بلندگو پلوسی می گوید برای دستیابی به توافق برای سهولت کوید “حرکت” وجود دارد


واشنگتن – نانسی پلوسی ، رئیس مجلس کالیفرنیا روز جمعه گفت که “در تپه کپیتول” برای رسیدن به توافقی برای کاهش ویروس کرونا “تحرک” وجود دارد ، خوش بینی بیشتر برای تصویب قانون قبل از پایان سال.

پلوسی به خبرنگاران گفت: “حرکت وجود دارد.” “خوشحالم که لحن گفتگوی ما گویای تصمیم گیری برای انجام کار است.”

این توافق نامه افزایش بیکاری را تا ماه مارس تضمین می کند ، اما دور جدیدی از بازرسی ها را به کشور نمی فرستد.

پلوسی گفت که او روز پنجشنبه با رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، آر-کی ، در مورد پیوستن تسویه حساب Covid-19 به لایحه بودجه دولت صحبت کرده است ، که برای جلوگیری از تعلیق باید تا 11 دسامبر تصویب شود. این بدان معناست که قانونگذاران مذاکره کننده مرحله بعدی کمک ها پس از ماه ها مذاکره در بن بست ، در یک مهلت دقیق کار می کنند.

پلوسی در پاسخ به این س whetherال که آیا دموکرات ها و جمهوری خواهان می توانند تا هفته آینده واقعاً به توافق برسند ، زیرا برخی اختلافات طولانی مدت سیاسی همچنان باقی است ، اصرار داشت که این برنامه هیچ مانعی ندارد و به خبرنگاران گفت: “ما وقت آن را داریم که این کار را انجام دهیم.”

وی گفت: “مهم نیست. ما زمان لازم را خواهیم گرفت.”

Pelosi و رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، DN.Y. ، از پیشنهادی 908 میلیارد دلاری دو حزبی که روز سه شنبه توسط اعضای سنا و مجلس ارائه شد ، ابراز حمایت کردند.

اوایل امسال هنگامی که دموکرات ها 2.2 تریلیون دلار کمک خواستند ، مذاکرات به بن بست رسید ، در حالی که مک کانل به دنبال بسته کوچکتر 550 میلیارد دلاری بود. علاوه بر هزینه ، جمهوری خواهان و دموکرات ها در مورد گنجاندن حمایت از مسئولیت تجاری که در طی همه گیری ایجاد می شود و همچنین بودجه دولت های ایالتی و محلی اختلاف نظر داشتند.

پیشنهاد دو جانبه ، که پلوسی به عنوان “چارچوبی” برای مذاکرات در حال انجام تعریف کرد ، شامل بودجه ایالتی و محلی و حمایت از مسئولیت ، و همچنین مزایای بیکاری بیشتر و حمایت از مشاغل کوچک است. این شامل دور جدیدی از پرداخت های تشویقی مستقیم نیست.

پیشنهاد دو حزب بسته کوچکتری از آنچه دموکراتها انتظار داشتند بود ، و چندین س questionsال را به وجود آورد که چرا پلوسی پس از ماه ها اصرار به علاقه ای به توافق نامه منفی ، اینقدر منتظر ماند تا با پیشنهاد کوچکتر موافقت کند.

پلوسی گفت: “این اشتباهی نبود” و انتخاب جو بایدن را “تغییر در بازی” خواند و ابراز امیدواری کرد که تحت مدیریت وی می توان کمک بیشتری کرد.

“این پول کمتری است ، اما برای مدت زمان کوتاه تری. و ما باید این کار را برای نجات زندگی و معیشت انجام دهیم به این امید که کمک های بیشتری در راه باشد.”

اظهارات پلوسی در حالی است که گزارش مشاغل نوامبر که روز جمعه منتشر شد ، کمترین ماه رشد را از ابتدای بهبود نشان می دهد ، در حالی که اقتصاد شغل کمتری را از آنچه بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی کرده بودند ، اضافه می کند.

پلوسی گفت: “ما در جبهه اخبار بدی برای مشاغل داشتیم که اقدامات ما را برای ریشه کن کردن ویروس بیشتر ضروری می کرد.”


منبع: green-chapter.ir