این دستگاه یکی از پرفروش ترین ردیاب های ایران رهیاب است که به جرات می توان گفت که بهترین ردیاب در کشور ایران می باشد و بسیاری از شرکت های بیمه، لیزینگ و آژانس ها ، مشتری دائمی این محصول می باشند. با کمک آی آر 69 می توان در صورت سرقت خودرو نیز، محل ماشین را با ضریب خطا 1 متری پیدا کرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ردیاب خودرو دیگر دستگاه پیشرفته و عجیبی نیست که فقط آن را در فیلمهای جنایی دیدهاید. ردیابهای OBD از دیگر ردیابهایی هستند که نیازی به نصب ندارند. و نزدیکترین مسیر ممکن را برای رسیدن به یک مکان یا آدرس خاص به شخص نمایش می دهد و هم به صورت تصویری و هم صوتی فرد را تا رسیدن به هدف راهنمایی میکند . این دستگاه ردیاب مدت ها به عنوان پرطرفدار ترین ردیاب ایران رهیاب بوده و هم اکنون بسیاری از نمایندگان ایران رهیاب در سراسر کشور این دستگاه را به عنوان محصول طلایی ایران رهیاب تلقی می کنند.

اصلی ترین کاربرد ردیاب خودرو، مشاهده موقعیت مکانی ماشین روی نقشه (در هر زمانی از شبانه روز) است. جی پی اس فندکی IR140 دارای امکانات و خدمات کامل یک ردیاب حرفه است و بهواسطه طراحی و کاربرد منحصربهفردی که دارد، دارای قیمت نسبتاً بالایی است. قیمت ردیاب IR140 با برخورداری از قابلیت شنود برابر با 1.120.000 تومان است. ردیاب خودرو یک دستگاه الکترونیکی است که با دریافت سیگنالهای ماهوارههای جی پی اس (GPS) موقعیت خود را بصورت طول وعرض جغرافیایی محاسبه می کند دستگاههای ردیاب خودرو به دو دسته کلی ردیاب خودرو آنلاین(online) و ردیاب خودرو آفلاین (offline) تقسیم بندی می شوند که امروزه بیشتر نوع آنلاین آن رایج می باشد. این قابلیت ها با گذشت زمان و اعلام نیاز خریداران بیشتر میشود و شما قبل از خرید باید دقیقا مشخص کنید چه امکاناتی مورد نیازتان هست تا بتوانید بهترین ردیاب خودرو را برای ماشینتان تهیه کنید. البته با توجه به اینکه برای افراد و حیوانات خانگی ردیاب هایی اختصاصی تولید می شود، بهترین کاربرد IR69 برای استفاده در موتورسیکلت و سپس خودرها است. ردیاب IR69 از دسته مکان یاب هایی است که در حین نصب نیاز به سیم کشی دارد اما نصب و کاربرد ساده ای دارد.

سیم قرمز و مشکی به ترتیب برق مستقیم و بدنه میباشد. پس از نصب ردیاب بر روی خودرو سایت ردیابی توست شرکت ارائه دهنده برای شخص فعال میشود و یک یوزر و پسورد به شخص داده میشود که با وارد شدن به سایت ردیابی و وارد شدن به قسمت سامانه ردیابی میتوانید خودرو خود را به صورت زنده بر روی نقشه گوگل مپ مشاهده و ردیابی کنید. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت. ردیاب ماشین کاربردهای زیادی دارد و به شما کمک میکند که وسایل نقلیه را به صورت هوشمند کنترل کنید. IR69 ارزان قیمت ترین ردیاب قابل استفاده برای خودرو های سبک و سنگین و موتورسیکلت است و به خوبی در برابر آب، رطوبت، حرارت و ضربه عایق بندی شده است.

در بین تمام ردیاب های مورد استفاده برای وسایل نقلیه، IR69 مناسب ترین قیمت ممکن را در بین جی پی اس ها دارد. ردیاب IR69 پرفروش ترین جی پی اس موجود در بازار ایران است. در ادامه با نقد و بررسی ردیاب IR69 همراه ایران رهیاب باشید. این ردیاب با اتصال به درگاه فندک خودرو فعال میشود و کاربری بسیار سادهای دارد. اصلیترین وظیفه ردیاب خودرو، دریافت موقعیت مکانی متحرک و ارسال آن در بستر ارتباطی تعریف شده به سرور مرکزی میباشد. ردیاب خودرو آی آر 140 دارای یک باتری داخلی 3.7 ولت و 330 میلیآمپر است. قابلیت شنود صدای داخل ماشین را میتوان بهترین ویژگی ردیاب فندکی آی آر 140 دانست. پس از خرید ردیاب فندکی آی آر 140 یک پنل ردیابی برای مالک تعریف میشود. در سال های اخیر اکثر مالکان خودرو به دنبال خرید و تجهیز خودرویشان به سیستمی جهت جایگزینی آن با دزدگیر خودرو هستند تا از به سرقت رفتن خودرویشان جلوگیری و یا در صورت به سرقت رفتن خودرو، با هر فاصله ای از خودرویشان از سرقت آن مطلع گردیده و آن را از راه دور ردیابی، خاموش و باز پس گیرند. این ردیاب دارای محلی برای نصب یک سیمکارت نیز هست و با استفاده از آن فرایند ردیابی خودرو صورت میگیرد.

یعنی شما دیگر نمی توانید خودرو خود را هر زمان که اراده کنید زیر نظر داشته باشید. باتری به کار رفته درون ردیاب کیفیت مناسبی دارد و در زمان کوتاهی از برق مستیم خودرو شارژ می شود. این ردیاب حجم کمی دارد و به راحتی قابل مخفی سازی در ماشین می باشد.از مزایای این ردیاب داشتن باتری داخلی است که در صورت قطع برق خودرو قادر به ثبت مسیر است. از طرفی عمر باتری این ردیاب حدودا یک هفته می باشد که شاید کم و بیش خبر خوب یا بدی برای هر یک از ما باشد که اگر این مدت زمان یک هفته دیگر اضافه میشد، شاید بهتر میشد چرا که هم مدت زمان شارژ کمی زیاد است و هم از طرفی اگر در جایی آنرا مخفی کرده باشیم، خارج کردن آن کمی سخت خواهد بود. جی پی اس ردیاب : در ابتدا شرکتهای تکنولوژی در آمریکا بر روی یک طرح جامع کارمی کردند که بتوانند یک قطعه الکترونیکی را بر روی همه خودروها نصب کنند که از یک مجموعه سنسورهای خاص تشکیل شده و قادر به تشخیص ضربه و تصادف در خودروها باشد و بلافاصله بعد از تشخیص تصادف مکان خودرو را به یک مرکز خدمات اورژانسی ارسال کند تا در کمترین زمان کمکهای لازم به سرنشینان خودرو اعمال شود .

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد