برنی سندرز با معامله نوظهور کمک به ویروس کرونا مخالف است ، Ocasio-Cortez برای او آزاد است


واشنگتن – سناتور برنی سندرز روز جمعه گفت که او مخالف توافق دو حزب در حال ظهور برای کاهش ویروس کرونا است ، مخالف اعطای “مصونیت قانونی برای شرکت ها” و دور جدید 1200 دلار پرداخت مستقیم است.

سندرز در بیانیه ای به نقل از سناتور جو گفت: “با توجه به ناامیدی عظیم اقتصادی که خانواده های کارگر امروز در این کشور با آن روبرو هستند ، من نمی توانم از پیشنهاد COVID اخیراً اعلام شده مانچین-رومنی حمایت کنم ، مگر اینکه به طور قابل توجهی بهبود یابد.” منچین ، DW .Va و سناتور میت رامنی ، آر-یوتا ، دو شخصیت اصلی در ساخت این بسته.

در حالی که بسیاری از قانونگذاران دو طرف ابراز خوش بینی و حمایت از توافق در حال ظهور کردند ، بیانیه سندرز مقاومت تدریجی را نشان داد. هر قانون موفقیت آمیز به جمهوری خواهان و دموکرات ها احتیاج دارد.

حرکت به معامله پس از آن آغاز شد که یک گروه دو طرفه از نمایندگان مجلس برنامه 908 میلیارد دلاری را در اوایل هفته جاری با هدف غلبه بر باری که ماه ها پیشرفت را متوقف کرده است ، منتشر کردند.

جمهوری خواهان ، از جمله رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، R-Ky. ، مقدمات اقدامات پاسخگویی را برای محافظت از شرکت های همه گیر در برابر دادخواهی در نظر گرفته اند.

ساندرز در بیانیه ای از دفتر خود گفت: “من فکر می کنم ما باید اطمینان حاصل کنیم که هر آمریکایی طبقه کارگر حداقل 1200 دلار پرداخت مستقیم دارد و ما سپری برای مسئولیت شرکت هایی که قانون را نقض می کنند ارائه نمی دهیم.”

ساعاتی پیش سخنگوی الكساندیا اوكاسیو كورتس ، DN.Y. ، در مصاحبه با NBC News برخی از نگرانی های مشابه را ابراز كرد ، اما همچنان برای رأی دادن به این بسته باز ماند.

وی گفت: “چیزی بهتر از هیچ چیز است ، اما آنچه من واقعاً نگران آن هستم این است كه آمریكایی ها تصور می كنند” كنگره معامله ای انجام داده است ، ما برای COVID راحت می شویم “و سپس زندگی آنها بسیار كمی تغییر می كند.” وی افزود که “بسیار نگران است که این مشکلات فوری مردم را حل نکند. “

Ocasio-Cortez گفت: “اگر در آستانه تخلیه هستید یا شش ماه عقب هستید ، به این چک احتیاج دارید ، به چک نیاز دارید و بودجه محلی و محلی به شما کمک نمی کند.” “و بنابراین میلیونها نفری که شدیداً تحت تأثیر قرار گرفته اند نیاز به بررسی دقیق دارند.”

جو بایدن رئیس جمهور منتخب مذاکرات دو جانبه را تشویق کرد و روز جمعه سیگنال داد که از پرداخت های مستقیم نیز پشتیبانی می کند.

وی به خبرنگاران در ویلمینگتون گفت: “من فکر می کنم اگر آنها 1200 دلار داشته باشند بهتر خواهد بود.” “من می فهمم که هنوز هم می توان این بازی را انجام داد.”

نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان ، کالیفرنیا ، و مک کانل این هفته صحبت کردند و در مورد دستیابی به توافق برای کمک به کوید و ترکیب آن در قانون بودجه عمومی ابراز خوشبینی کردند.

مذاکرات برای Covid-19 اتاق های خواب عجیبی ایجاد می کند.

روز پنجشنبه ، سناتور جوش هاولی ، R-Mo ، که نماینده طرف مقابل طیف سیاسی از Ocasio-Cortez و Sanders است ، به NBC News گفت که وی از این لایحه حمایت نمی کند مگر اینکه در یک دور جدید از 1200 دلار چک وجود داشته باشد.

هاولی گفت: “من مطمئن نیستم که چرا بحث برانگیز است.” “من از این موضوع کمی گیج شده ام.”

پرداخت های مستقیم ، یک سیاست محبوب اما گران قیمت ، در مارس در قانون مراقبت گنجانده شد. آنها در بسته اخیر 2.2 تریلیون دلاری تصویب شده توسط رهبران دموکرات و جمهوریخواهان گنجانده شدند. این طرح برای اطمینان بخشیدن به محافظه کارانی که مخالف گرانی هستند ، با طرح دو حزبی از قلم افتاد.

هاولی گفت جمعه در توییتر: “من خوشحال خواهم شد که با AOC و هر کس دیگری که می خواهد به خانواده های کارگر کمک کند. خانواده ها و افراد شاغل در حال نیاز باید اولین مورد برای تسکین COVID باشند ، نه آخرین مورد. “
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes