با آخرین ایالت های فراخوان شده ، پیروزی پیش بینی بایدن در کالج انتخاباتی مصادف با پیروزی ترامپ در سال 2016 است.


جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، برنده آشکار جورجیا است و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، کارولینای شمالی را برنده شده است.

دو تماس آخر NBC News – 10 روز پس از بسته شدن رای گیری ها در شب انتخابات – آخرین تماس های این شبکه در یک دوره آشفته پس از انتخابات بود که شامل چهار روز پر تنشی بود که دفاتر اطلاعات برای اعلام مسابقه بایدن نیاز داشتند.

با شمارش 99 درصد آرا در جورجیا ، بایدن 49.5 درصد آرا را به دست آورد ، در حالی که ترامپ 49.2 درصد آرا را به خود اختصاص داده است. بر اساس گزارش NBC News ، حاشیه بایدن در پیروزی آشکار وی بر ترامپ در این ایالت 14152 رای بود. پیروزی آشکار وی در آنجا از سال 1992 اولین نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در این ایالت است. با این حال ، نتیجه در جورجیا به شمارش آرا planned برنامه ریزی شده ایالت بستگی دارد.

با شمارش 99 درصد آرا در کارولینای شمالی ، ترامپ 50 درصد آرا را داشت ، در حالی که بایدن 48.6 درصد آرا را به خود اختصاص داد. حاشیه پیروزی ترامپ بر بایدن در این ایالت کمی بیش از 73 هزار و 600 رای بود.

پیروزی پیش بینی شده بایدن در جورجیا 16 رأی کالج انتخاباتی را به امتیاز وی اضافه کرد ، در حالی که پیروزی پیش بینی شده ترامپ در کارولینای شمالی 15 رأی کالج انتخابات را به آرا his خود اضافه کرد. روز پنجشنبه ، NBC News پیش بینی کرد که بایدن در آریزونا پیروز شود ، وانت 11 رای از کالج انتخابی بایدن.

بر اساس گزارش NBC News ، آخرین پیش بینی بایدن پیروزی در کالج انتخاباتی بر ترامپ 306 به 232 بود.

این میزان با پیروزی پیش بینی شده ترامپ در انتخابات در سال 2016 برابر هیلاری کلینتون یکسان است ، حاشیه ای که ترامپ خود آن را “زمین لغزش بزرگ” خواند ، حتی اگر ترامپ امسال با نزدیک به 3 میلیون رأی رای مردم را از دست داد. (تعداد نهایی ترامپ در سال 2016 به لطف دو رای دهنده به اصطلاح بی وفا 304 نفر بود.)

در مقایسه با سایر برندگان اخیر ریاست جمهوری ، تعداد کل آرا in در کالج انتخابی بایدن کمتر از دو پیروزی باراک اوباما است (332 در 2012 و 365 در سال 2008) ، اما بیشتر از جورج دبلیو بوش است. در سال 2004 و 271 در سال 2000).

برای بدست آوردن کاخ سفید ، بایدن جبهه های جنگ آبی حساس را در میانه غرب بالایی ویسکانسین ، پنسیلوانیا و میشیگان برگرداند ، که همه آنها ترامپ در سال 2016 پیروز شد. وی همچنین جورجیا و آریزونا را برای اولین بار در دهه های گذشته تحویل داد. در همین حال ، ترامپ میادین اصلی نبردهای فلوریدا ، کارولینای شمالی ، اوهایو و آیووا را حمل کرد و همه آنها را در سال 2016 نیز انجام داد.

با احتساب 97 درصد آرا expected مورد انتظار در سراسر کشور از ساعت 2:30 بعد از ظهر جمعه به وقت ET ، بایدن در مقابل آرا Trump محبوب ترامپ ، 50.8 درصد به 47.4 درصد منجر شد ، در حالی که ترامپ در سال 2016 رای مردم را از دست داد. ، تا زمانی که برنده کالج انتخاباتی شد.

تقریباً 78 میلیون رأی تاکنون برای بایدن شمارش شده ، بیشترین آرا won کسب شده در ایالات متحده توسط هر نامزد ریاست جمهوری است.

دستیاران وی به NBC News گفتند که ترامپ هنوز مسابقه را تشخیص نداده است – و ممکن است هرگز این کار را انجام ندهد. اداره خدمات عمومی وی بیدن را رسماً برنده مسابقه 2020 اعلام نکرده است ، روندی که قبلاً بسیار بحث برانگیز شناخته می شد. “تیم بایدن با روند انتقال به جلو حرکت کرده است ، اگرچه دیوار سنگی GSA که در حال انجام است نگرانی هایی را ایجاد کرده است. در مورد امنیت ملی و آمادگی برای گسترش واکسن ویروس کرونا ، از جمله سایر موارد.

ترامپ بارها و بارها ترسهای بی اساس از روند انتخاب آرا را مطرح کرده و بارها به دروغ ادعا کرده است که تقلب گسترده رای دهندگان برنده بایدن را دامن می زند ، همانطور که در خبرنامه های روز شنبه پیش بینی شده بود ، زمانی که معاون رئیس جمهور سابق از 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای پیروزی عبور کرد.

دستیاران ترامپ همچنان اصرار دارند که رئیس جمهور جمهوری خواه در دادخواست هایی که ادعای کلاهبرداری گسترده را بدون ارائه شواهد می کنند ، پیروز خواهد شد.

بایدن در تاریخ 20 ژانویه به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور سوگند یاد می کند.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes