[ad_1]

SIOUX FALLS، SD – کریستی نوئم ، فرماندار داکوتای جنوبی ، با شور و اشتیاق از تلاش رئیس جمهور دونالد ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری با درخواست کمک های آنلاین برای “کمک به ما برای بازگرداندن او به ریاست جمهوری” استقبال کرده است ، اما به نظر می رسد کمک های مالی به حساب انتخاب مجدد خود او سرازیر می شود.

فرماندار جمهوری خواه ، یكی از نزدیكان ترامپ ، اندكی پس از فراخوان انتخابات بایدن در روز شنبه ، كمپین جمع آوری سرمایه را آغاز كرد. این وب سایت درخواست کمک مالی در بالای صفحه “کریستی نوئم برای فرماندار” را نشان می دهد ، اما در زیر آن پیام به ترامپ پیوند داده شده است و می گوید او “به عنوان دمی چپگرای افراطی قبل از اینکه همه آرا votes اعلام شود ، به حمایت ما نیاز دارد.” شماره. وی گفت: “او از اهداكنندگان می خواهد” به ما كمك كنید تا او را نزد رئیس جمهور ببریم! “

این سایت به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا میزان کمک های خود را بررسی کنند و شامل زمینه ای برای پردازش می باشد ، “بنابراین 100٪ کمک مالی من به عنوان مدیر به کریستی می رسد.”

نویم به درخواستی برای اظهار نظر در مورد چگونگی استفاده از پول جمع شده پاسخ نداد. رئیس او استیو کربی گفت که او هیچ نظری در مورد نحوه استفاده از بودجه ندارد.

پاول ریان ، معاون سیاست و دادرسی در دادگاه مشترک ، ناظر امور مالی مبارزات ، گفت بعید است که سرانجام بسیاری از پول به ترامپ برسد. رایان ، وکیل امور مالی مبارزات انتخاباتی ، گفت که استاندار می تواند حداکثر 2800 دلار برای مبارزات انتخاباتی ترامپ طبق قوانین فدرال بدهد. اگر او می خواست بیشتر به ترامپ سرازیر شود ، می توانست اهدا کنندگان را به سایت اهدای رئیس جمهور هدایت کند.

رایان گفت: “او احتمالاً پولی را كه جمع آوری می كند نگه دارد.” “اگر او واقعاً علاقه داشت برای تلاش های قانونی خود دونالد ترامپ پول جمع کند ، از کمیته مشترک جمع آوری کمک مالی استفاده می کرد.”

قانون انتخابات فدرال كمك كمسیون های انتخاباتی ایالتی مانند كمك های نوآم به مبارزات فدرال را دشوار می كند زیرا باید اطمینان حاصل كند كه كمك هایی كه دریافت می كند از محدودیت های كمك های فدرال برخوردار است.

رایان درخواست نوئم را با درخواست فعلی ترامپ برای جمع آوری کمکهای مالی مقایسه می کند. این درخواست ترامپ ، اگرچه برای جمع آوری پول برای نبرد قانونی خود در نظر گرفته شده است ، اما اشاره دارد که نیمی از اقساط برای پرداخت بدهی مبارزات انتخاباتی پرداخت می شود.

رایان گفت: “او در بالای مهمانی ، بالای بلیط مثالی می زند.” “دیدن من که نوح چنین کاری می کند تعجب نمی کند.”

نوئم در دوران مبارزات انتخاباتی ترامپ به عنوان یک ستاره محافظه کار ظاهر شده است ، سفرهایی که به مناطق آموزش ریاست جمهوری مانند نیوهمپشایر و آیووا انجام شده است ، این گمانه زنی ها را پیش بینی می کند که او چشم به راه 2024 است.

توجه ملی با جمع آوری کمکهای مالی بیشتر از پنج ماه اول سال ، با جمع آوری کمکهای مالی در دو هفته قبل از انتخابات به پر کردن صندوق نظامی قبل از انتخابات کمک کرده است. در شش ماه گذشته ، وی بیش از 1 میلیون دلار کمک برای مبارزات انتخاباتی خود جمع کرده است.

فرماندار جمهوری خواه به طور فزاینده ای با مسائل کلید میانبر ملی سروکار دارد. هفته گذشته ، وی با نوشتن در توییتر مبنی بر اینکه “سیستم های انتخاباتی” جعلی “شده اند ، حتی اگر آرا هنوز در حال شمارش هستند ، از ادعای ترامپ در مورد کلاهبرداری گسترده رای دهندگان حمایت کرد. هنوز هیچ مدرکی از چنین تقلب وجود ندارد.

ترامپ گامی تهاجمی نسبت به اهداكنندگان برای كمك به پرونده های قضایی برداشته و طرفداران را ترغیب به اتحاد در برابر پذیرش نتایج انتخابات كرده است.

نوئم به صراحت اعلام کرده است که نبرد ترامپ را به عهده خواهد گرفت. وی روز یکشنبه در گفتگو با ABC News گفت: “هنگامی که شما روند انتخاب رهبران خود را قطع کنید ، آمریکا را برای همیشه خرد خواهید کرد. بنابراین این فقط مربوط به این انتخابات نیست ، بلکه مربوط به همه انتخابات های آینده است. “

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir