به کمک این عنصر می توان طرح های مختلفی ایجاد کرد و از آن ها در صنایع مختلف بهره برد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید مولتی استایل ها در ضخامت و ابعاد مختلفی به فروش می رسند که محبوب ترین شان ضخامت ۳۰۰ میکرون تا یک میلی متر را دارد. خرید ورق مولتی استایل نقره ای برای مشاهده ی تصویر در اندازه های متعدد و ضخامت یک میلی متر است. این ورقها در سه نوع طلایی، نقرهای و مسی عرضه میگردند.

از انواع محبوب این ورقها میتوان به ورق مولتی استایل براق اشاره کرد. ورقهای مولتی استایل نوعی ورق پلاستیکی با طرح فلز هستند که با قابلیت انعطاف پذیری بالا جزو نرمترین پلاستیکها به حساب میآیند؛ این ورقها با نام ABSنیز شناخته میشوند. این رنگها در دو طرح مات و براق ارائه میشوند که نوع براق آن تا حد زیادی با سطوح آینهای مشابه است. ورقهای مولتی استایل براق، با خاصیت انعکاس نور کاربردهای زیادی در دکوراسیون کلاسیک و سلطنتی دارند، زیرا به سطوح بیرونی اجسام از جمله لوحها ظاهری چشم نواز میدهند. تفاوت عمده این نوع پلاک با پلاک های فلزی عدم تأثیر رطوبت هوا بر آن است.ورق های مولتی استایل معمولا دارای چسب بوده و یا به وسیله چسب های مخصوص بر روی سطوح چسبانده می شوند.

بیشتر ورقه های مولتی استایل بر روی خود چسب دارند. خشهای موجود بر روی سطح این ورقها، مناسب طرحهای شیک و مدرن هستند و برای ساخت انواع لوحها، هدایا و… نام، لوگو روی سررسید یا هدایای تبلیغاتی و تزئینی و صنعتی استفاده می شود. دکوراسیون داخلی انواع ورقهای مولتی استایل نیز می توان برچسب روی جعبه ها را به کار بست.

با ورود دستگاه برش لیزری به حوزه تابلوسازی ، امکان برش کلیه ورق ها به سادگی و ظرف مدت زمان کوتاه فراهم شده است . تابلوسازی چیست و چه هدفی را دنبال می مولتی استایل اکلیلی کند؟ و لبه های آنها اشکال نامناسبی به خود می باشد برای تابلوسازی مناسب نیست. این عنصر در برابر خراش و ضربه نیز مقاومت چشمگیری از خود به نمایش نمی گذارد. درحال حاضر با پیشرفت دستگاههای لیزر و ایجاد ایدههای خاص، ورقهای مولتی استایل با تنوع زیاد توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کردهاست.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد جاکلیدی مولتی استایل لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد