به نظر می رسد رای دهندگان جوان در دور دوم انتخابات و کنترل سنا در گرجستان نقش اساسی دارندکاتارینا فلیکر ، جونیور در دانشگاه اموری، کل ترم پاییز را به سازماندهی دموکراتها در جورجیا اختصاص داد و به ثبت نام دانشجویان دیگر برای رای دادن کمک کرد.

و اگرچه انتخابات نوامبر به پایان رسید – با حضور رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، که برای اولین بار از سال 1992 کشور را آبی کرد ، فلیکر هنوز تمام نشده است. وی اکنون در حال همکاری نزدیک با حزب دموکرات های جوان اموری است تا افراد بیشتری را قبل از دو دوره دوم دور دوم دور دوم گرجستان در جورجیا ثبت نام کند که نتیجه آن تعیین می کند کدام حزب سنا را کنترل کند.

بر اساس نظرسنجی های NBC News ، در جریان انتخابات عمومی ، 18-29 رأی دهنده 20 درصد از رای دهندگان جورجیا را تشکیل می دادند. با نزدیک شدن به دور دوم انتخابات ژانویه ، جوانان گرجی از هر دو طرف راهرو در تلاشند تا هم سن و سالان خود را برای رای گیری مجدد – یا برای اولین بار در زندگی خود – بسیج کنند.

فلیکر 20 ساله گفت: “من فکر می کنم خودآگاهی نوجوان چیزی است که مد شده است.” “اما دیدن روشی که نسل من ، به ویژه ، ایستاده و برای آنچه ما به آن اعتقاد داریم جنگیده است … اینگونه شما تغییر ایجاد می کنید.”

کاتارینا فلیکر ترم پاییز خود را گذراند تا به عنوان یک سازمان دهنده حزب برای حزب دموکرات جورجیا کار کند و به هر دو رویداد مجازی و شخصی ، از جمله مطالب و رویدادهای تجاری که در اینجا دیده می شود ، کمک کند.با احترام از کاتارینا فلیکر

گریس هال جورجیا 20 ساله و جولیت ادن 21 ساله دانشجویان دانشگاه جورجیا در آتن هستند. آنها به ترتیب به عنوان رئیس و مدیر ارتباطات برای رئیس کالج کشتی ، کمیته اقدامات سیاسی تشکیل شده توسط استیسی آبرامز برای کاهش سرکوب رای دهندگان خدمت می کنند.

آنها می گویند که هدف اصلی این سازمان قبل از مرحله دوم ، آموزش رای دهندگان در مراحلی است که باید برای اطمینان از شمارش آرا their آنها انجام دهند ، مانند بررسی عدم پاک شدن از لیست رای دهندگان.

هال ، جونیور گفت: “من فکر می کنم کل کشور در حال حاضر به گرجستان نگاه می کنند.”

در یک انتخابات عمومی باریک ، هیچ یک از نامزدها در دو مسابقه سنا جورجیا برای پیروزی مستقیم به آستانه 50 درصد نرسیدند و هر دو انتخابات دور دوم را مطابق با قانون ایالت ارسال کردند. سنسور جمهوری خواه دیوید پوردو و کلی لوفلر به ترتیب با جان اسف و رافائل وارنوک رقیب دموکرات روبرو می شوند.

ادن ، پدر ، گفت که “او به دلیل نزدیک بودن اوضاع هرگز بیشتر از آوایی که من شمردم شبیه انتخابات نیست.”

مدیسون پاتس ، 21 ساله ، ارشد دانشگاه ایالتی کنسائو و رئیس مدیریت دانشکده در NAACP ، گفت که او برای کمک به ثبت نام دانش آموزان همکار و ارائه اطلاعات به آنها در مورد چگونگی گرفتن برگه های رای غیبت در صورت غیبت در آنها تلاش می کند. در خانه.

پوتس گفت که وی از سن 14 سالگی درگیر فعالیت بوده ، در اعتراضات شرکت کرده و دانشجویان دیگر را به فعالیت سیاسی ترغیب کرده است. وی گفت که متوجه شده است “انرژی ، به ویژه در میان جوانان ، بیشتر و بهتر از همیشه است”.

“من می دانم که جوانان در جورجیا واقعاً در مورد این انتخابات گذشته تصمیم گرفته اند و آنها را تشویق می کنند تا در این دور دوم شرکت کنند و به یاد داشته باشند که به روشهایی که هرگز نداشته ایم حاضر شوند ، این کار آسان تر از سالهای گذشته بود ، ” او گفت. “بنابراین من از موج جدید انرژی پیرامون انتخابات ، پیرامون میزان مشارکت رای دهندگان و فعالیتهایشان سپاسگزارم.”

مرکز اطلاعات و تحقیقات آموزش مدنی و تعامل دانشگاه تافتس تخمین زده است که میزان مشارکت ملی جوانان در انتخابات سال 2020 از 50٪ فراتر رفته است که به طور قابل توجهی بالاتر از 2016 است.

بر اساس نظرسنجی اولیه NBC News ، از رای دهندگان جورجیا در سنین 18 تا 29 سال در سال 2020 ، 56 درصد به بایدن رأی دادند ، در حالی که 43 درصد به ترامپ رأی دادند. رأی دهندگان سیاهپوست 28 درصد رای دهندگان در جورجیا زیر 30 سال را تشکیل می دادند و آنها 76 درصد به بایدن و 23 درصد به ترامپ رأی دادند.

نامزدهای دموکرات سنا تلاش مشترکی را برای انتخاب جوانترین رای دهندگان انجام می دهند – کسانی که سن کافی برای رأی دادن در ماه نوامبر ندارند اما واجد شرایط حضور در ژانویه خواهند بود. طبق مرکز مدنی ، سازمانی که به مشارکت مدنی جوانان اختصاص دارد ، این مربوط به 23000 گرجی است.

در طی یک تجمع مجازی در روز جمعه ، اسف گفت که انتخابات “محدود به مشارکت جوانان خواهد بود ، بنابراین من از جوانان می خواهم که یک برنامه رأی گیری تهیه کنند”.

وارنوک افزود: “اطمینان حاصل کنید که رأی می دهید و اطمینان حاصل کنید که همه افراد حلقه شما رأی می دهند.”

اوسف روز پنجشنبه یک تجمع رای گیری با هدف رأی دهندگان جوان و دانشجویان در شهرستان کاب ، نه چندان دور از دانشگاه دانشگاه ایالتی کنسو برگزار کرد. در این مراسم ، جاناتان آلوارز ، دانشجوی 20 ساله دانشگاه ایالتی جورجیا ، در مصاحبه ای گفت که “قبل از انتخابات 2016” واقعاً به سیاست علاقه ای نداشت.

وی گفت: “اما طی چهار سال گذشته ، من تغییر واقعی را که در ریاست جمهوری اتفاق افتاده است ، بدیهی است در کاخ سفید مشاهده کردم.” “و چقدر فعال است [President Donald] ترامپ در شبکه های اجتماعی و توییتر و مواردی از این قبیل حضور دارد ، افراد بیشتری را وادار می کند آنچه را که او می گوید در زمان واقعی ببیند ، که باعث می شود بسیاری از نسل من به سیاست علاقه بیشتری نشان دهند. زیرا وقتی صفحه اول توییتر را باز می کنید و می بینید رئیس جمهور با شما صحبت می کند ، تقریبا همیشه به روز هستید. “

اما آلوارز همچنین شیفته تغییر گرجستان بود ، زمانی که او را دموکرات می پنداشتند ، که به یکی از مهمترین جبهه های جنگ در سالهای اخیر تبدیل شده است.

وی گفت: “دیدم که استیسی آبرامز چقدر به پیروزی در سال 2018 نزدیک است ، من گفتم ،” اوه ، وای ، اوضاع واقعاً در جورجیا تغییر می کند. ” “بنابراین ، درست مثل این بود که من ردپای کودک را دیدم و پرش های عظیم ما را دیدم.”

جان اوسوف در بانک تلفن زوم ظاهر می شود که توسط کالج دموکرات های آمریکا ترتیب داده شده است.با احترام از کارتر یوست

اگرچه برخی از جوانان به اندازه کافی برای رای دادن در مرحله دوم نیستند ، اما آنها هنوز در تلاشند تا تغییری ایجاد کنند ، مانند ایشانی پدی ، رهبر 17 ساله Peachtree ، دانش آموزان Osoff و Warnock گرجستان

“بسیار عالی است که درک کنیم جوانان و من ، به عنوان یک جوان ، می توانیم واقعاً تغییر ایجاد کنیم و تفاوت ایجاد کنیم و برای کمک به انتخاب آن نمایندگان و آن مقامات منتخبی که در واقع قانون موثری را ارائه می دهد و منجر به تغییر در آمریکا می شود “.

این تعهد به فعالیت سیاسی خطوط مختلف احزاب را در بر می گیرد و فعالان جوانان برای داوطلب شدن در دور دوم سنا برای نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات ثبت نام می کنند.

گورتی نارنگ ، 20 ساله ، دانشجوی ارشد دانشگاه ایالتی جورجیا و خزانه دار انجمن جمهوری خواهان کالج جورجیا ، اظهار داشت که وی معتقد است که ماندن در سنا در دست جمهوری خواهان مهم است زیرا دموکرات ها کاخ سفید و مجلس نمایندگان را کنترل می کنند. سازمان وی ابتکارات “اجتناب از رأی” را به راه انداخته و اعضا را تشویق می کند تا به تلفن ، زنگ زدن و انتشار اطلاعات مهم در مورد نامزدها برای رای دهندگان در سراسر کشور کمک کنند.

سیلان اسکات ، 20 ساله ، رئیس حزب دموکرات های جوان جورجیا است ، سازمانی که برای ثبت نام حتی بیشتر رأی دهندگان جوان در این ایالت قبل از دور دوم رقابت می کند.

وی گفت: “ما واقعاً باید اهمیت این مسابقه را برای سنای ایالات متحده افزایش دهیم ، وزن ترازنامه ها. آنها واقعاً به این بستگی دارند كه آیا ما می توانیم جوانان را به رای گیری در جورجیا وادار كنیم.”

الکسیس لوپز 21 ساله دانشگاه ایالتی جورجیا قصد دارد با تشویق رأی دهندگان جوان به اطمینان از اطمینان از شنیدن صدای آنها پس از مداخله در کمپین نیکما ویلیامز ، نماینده کنگره ، با سازمان هایی در دانشگاه همکاری کند.

“ما از اطمینان از اینکه سیستم عدالت ما در حقیقت منصفانه است بسیار احساساتی هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که از نژادپرستی سیستمی که بر آن سیستم تأثیر می گذارد خلاص شویم ، و همچنین اطمینان می دهیم که کشوری ایجاد می کنیم که برای ما کار کند و نمایانگر آنچه که هستیم باشیم. “، او گفت.

کارولین هاکز ، ارشد دانشگاه جورج واشنگتن ، متولد جورجیا ، داوطلب شد و در دور دوم آینده رأی داد. کار او با جمهوری خواهان کالج GW شور سیاسی او را افزایش داد.

“بسیار آسان است که احساس کنید صدای شما خیلی جوان نیست ، افراد زیادی هستند که می گویند آرام باشید و اجازه دهید بزرگسالان این کار را انجام دهند … من واقعاً فکر می کنم مردم باید درک کنند که برای گفتن در دولت خود ، “او گفت.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes