برگزارکنندگان می گویند ، مراسم تحلیف بایدن شامل یک مراسم و جشن های گسترده خواهد بود


واشنگتن – کمیته آنها سه شنبه اعلام کرد ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس 20 ژانویه در پایتخت سوگند یاد می کنند.

این کمیسیون در یک خبرنامه گفت که بایدن و هریس از سنت پیروی می کنند و در جبهه غربی کاپیتول سوگند یاد می کنند ، اما سایر بخشهای این جشن به دلیل همه گیری ویروس کرونا عمدتا مجازی خواهد بود.

کمیسیون گفت ، اثر مراسم تحلیف “بسیار محدود” خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که کارمندان و مهمانان پروتکل های فاصله اجتماعی و سایر اقدامات ایمنی را دنبال می کنند.

سازمان دهندگان همچنین از مردم می خواهند به جای سفر به واشنگتن برای حضور حضوری در مراسم تحلیف ، در خانه بمانند.

اگرچه رژه برگزار می شود ، اما تلاش برای تشویق مردم به ماندن در خانه به جای جمع شدن در جمعیت ، عمدتا مجازی خواهد بود. مشخص نیست که این طرح و سایر محافظات مربوط به فاصله اجتماعی و ماسک زدن چگونه اجرا می شود.

کمیته آغاز به کار گفت که “متخصصان باتجربه ساخت را برای تهیه برنامه جدید و ابتکاری استخدام کرده است که فرصت مشارکت ایمن در کشف را برای همه آمریکایی ها فراهم می کند.” در این بیانیه آمده است: استفانی کاتر ، ریکی کرچنر و راد اوکانر و سایر افرادی که در ایجاد تهاجمات قبلی ، کنوانسیون های ملی دموکراتیک ، نمایش های نیمه وقت Super Bowl و جوایز تونی کمک کرده اند.

این خبر روز سه شنبه پس از اکثریت مجلس اکثریت جیمز کلیبرن ، DS.C ، رئیس کمیته بنیانگذار ، هفته گذشته اعلام شد که 80 درصد جشن ها در عمل برگزار می شود.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes