان درخواست کمک می کنددونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، بدون هیچ راهی مشخص برای انتخاب مجدد ، روز شنبه از برایان كمپ فرماندار گرجستان خواست تا وی را تحت فشار قرار دهد تا جلسه ویژه ای از مجلس قانونگذاری ایالتی را برگزار كند تا پیروزی ناچیز جو بایدن در این ایالت را از بین ببرد.

ترامپ همچنین از كمپ ، یك جمهوری خواه ، خواست كه دستور ممیزی از امضای برگه های رأی غیبت را صادر كند.

این تماس ساعاتی قبل از حضور ترامپ در تجمعات پیش از انتخابات در جورجیا برای حضور دو سناتور جمهوری خواه کلی لین لوفلر و دیوید پوردو صورت گرفت که هر دو در اوایل ماه آینده با دور دوم انتخابات روبرو می شوند و در نهایت تصمیم می گیرند کنترل سنا را تعیین کنند.

دفتر كمپ در بیانیه ای به NBC News گفت قانون گرجستان فرماندار را از مداخله در انتخابات منع كرده است. این قدرت به عهده وزیر امور خارجه است که یک کارمند دولت منتخب است.

در بیانیه آمده است: “همانطور كه ​​استاندار بارها گفته است ، وی به قانون ادامه داده و وزیر امور خارجه را ترغیب می كند تا اقدامات منطقی – از جمله یك نمونه بررسی امضاها – برای بازیابی اعتماد به نفس و رسیدگی به موضوعات جدی مطرح شده را انجام دهد.”

کمپ همچنین پس از این تماس تلفنی با انتشار توئیتی اعلام کرد که وی به منظور بازگرداندن اعتماد به روند انتخابات ما و اطمینان از شمارش آرا legitimate مشروع در جورجیا ، خواستار بازرسی سه بار از امضاها شده است.

ترامپ بعداً در طی یک توییت پاسخ داد که در آن مخالفت کرد که دموکرات ها “نمی توانند از نتایج انتخابات در جورجیا و آریزونا” خوشحال تر شوند “، که فرماندار آنها کاخ سفید را در اوایل این هفته با امضای امضای خود رتبه بندی کرد. برای پیروزی بایدن در این ایالت.

در یکی از توییت های ترامپ آمده است: “مردم شما از انجام آنچه شما می خواهید خودداری می کنند”. “آنها چه چیزی را پنهان می کنند؟ حداقل بلافاصله درخواست جلسه ویژه قانونگذار را بکنید. شما می توانید این کار را به راحتی و فوری انجام دهید.”

کمتر از یک هفته پس از سخنرانی گابریل استرلینگ ، مدیر اعدام انتخابات وزیر امور خارجه گرجستان ، تنش بین کمپ و ترامپ ایجاد شد و تلاش ترامپ برای دخالت در انتخابات گرجستان را محکوم کرد.

استرلینگ روز سه شنبه گفت: “آقای رئیس جمهور ، به نظر می رسد احتمالاً ایالت جورجیا را از دست داده اید.” [But] باید قدم بردارید و بگویید که … از الهام بخشیدن به مردم برای ارتکاب اعمال احتمالی دست بردارید. “
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes