[ad_1]

واشنگتن – کنگره بر سر لایحه تسکین ویروس کرونا همچنان در بن بست باقی مانده است و نمایندگان مجلس از هر دو حزب نسبت به تصویب یک مورد در آینده نزدیک بدبین هستند ، حتی اگر انتخابات در آینه عقب قرار گیرد و پرونده های Covid-19 در سراسر کشور افزایش یابد .

جان کورنین ، سناتور تگزاس ، روز سه شنبه گفت: “صادقانه بگویم ، من الان نوعی دلسرد شده ام.”

پس از ماه ها بن بست ، مذاکرات هنوز شروع نشده است. بن بست با هزینه و برنامه هایی که باید از آنها تأمین اعتبار شود ، انجام می شود: دموکرات ها در پارلمان برای طرح 2/2 تریلیون دلاری تلاش می کنند و جمهوری خواهان در سنا خواستار تهیه لاغر 500 میلیارد دلاری هستند.

نتیجه انتخابات هیچ یک از طرفین را مجبور به استعفا نمی کند. رأی دهندگان به ریاست جمهوری دموکرات ها رسیدند ، اما اکثریت پارلمان را تنگ کردند و حداقل در حال حاضر سنا را در دست حزب جمهوری خواه نگه داشتند.

به نظر می رسد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا دلبستگی ندارد زیرا از پذیرش شکست خودداری می کند و انرژی خود را بر بی اعتبار کردن نتیجه متمرکز می کند.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ، آر. ک. دموکرات ها علنا ​​می گویند.

وی گفت که از اقدامی “نزدیک در مدارس و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی و تسکین مشاغل کوچک حمایت می کند. وی همچنین خواستار محافظت از مسئولیت محافظت از مشاغل و سازمانهایی است که در طی همه گیری فعالیت می کنند. وی گفت که “هیچ مدرکی نمی بیند” که رهبران دموکرات آن را بپذیرند.

دموکرات ها برای چیزی بزرگتر فشار می آورند.

سناتور رون ویدن از اورگان ، ارشد حزب دموکرات در کمیته مالی ، گفت: “من فقط احساس می کنم که میچ مک کانل فوریت کاملاً صفر را می بیند.” “و از این نظر ، موقعیت او فقط یک انفصال حیرت انگیز از آنچه مردم واقعاً درباره آن صحبت می کنند ، است.”

این اقامتگاه در یک زمان خطرناک برای ایالات متحده همچنان ادامه دارد ، با تعداد پرونده های جدید Covid-19 که روزانه رکوردها را شکسته و ایالت های پول دار ، کسب و کارها و خانواده هایی که درخواست کمک فدرال را داشتند. همزمان با آماده شدن دولت فدرال برای توزیع واکسن به صورت تهاجمی ، ایالت ها همچنین هشدار می دهند که برای تأمین هزینه انتشار آمپول به کمک فدرال نیاز دارند.

پاسخ ویروس کرونا به دلیل عدم اطمینان در بالا همچنان محاصره می شود.

بسیاری از جمهوری خواهان بر سر تصمیم ترامپ برای عدم پذیرش شکست ایستاده اند ، که این امر انتقال بین دولت وی و دولت بعدی را کند می کند.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب هشدار داده است که در صورت امتناع کاخ سفید از هماهنگی با تیم انتقال وی ، “افراد بیشتری ممکن است بمیرند”. بایدن همچنین از درخواست های دموکرات ها برای ارائه بسته وسیعی از کمک ها حمایت کرد.

رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، DN.Y. ، گفت که امتناع “کودکانه و شیرخوارانه” ترامپ از استعفا باعث انصراف جمهوری خواهان از مذاکره برای تسکین بیشتر در مورد Covid-19 شده است.

سومر به خبرنگاران گفت: “جمهوری خواهان در سنا توسط یک رئیس جمهور عصبانی و تحریک پذیر پرت می شوند. آنها از عصبانیت او می ترسند. آنها از آنچه ممکن است درباره آنها منتشر کند می ترسند. امتناع وی از پذیرش نتایج انتخابات پیشروی کنگره را دشوار می کند.” .

پلوسی و سومر بعد از ظهر روز سه شنبه نامه ای نوشتند و از مک كانل خواستند “برای رسیدن به توافق روی میز بیاید و با ما كار كند” تا بحران همه گیری و اقتصادی را تسكین دهد.

تقویم یک عارضه دیگر است: کنگره برای تأمین بودجه دولت مهلت 11 دسامبر دارد. رهبران حزب هنوز به توافق نرسیده اند و حتی اگر به توافق برسند ، این نگرانی ادامه دارد که ترامپ از امضای قانون خودداری کند.

کمبود بودجه باعث تعطیلی دولت فدرال در زمانی می شود که اقتصاد از قبل با مشکل روبرو است و آژانس ها سعی می کنند به همه گیری پاسخ دهند.

رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، که آزمایش ویروس کرونا در اوایل ماه مثبت بود ، روز چهارشنبه با مک کانل دیدار کرد.

میدوز به خبرنگاران در پایتخت گفت: “من می توانم به شما بگویم که اطمینان از تأمین بودجه دولت ما از اهمیت بالاتری برخوردار است.”

در مورد ترکیب کمک ویروس کرونا و یک لایحه هزینه برای باز نگه داشتن دولت صحبت هایی شده است ، اما برخی از آنها می ترسند که این فقط احتمال توقف را افزایش می دهد.

سناتور ریچارد شلبی ، R-Ala ، رئیس کمیته تخصیص ها گفت: “شما باید دو توافق داشته باشید. ما هنوز قرارداد اول را نداریم.”

شلبی گفت که او با Pelosi در مورد تسکین Covid-19 صحبت کرده است. وی گفت: دموکرات ها برای تأمین معامله باید به میزان قابل توجهی تقاضای خود را 2.5 تریلیون دلار کاهش دهند.

هایک جفریز ، رئیس حزب دموکرات از نیویورک روز سه شنبه گفت که آمریکایی ها “از یک بیماری همه گیر یک قرن رنج می برند” که “نیاز به یک پاسخ یک بار در کنگره دارد.” وی به قانون 2.2 میلیون دلاری HEROES استناد می کند که خانه تحت کنترل مجلس دموکرات را خالی کرد اما برای جمهوری خواهان سنا بسیار بزرگ است.

وی گفت: “ما قانون قهرمانان را نه یک بار ، بلکه دو بار تصویب کردیم.” “و ما امیدواریم که در چند روز یا چند هفته آینده قبل از عزیمت به تعطیلات ، با جمهوری خواهان سنا مشترکات خود را پیدا کنیم.”

یکی از دستیاران حزب دموکرات حدس می زند که بن بست فقط وقتی “ترامپ اعتراف کند” که شکست خود را در انتخابات پذیرفته است ، شکسته خواهد شد ، در آن زمان بازی نهایی مشخص خواهد شد و مذاکرات جدی آغاز می شود.

“اگر او به آن اعتراف نكند ، پس از آن اتفاق خواهد افتاد ،” در روز اول بایدن چه می توانیم بكنیم؟ ” گفت دستیار.

لی آن کالدول و گرت هاک کمک کرد[ad_2]

منبع: green-chapter.ir