به گفته سخنگوی دونالد ترامپ جونیور نتایج مثبتی برای Covid-19 می دهد


سخنگوی NBC News روز جمعه گفت ، دونالد ترامپ جونیور ، پسر ارشد رئیس جمهور ، آزمایش ویروس کرونا مثبت است.

“دون در ابتدای هفته و از قرنطینه در کابین خود نتیجه مثبت گرفت. تاکنون ، وی کاملاً بدون علامت بوده و از تمام توصیه های پزشکی برای COVID-19 پیروی می کند. “

این خبر در حالی منتشر می شود که بیش از 250،000 مورد مرگ وجود دارد و بیش از 11 میلیون مورد نیز بر اساس تعداد اخبار NBC در ایالات متحده تأیید شده است. در حال حاضر ایالات متحده با رشد ویروس در سراسر کشور ، روزانه بیش از 100000 مورد را محاسبه می کند و برای اولین بار در 4 نوامبر از 100000 مورد گزارش شده عبور می کند.

دونالد ترامپ ، 42 ساله ، در میان بیش از 100 نفری بود که در شب انتخابات پدرش در کاخ سفید ، جایی که بسیاری از آنها ماسک نداشتند ، حضور داشتند. او همچنین برای دفاع از فقدان پدرش در انتخابات در کشورهای مختلف به عنوان یک جانشین مبارزات انتخاباتی سفر کرد.

از آن زمان به بعد ، اندرو جولیانی ، دستیار ویژه رئیس جمهور دونالد ترامپ و پسر وکیل رئیس ستاد انتخاباتی رودی جولیانی ، گفت که وی آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرده است. رئیس ستاد ترامپ ، مارک میدوز ، و دیگر دستیاران و اعضای کنگره کاخ سفید نیز مثبت هستند.

کیمبرلی گیل فویل ، یک مقام ارشد مبارزات انتخاباتی ترامپ و دوست دختر دونالد ترامپ جونیور از نظر ویروس کرونا در ژوئیه مثبت بودند.

آزمایش ماه گذشته ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ پس از تشخیص هوپ هیکس ، دستیار کاخ سفید ، در میان دیگر جمهوری خواهان ارشد کاخ سفید ، کنگره و کارزار انتخاباتی ترامپ ، از نظر Covid-19 مثبت بود. بسیاری از آنها ، از جمله رئیس جمهور ، بهبود یافته اند.

NBC News نزدیک به 50 مورد Covid-19 را در میان دولت و کارمندان ترامپ تأیید کرد.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes