دنیای جهانی تجارت جهانی کسب و کار مسابقه PESTLIFESTYLEOPINIONO

داستان سرطان تخمدان جو

به اشتراک بگذارید

JO وب

بهترین مارک کاپ قاعدگی

چندی پیش ، زنی با ما تماس گرفت که از ما برای کمک به Mooncup®️ “برای نجات جان خواهرش جو” کمک کرد تا به تشخیص زودهنگام سرطان تخمدان کمک کند. در اینجا داستان الهام بخش جو وجود دارد ، که امیدوار است دیگران بتواند دانش را در شناخت علائم اولیه سرطان تخمدان و گسترش این خبر تقویت کند.

 

سلام. اسم من جو است من می خواهم کمی از داستان خود را برای شما تعریف کنم و آگاهی از سرطان تخمدان و علائم آن را افزایش دهم. داستان من معمولی نیست. علائم من معمولی نبودند. با این حال ، من در سفر خود با زنان زیبا زیادی ملاقات کرده ام که داستان های خود را با من به اشتراک گذاشته اند. این زنان قوی و شجاع هستند و من برای آنها می نویسم ، خواه آنها هنوز با ما باشند یا نه. تشخیص سرطان تخمدان ممکن است دشوار باشد ، اما هر زنی که با او صحبت می کنم موافق است که هرچه تشخیص زودتر بهتر باشد ، ما باید این موضوع را گسترش دهیم و زنان کوچک و بزرگ را به دنبال سلامتی یکدیگر و یکدیگر بگذاریم.

 

به خواندن ادامه دهید … نترسید ، نترسید ، از این مسئله اجتناب نکنید. کلمه سرطان شنیع است و باعث می شود ما بخواهیم موضوع را تغییر دهیم و در جهت دیگر حرکت کنیم. میدانم. آنچه اکنون فهمیدم این است که “دانش قدرت است” و من می خواهم به شما کمک کنم دانش خود را افزایش دهید. من امیدوارم که شما هرگز مجبور به استفاده از این دانش نباشید ، اما چشم و گوش خود را برای خانواده و دوستان خود باز نگه دارید.

 

دومین چیزی که می گویم این است: “یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید – شما بیش از دیگران وقت خود را می گذرانید ، و خواه آن را بدانید یا نه ، شما ارزشمند هستید ، بنابراین لطفاً زندگی خود را گنج کنید و بدن خود را بشناسید” این یک یادآوری است که بدانید برای شما و بدن شما طبیعی است و هنگام تغییر اوضاع هشدار دهید. هر چقدر پیر باشید ، اگر اوضاع شروع به تغییر کند و باعث نگرانی شود ، همیشه ارزش دارد که از اتاق خارج شوید. خودتان را تشخیص ندهید زیرا بیش از حد مشغول رسیدن به پزشکان هستید. به یاد داشته باشید ، شما ارزشمند هستید.

 

علائم سرطان تخمدان چیست؟

من می خواهم لیستی از علائم را به اشتراک بگذارم که با کمک آن زنان قوی و شجاع که قبلاً ذکر کردم ، به آنها رسیده ام. علائم ممکن است کمی مبهم باشد – آنها ابتدا به سایر موارد اشاره می کنند. این به عنوان “قاتل خاموش” شناخته می شود اما لطفاً اجازه ندهید دیگر سکوت کند. در حقیقت ، معمولاً ساکت نیست اما می تواند زمزمه کند و ما زندگی پرمشغله و پر سر و صدایی داریم و فقط آن را نمی شنویم. بدن ما شلوغ و پیچیده است و سرطان تخمدان دروغگو است و به عنوان سایر بیماری ها نقاب می زند. ما باید آماده باشیم که این زمزمه در صورت وجود آن را بشنویم و دروغ های آن را تشخیص دهیم ، زیرا زنان بی عیب بسیار دیر تشخیص داده می شوند. بیایید این را تغییر دهیم و به زنان فرصتی بدهیم که زندگی خود را پس بگیرند.

 

این موارد معمولاً به خودی خود به عنوان علائم نشان داده نمی شوند.

 

آنها فقط در صورت تداوم ، جدید بودن و مکرر باید باعث نگرانی شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید یکی از وب سایت های ذکر شده در انتهای این پست را بررسی کنید.

 

بنابراین ، علائم متداول سرطان تخمدان که باید به آنها توجه کرد:

 

شکمی که مدام نفخ می کند

هنگام غذا خوردن به سرعت احساس سیری می کنید و برای غذا خوردن تلاش می کنید

نیاز به گره بیشتر

درد یا ناراحتی در شکم

علائم کمتر شایع سرطان تخمدان می تواند:

 

تهوع و استفراغ

از دست دادن اشتها

درد – درد کشاله ران ، درد لگن ، کمر درد ، درد شانه و تیغه شانه

سوزش معده ، ریفلاکس اسید و علائم نوع IBS (که از بین نمی روند)

تغییر در عادات روده احتمالاً با گرفتگی روده

نفس نفس بی دلیل

سرفه جدیدی که برطرف نمی شود

خونریزی یا درد در حین و بعد از رابطه جنسی

سیاتیک و یا درد در پاها

این علائم را همیشه می توان به عنوان سایر شرایط توضیح داد ، اما اگر به درمان پاسخ خوبی ندادید یا با تشخیص به جایی نرسیدید ، ارزش دارد که نگرانی های خود را در مورد سرطان تخمدان با پزشک خود در میان بگذارید و از او بپرسید که آیا می تواند لطفا منتفی باشد ازمایش خون CA 125 بخواهید. اگر این مورد مثبت شد ، به این معنی نیست که شما سرطان دارید ، اما این دلیل به دکتر می دهد که شما را برای تحقیقات بیشتر معرفی کند. باز هم ، برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً به یکی از وب سایت های ذکر شده در انتهای این پست مراجعه کنید.

 

سفر شخصی من با سرطان تخمدان

بنابراین ، چگونه تشخیص خود را دریافت کردم؟ چیزهای کوچکی وجود داشت که به سوق دادن من در مسیر درست کمک کرد ، اما هیچ اعتباری برای آن ندارم. احتمالاً به همین دلیل است که من خیلی ممنونم که هنوز اینجا هستم.

 

جو در اولین جلسه شیمی درمانی خود برای سرطان تخمدان

من مادر شلوغ و 44 ساله ای بودم که از دو دختر در سن دبیرستان کار می کردم. یک وضعیت دشوار بین یک همکار و خودم یک روز صبح در محل کار رخ داده بود و یک بار خودم در اتاق کارمندان شروع به گریه کردم … و نمی توانستم جلوی آن را بگیرم. من در آستانه حمله وحشت بودم و کاملاً مطمئن نبودم که چگونه خودم را برای ادامه زندگی ام ترکیب کنم. احساس می کردم متزلزل ، هورمونی ، همه “خارج از نوع” است و آخرین چیزی که واقعاً به آن احتیاج داشتم ، چون در یک دبیرستان بزرگ کار می کردم ، گذراندن شش ساعت آینده در جمع نوجوانان سخت بود. وقتی همکارم برگشت و فهمید که من خیلی واکنش بدی نشان داده ام

من تصمیم گرفتم که از Mooncup خود استفاده کنم و کمی شوکه شدم.

من در اصل صاحب Mooncup نبودم اما خواهرم آن را به من توصیه کرد. وقتی رسید ، من در دستورالعمل متوجه شدم که آنها در مورد اینکه زن باید در طول دوره قاعدگی خود چه مقدار خونریزی کند صحبت کردند. این چیزی نیست که من تا به حال با هر یک از دوستانم در مورد آن صحبت کرده باشم. من نمی دانستم که “طبیعی” چیست. من هرگز از پریود شرمنده ام ، اما مقایسه آن با دوستانتان کار آسانی نیست. هر وقت فکر می کردم که تجربه من طبیعی نیست ، فقط با خودم گفتم که من یک ملکه درام هستم و برای گرفتن قدرت ، اتفاقات بدتری رخ می دهد. بنابراین ، تصمیم گرفتم که از Mooncup خود استفاده کنم و کمی شوکه شدم. مدام داشتم تخلیه اش می کردم. به سرعت پر می شد و کار به جایی رسید که هنوز مجبور شدم نوار بهداشتی بپوشم تا نشت نکنم. در یک روز صبح همان مقدار خونریزی داشتم که زنان دیگر در کل دوره قاعدگی خود خونریزی می کردند. قبلاً هرگز به اطلاعاتی از این دست مسلح نبودم. این اطلاعات بعداً در داستان وقتی به دیدن یک مشاور غنا آمدم به من کمک کرد.

 

یک شب درست قبل از کریسمس ، خودم را به کلینیک تنظیم خانواده رساندم. وقتی سرانجام دکتر را دیدم ، او به من گفت که نمی تواند فقط یک سیم پیچ را نصب کند ، زیرا نمی دانست دلیل خونریزی شدید من چیست و مرا به پزشک عمومی ارجاع داد. من واقعاً ناامید شدم اما اعتماد داشتم که او بهترین چیزها را می داند. بعداً برای این دکتر نامه نوشتم و از او برای انجام صحیح کارش تشکر کردم. با نصب یک سیم پیچ ، ممکن است همه چیز مسیری متفاوت را طی کرده باشد …

 

یک پزشک عمومی از عمل جراحی با من تماس گرفت و من به کلینیک زنان در بیمارستان ویتنشاو ارجاع شدم. من اولین مشورت خود را در آن ماه فوریه شرکت کردم ، جایی که توضیح دادم که گاهی اوقات احساس هورمون هایم بیش از حد احساس می شود و مطمئن هستم که خونریزی من در یک دوره بسیار زیاد است. من حتی به او در مورد تجربه خودم با Mooncup گفتم و این موضوع من را متقاعد کرده که ممکن است مشکلی پیش بیاید. او از من در مورد درد سال کرد. من به درد عادت کرده بودم. من در تمام دوران نوجوانی و بیست سالگی دوره های بسیار دردناکی داشته ام. با داشتن فرزند ، درد واقعاً کاهش یافته بود و من توانستم به او بگویم که این روزها کمی ناراحتی خواهم داشت ، اما جای نگرانی نیست. من به او گفتم که در طول دوره قاعدگی ، اگر لازم باشد “poo انجام دهم” که گاهی اوقات خون را بیرون می کشم و پس از قل زدن می توانم درد سختی در شکم داشته باشم ، اما بعد از چند دقیقه این امر آرام می شود و سپس من فقط دوباره به زندگی من ادامه بده

 

پس از چند اسکن مختلف سونوگرافی و سایر معاینات طی چند ماه آینده ، مشخص شد که من در تخمدان راست خود کیستی دارم که در حال رشد است. سپس برای انجام آزمایش لاپاراسکوپی تحت بیهوشی عمومی از من رزرو شد. قرار ملاقات اولیه من با پزشک عمومی نوامبر قبلی بود ، بنابراین هشت ماه طول کشید تا به این مرحله رسیدم. 4 جولای 2013 روز مورد بحث بود. من در صورت نیاز به جراح اجازه دادم تخمدان و کیست خود را خارج کنم. بنابراین ، یک تحقیق ده دقیقه ای ، تحت بیهوشی ، یک عمل جدی تر شد. من قبلاً به جز زایمان هرگز به بیمارستان نرفته بودم و هیچگاه بیهوشی عمومی نداشته ام. من فقط خیلی خوشحال شدم که کسی مرا جدی می گیرد ، گرچه من ایده جراحی را دوست ندارم – حتی یک مورد کوچک.

 

صبح روز بعد ، هنوز از بیهوشی بزرگ ، از خواب بیدار شدم و توسط جراحم که دور بند خود را می پذیرفت ، مورد استقبال قرار گرفتم. با لبخند ، کنار تخت من نشست و پرسید که آیا می خواهم عکس های پیدا شده را ببینم. بله، شما حرف مرا درست شنیدید. یک دقیقه طول کشید تا من صحبت های او را ثبت کنم. من عوضی بودم ، اما کنجکاو هم بودم ، بنابراین موافقت کردم و عجیب ترین “تعطیلات” را که حتی دیده ام ، نشان دادند – در حالی که او به من اشاره کرد که به چه قسمت هایی از درون من نگاه می کنم. وی سپس از من س whyال کرد که چرا ذکر نکرده ام که برای او درد داشته ام. من واقعاً نمی فهمیدم اما توضیح دادم که واقعاً دردی نداشته ام ، فقط خونریزی زیادی داشته ام. او سپس به من گفت كه من آنچه را كه آنها فكر مي كردند نوع واقعاً تهاجمي از آندومتريوز است ، همان چيزي است كه باعث خونريزي شديد من مي شود ، و درون بدن من با بافت اسكار به هم چسبيده است. او به همراه بافت تخمدان راست من و کیست بزرگ تخمدان ، تا آنجا که می توانست بافت را برداشته بود. تنها کاری که من باید انجام می دادم این بود که به خانه بروم ، سرگرم کار خود باشم تا مراقب من باشد ، چند هفته مرخصی از کار بگیرم و شش هفته دیگر برای معاینه مراقبت های بعدی برگردم.

 

خوب ، بالاخره فهمیدیم که مشکل من چیست و به نظر می رسید که نتیجه خوبی گرفتیم.

 

یک روز بعد از ظهر ، ده روز بعد ، به شماره ای که نمی شناسم پاسخ تلفن خود را دادم. منشی جراح من بود که کاملاً آشفته بود و می خواست بداند که آیا می توانم آن روز بعد از ظهر برای دیدن جراح به بیمارستان بروم یا خیر.

 

من با شوهرم به ملاقات جراحم رفتم و نگران نبودم ، تا اینکه متوجه شدم که او خودش می خواست مرا ببیند زیرا خبر بدی دارد. او یک نمودار از کیستی را که پیدا کرده بود برایم ترسیم کرد و داشت چیزی را برایم توضیح می داد – من سعی می کردم تمرکز خود را حفظ کنم ، اما در عوض وحشت ایجاد شد ، و قبل از اینکه آن را بفهمم ، اتاق

کاپ قاعدگی—-ok uni

 

کاپ قاعدگی چیست—ok uni

 

فنجان قاعدگی–ok uni

 

قیمت کاپ قاعدگی—ok uni

 

كاپ قاعدگي—–ok uni

 

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان—ok uni

 

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی—-ok uni

 

خرید کاپ قاعدگی—ok uni

 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها—-

 

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ پریودی

 

فنجان قاعدگی چیست

 

کاپ پریودی چیست

 

کاپ قاعدگی چیه

 

بهترین مارک کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده کاپ قاعدگی

 

روش استفاده از کاپ قاعدگی

 

لونت کاپ چیست

 

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

 

استفاده از کاپ قاعدگی

 

قیمت فنجان قاعدگی

 

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

 

سایز کاپ قاعدگی

 

كاپ قاعدگي چيست

 

عوارض کاپ قاعدگی

 

کاپ بهداشتی

 

کاپ پریود

 

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

 

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

 

کاپ های قاعدگی

 

کاپهای قاعدگی

 

روش استفاده کاپ قاعدگی

 

معایب کاپ قاعدگی

 

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

 

مراکز فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی خرید

 

فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

 

کاپ قاعده گی

 

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

 

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

 

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

 

انواع کاپ قاعدگی

 

فنجان پریود

 

خريد كاپ قاعدگي

 

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

 

كاپ قاعدگي خريد

 

کاپ قاعدگی یا تامپون

 

قيمت كاپ قاعدگي

 

خرید فنجان قاعدگی

 

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی برای دختران

 

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده از كاپ قاعدگي

 

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

 

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

 

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد