[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز سه شنبه گفت که ارتباط با دولت ترامپ قبلاً آغاز شده و آن را “صمیمانه” توصیف کرده بود ، یک روز پس از انتشار آژانس فدرال نامه ای که رسماً انتقال را آغاز کرد.

بایدن در یک مصاحبه اختصاصی با لستر هولت NBC News گفت: “ما بلافاصله برای انجام این کار از فروشگاه امنیت ملی مطلع شدیم.” “و آنها در حال حاضر توانایی من را برای دریافت جلسات روزانه برای رئیس جمهور دارند ، ما در حال کار بر روی جلسه ای با تیم Covid در کاخ سفید و نحوه نه تنها توزیع بلکه همچنین دریافت از واکسن توزیع شده به شخصی که می تواند واکسینه شود نیز هستیم. ، بنابراین من فکر نمی کنم که به همان اندازه که در گذشته فکر می کردیم ، از منحنی عقب بمانیم. “

وی افزود: “و من باید بگویم که اطلاع رسانی صادقانه بود – تا کنون ناخوشایند نبوده است و انتظار ندارم که باشد.”

بیشتر از اولین مصاحبه بایدن اخبار شبانه بایدن با لستر هولت در ساعت 6:30 بعد از ظهر ET / 5:30 PM PT

دلیل این امر این است که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، از مسابقه عقب نشینی نکرده است و به نظر می رسد که در تلاش برای لغو انتخابات ، همچنان به جنگ و جدال قانونی خود ادامه می دهد – استراتژی ای که این هفته با شروع تأیید نتایج انتخابات توسط کشورها ، بسیار مورد توجه قرار گرفت. پس از تایید نتایج میشیگان در روز دوشنبه ، رئیس اداره خدمات عمومی به بایدن خبر داد كه روند رسمی انتقال دولت هفته ها بعد تصویب شده است.

امیلی مورفی ، مدیر GSA در نامه ای گفت كه بایدن ، كه او او را “رئیس جمهور آشكار منتخب” می خواند ، می تواند میلیون ها دلار بودجه فدرال و منابع دیگر برای شروع انتقال خود به قدرت به دست آورد. مورفی در نامه خود نیز تحت فشار قرار گرفتن کاخ سفید برای به تأخیر انداختن دادرسی ، را انکار کرد.

ساعاتی بعد ، رئیس جمهور روز دوشنبه در توئیتی اعلام کرد که هرگز به آراots جعلی و Dominion اعتراف نخواهد کرد و با استناد به یک تئوری توطئه که به درستی ادعا می کند شرکتی که دستگاه های رأی گیری تولید می کند میلیون ها رای را پاک کرده است. ترامپ.

در حالی که کشور با پرونده های Covid-19 و عدم اطمینان اقتصادی روبرو بود ، این تیم مانع از دسترسی حیاتی تیم منابع به منابع دولتی شد. با این حال ، بایدن در تأخیر شروع به پر کردن دفتر خود و اعلام کارکنان برای سایر نقش های ارشد کرد. وی همچنین جلسات توجیهی با مقامات ارشد دولت سابق داشت و گروه ویژه Covid-19 خود را تشکیل داد.

ترامپ و GSA تحت فشارهای فزاینده ای قرار گرفته اند زیرا بیشتر جمهوری خواهان با اشاره به نگرانی های امنیت ملی ، خواستار دسترسی بایدن به صورت علنی را آغاز کرده اند. دموکراتها همچنین خواستار مورفی برای شهادت دادن قبل از کنگره بودند.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر