در هر حال محصولات و مصالح از هر نوع و جنسی که باشد بایستی با ساختار خانه مطابقت داشته باشد. یکی از اصلیترین ویژگیهای سبک شیکر استفاده از رنگهای مات و خنثی مانند رنگهای طوسی، خاکستری و بژ میباشد. بدین منظور در طراحی مجتمع مسکونی پارسیان، از قاب سازی بر روی دیوارها با استفاده از گچ بری تلاش نمودیم تا با استفاده از لوسترها و دیوارکوب هایی از جنس کریستال، برنج، برنز و قراردادن آیینه های قاب دار در فضاهای مختلف، این حس را دو چندان کنیم. در حال حاضر شاهد اجرا و پیاده سازی این سبک در آپارتمان های مسکونی کشور خودمان نیز هستیم. سالن پذیرایی معمولا در بهترین بخش خانه که نور خوبی نیز دارد واقع است و همانطور که از نام آن مشخص است، از این فضا معمولا، تنها برای پذیرایی از مهمانان استفاده خواهد شد. این عناصر دکوری می توانند به سالن هربنایی حسی رمانتیک را جلوه دهند. به کارگیری ماهرانه رنگ میتواند به فائق آمدن بر محرومیت حسی ناشی از تحریکهای بصری که در محیطهای یک نواخت به وجود میآید، کمک طراحی داخلی ساختمان مسکونی ایرانی کند. آسانترین روش برای شروع استفاده از نقاشیهای سیاهوسفید روی بوم تقریباً به روشی ویژه است. شما میتوانید از فرش ایرانی و پردههای متناسب با آن برای تکمیل این سبک استفاده کنید.

استفاده از میز گرد قهوه خوری و چراغ مطالعه وصل شده به دیوار عمودی، می تواند بر زیبایی این نما بیافزاید. به همین دلیل شما باید در تکاپوی تهیه موادی تیرهتر و راحتتر مثل چرم مخملیو دیوارهای تره تر (اگرچه یک دیوار خاص هم میتواند به همان خوبی باشد. یک پوستر از فیلم، بازیها یا شوهای تلویزیونی موردعلاقه شما در مقیاسی بزرگ روی دیوار باشند. نکته مینیمالیسم این است که تعلق خودتان را به کمترین حد ممکن برسانید به همین دلیل خودتان را با انبوهی از وسایل تزئینی آزار ندهید. بعد بهسادگی رنگهای خاص خودتان را بهعنوان نقاطی برجسته اضافه کنید. سعی کنید در دکوراسیون منزل قبل از اینکه به مد بپردازید، از علایق و خواسته های خودتان بیشتر پیروی کنید. با در نظر گرفتن فضای بیرونی و ترکیبی از خانههای روستایی و سبکهای طراحی داخلی صنعتی، دکوراسیون روستیک بر فضای طبیعی و واقعی مثل چوب خام، سنگ، و چرم به همراه تغییرات پیچیده کلی و غیرمنتظره تأکید دارد. تا جایی که امکان دارد از سنگ و چوب در طراحی فضا استفادهشده است. میتوانید در این خانه از وسیلههای کهنه و رنگ و رو رفته استفاده کنید تا این فضا را اصیلتر نشان دهید. نوع نورپردازی در یک خانه مخصوصا در حال و پذیرایی نشان دهنده حسن سلیقه فرد می باشد.

بعلاوه از آنجایی که رنگ سفید کاملا خنثی و بی تاثیر بوده، هر رنگی که روبرویش قرار بگیرد سریعا خود را نشان می دهد، به همین جهت هم هست که انتخاب اول بسیاری از خانه دارها رنگ سفید است. از همراهی شما بسیار سپاسگزارم. گونهی گرمتر طراحی داخلی مینیمالی (مینیمالیسم گرم) که بسیار زیبا و بیسروصدا است. یکی از مواردی که میتواند فضایی گرمتر را در محیط اداری ایجاد کند، استفاده از چوب است. بهعنوانمثال کاناپههای پر سفید، چوب رنگآمیزی شدهی کهنهنما شده و عوامل درخشان مزین مانند آینهی فرانسوی طلایی را در نظر بگیرید. عناصر طراحی داخلی سبک سنتی را با عوامل خانههای روستایی مرتبط میسازد. سبک فرانسوی ترکیبی دگرگونشده از سبک آنتیک فرانسوی، شابی شیک و عناصر طراحی داخلی خانههای روستایی و عوامل فریبنده معرفی میشود. شابی شیک برگرفته از طراحیهای قدیمی و آنتیک فرانسوی و مبلمان تقریباً راحت استو از همه مهمتر سبک زندگی قدیمی و بدون محدودیت زمانی را ارائه میدهد. شابی شیک با ظاهری لطیف و تقریباً خانم پسند. در این صورت اگر به دنبال ظاهری معاصر هستید اولین کاری که باید بکنید تصمیمگیری درباره جدول رنگتان است. تصور کنید که نیویورک با ترکیبی از سبکهای شیک از مناطق مختلف با ظاهری قوی در خانهها را موردنظر قرار دهید.

سایت طراحی داخلی منزل با ارائه انواع سبک و قیمت های مختلف دکوراسیون منزل جدید حق انتخاب های زیادی را برای افراد به وجود آورده است. ترکیب عناصر ساحلی و خانههای ساحلی به شکلی جدید و فوقالعاده فضای یک اتاق را منسجم میسازد. برای تخت هم میتوان از تخت خوابهایی که فضای بیشتری را نمیگیرد، با نام تخته های تاشو استفاده نمود. از چیزهایی که دوست دارید خجالت نکشید. باشد. گفتنی است برای طراحی یک خانه باید از مواردی که در خارج از کشور صورت می گیرد استفاده شود. این سبک را تا حدودی میتوان تلفیقی از سادگی، پیراستگی و زیبایی در آرامش فاخر و عملکرد دانست. این یعنی همهی ما به سبکهای طراحی داخلی مدرنی کهبا عناصر مختلفی ترکیبشدهاند تا یک اتاق منحصربهفرد به وجود آورند، عشق میورزیم. همچنین میتوانید در سبک دکوراسیون کلاسیک از رنگهای مختلفی مثل کرم و قهوهای و زرشکی استفاده کنید . سبکهای مختلفی را میتوانید به عنوان دیوارپوش در طراحی داخلی لابی ساختمان بکار بگیرید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد