[ad_1]

واشنگتن – خانم منتخب کنگره با سلاح گرم ، که صاحب یک رستوران با سلاح مضمونی در ریفل ، کلرادو است ، دفتر وی اعتراف می کند که قبلاً از پلیس کاپیتول خواسته است اسلحه خود را در خاک پایتخت حمل کند. اگر این کار را می کرد ، بدیهی است که او تنها نخواهد بود.

طبق مقررات کنگره برای چندین دهه ، این قانون با برخی محدودیت ها برای قانون گذاران مجاز است. حمل سلاح در پایتخت ، محوطه آن و ساختمانهای اداری برای عموم ممنوع است.

لورن بابرت ، جمهوری خواه 33 ساله ، در این ماه پس از دریافت اخطار از یك فعال اسلحه گستاخانه كه اسلحه Glock را به ران خود گرفته بود ، از یك محله محافظه كار در غرب كلرادو انتخاب شد. ژوئن گذشته که ناراحت بود ، وی اسکات تیپتون جمهوری خواه را برای نامزدی جمهوری خواهان شکست داد ، تا حدی با بیان اینکه او به اندازه کافی طرفدار رئیس جمهور دونالد ترامپ نیست.

به گفته دو مقام كنگره ، بوبرت از افسران پليس كاپيتول خواست كه هنگامي كه وي و ساير تازه وارداني كه در ژانويه كار خود را آغاز كردند براي برنامه هاي جهت گيري در شهر بودند اسلحه خود را حمل كنند. دموکرات ها و جمهوری خواهان خواستند نامشان فاش نشود تا درخواست او را توصیف کنند.

دستیاران بوبرت ، که ترامپ آنها را به عنوان “مبارز” که “هرگز در کنگره در برابر یک میله تعظیم نخواهند کرد” تایید کرد ، وی را برای مصاحبه در دسترس قرار ندادند.

هفته گذشته ، لورا کارنو ، دستیار بوئبرت در نامه ای الکترونیکی گفت: “این یک بحث و پرسش خصوصی درباره قوانین بود و در نتیجه ، نماینده منتخب کنگره به ضبط ادامه نخواهد داد.”

سوالات بوئبرت ، مدیر Shooters Grill ، در حالی صورت می گیرد که اسلحه همچنان مسئله ای پرشور برای هر دو طرف است ، که به واسطه تصاویر تظاهرات طرفداران مسلح ترامپ ، تلاش های محافظه کارانه برای کاهش محدودیت های تسلیحاتی دولت و تیراندازی های گسترده در سال های اخیر ، تقویت می شود.

با این وجود ، به دلیل روی کار آمدن کنگره جدید و کاملاً تقسیم شده در ژانویه ، همراه با رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، چشم انداز تغییر قابل توجهی در قوانین فدرال اسلحه به نظر می رسد.

سخنگوی پلیس کاپیتول ، اوا ملکی به سوالات خبرنگاران در مورد ارتباط این اداره با بابرت و تعداد نمایندگان مجلس که اسلحه گرم حمل می کنند ، پاسخ نداد.

وقتی دموکرات ها در سال 2018 از کمیته اداری پارلمان پرسیدند که چند قانونگذار اسلحه گرم در کاپیتول حمل می کنند ، مقامات آژانس به طور مستقیم پاسخ ندادند. در یک پاسخ کتبی ، افسران گفتند که در مورد حمل سلاح “به آنها” اطلاع داده شده است.

مقامات گفتند: “هیچ الزام دائمی” وجود ندارد که قانونگذاران هنگام حمل اسلحه در پایتخت به آنها اطلاع دهند. این مقررات نیاز به ذخیره ایمن سلاح دارند ، اما آنها گفتند “این مسئولیت عضو است.”

در آئین نامه 1967 آمده است که هیچ قانون فدرال یا ایالتی در مورد محدود کردن سلاح گرم “هیچ عضوی از کنگره را از داشتن اسلحه در دفتر خود منع نمی کند” یا “حمل و نقل در داخل” از اسلحه گرم Capitol تخلیه و بسته بندی ایمن. “

این قانون می گوید ، طبق نامه ای از خبرنگار جارد هافمن ، كالیفرنیا ، كه در سال 2018 نوشته شده است ، قانونگذاران نمی توانند سلاح را به سالن اتاق و سایر مناطق نزدیك بیاورند.

هافمن در نامه خود به گروهبان خانگی در آغوش پل ایروینگ ، خلاصه ای از مقررات را پس از اطلاع توسط ایروینگ به آنها ارائه داد. هافمن که مخالف اجازه دادن به اعضای کنگره برای حمل سلاح در محوطه کاپیتول بود ، به دلیل مخالفت شدید همکاران در سال 2018 از تلاش خود برای متوقف کردن این عمل صرف نظر کرد و در مصاحبه ای گفت که به دلیل مقاومت مداوم امسال دیگر تلاش نخواهد کرد.

هافمن گفت: روزنه قانونی برای نمایندگان كه پس از یك تابستان ناآرامی نژادی در شهرهای آمریكا به تصویب رسید ، منسوخ شده و پر خطر است.

وی گفت که اعضا و کارمندان آنها “همه وقت” اسلحه گرم را در اطراف پایتخت حمل می کردند ، اگرچه او اسامی را ذکر نکرد. وی گفت قانونگذاران اسلحه را در دفاتر خود در دسترس عموم نگه داشته اند ، اگرچه ورود به ساختمان به دلیل COVID-19 محدود شده است.

هافمن گفت: “اعضا می توانند AK47 بارگیری شده روی میز خود داشته باشند و هیچ وقت كسی در این مورد كاری نخواهد كرد.”

وی همچنین گفت كه با معافیت قانونگذاران از عبور وسایل بازرسی از پردیس كاپیتول ، “هیچ كسی بررسی نمی كند” تا مطمئن شود كه آنها اسلحه را در طبقه مجلس حمل نمی كنند.

توماس ماسي ، نماينده R-Ky ، رئيس اتاق اصلاحي دوم مجلس ، با توجيه قانوني اجازه سلاح نزد قانونگذاران را داد. او به تیراندازی در سال 2017 اشاره کرد ، زمانی که یک مهاجم ، وکیل استیو اسکالیس ، R-La. ، و چهار نفر دیگر را هنگام تمرین بیس بال در نزدیکی الکساندریا ، ویرجینیا ، مجروح کرد.

ماسی گفت: “به محض ترک املاک کاپیتول ، شما هدف قرار می گیرید.”

همچنین مارجوری تیلور گرین ، R-Ga. ، به عنوان بوبرت ، یک محافظه کار راستگرا و راستگرا و تمایل به جذب تبلیغات ، از بوئبرت حمایت می کند. گرین ، مانند بابرت ، از تئوری های توطئه QAnon حمایت کرد ، گرچه هر دو سعی کردند از عقاید بی اساس فاصله بگیرند.

“من نه تنها از اعضای كنگره كه اسلحه گرم حمل می كنند حمایت می كنم ، بلكه معتقدم هر آمریكایی از این حق برخوردار است.” گرین در بیانیه ای گفت. “من هر روز تلاش خواهم کرد تا به همه مناطق بدون سلاح پایان دهم.”

پلیس به طور دوره ای افرادی را که در تلاش برای آوردن سلاح گرم به پایتخت و ساختمانهای آن بودند ، دستگیر می کرد.

در سال 1999 ، کوری لواندوفسکی – که در آن زمان دستیار کنگره بود و بعداً مدیر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ترامپ در سال 2016 بود – وقتی پرونده ای که دادگاه به آن اسلحه لود شده می گفت در کیسه لباسشویی پیدا شد ، دستگیر شد را وارد یک ساختمان اداری House کرد. ادعای نقض رد شد.

به گفته وب سایت پلیس کاپیتول با بیش از 2300 افسر و غیرنظامی از این مجموعه دفاع می کند. کارمندان وی مرتباً افرادی را که قصد حمل سلاح در پایتخت را داشتند دستگیر می کنند.

احکامی که به نمایندگان اجازه حمل اسلحه را می دهد توسط شورای پلیس کاپیتول نوشته شده است که متشکل از چهار مقام ارشد اجرای قانون و کنگره است.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر