استفاده بیش از حد از کرمهای AHA، BHA و سایر مواد شیمیایی به صورت همزمان میتواند منجر به بروز التهابهای پوستی شود و مشکلاتی همچون چینوچروک، آکنه و سایر عارضههای پوستی را بیشتر نشان دهد؛ برای انتخاب کرم لایه بردار برای پوست حساس، حساسیت بیشتری به خرج دهید. برخی کرمهای لایهبردار مثل غلظتهای پایین اسیدی میوه (aha) را افراد میتوانند در منزل استفاده کنند اما باید بدانند که مصرف این کرمها موجب افزایش حساسیت پوست نسبت به نور خورشید شده و لذا مصرف ضد آفتاب را نیز در طول روز مدنظر قرار دهند.

استفاده مرتب و به موقع از اسکراب ها باعث از بین رفتن پوست های مرده و چربی و باکتری های مضر پوست نیز خواهد شد. کرم لایهبردار تمامی منافذ پوست را بازکرده و انواع آلودگی را از سطح پوست پاک میکند. داشتن پوست زیبا و شفاف باعث افزایش اعتمادبهنفس میشود و همچنین نیاز شما برای استفاده از لوازمآرایشی را کم میکند. برای اینکه بتوانید به چرخه احیای پوست خود کمک بگیرید ، میتوانید از انواع کرمهای لایه بردار استفاده کنید.

متخصصان پوست و مو از لایه برداری پوست یا پیلینگ برای برطرف کردن مشکلات پوستی استفاده می کنند. هفته ای یک الی دوبار عصر ها روی پوست مرطوب ماساژ داده و بعد از پنج دقیقه کاملا ابکشی کنید، سپس از تونر و آبرسان و یا کرم های مراقب پوست روز و شب استفاده بفرمایید. سلولهای جدید بعد از حدود ۲۸ روز میتواند جایگزین سلولهای مرده قبلی شود و بدین ترتیب فرصتی دوباره برای تنفس پوست ایجاد خواهد شد. کرم های لایه بردار با فرمولاسیون و ترکیبات ویژه خود به طور موثری سلولهای مرده پوست را از بین برده و پوست را روشن، شفاف و یکنواخت میکنند و راه برای برای رشد سلولهای جدید باز میکنند.

کرمهای لایه بردار میتواند سلولهای مرده پوست را به خوبی از بین برده و فرصت را برای تنفس ایجاد کند. همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کرده و در نهایت خرید خوبی داشته باشید. این کرم هم مانند بیشتر موارد این مقاله تیوبی است و میتوانید از آن در سفر و کیف استفاده کنید؛ منظور این است که آن را در کیف بگذارید و همراه داشته باشید. سلام من 20روزه استفاده میکنم درسته ی حورده سوزش داره بعدشستن…

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم لایه بردار مای نی نی سایت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد