[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز جمعه آخرین گزارش شغلی را “ناگوار” و “وحشتناک” خواند و از کنگره خواست که یک بسته محرک اضافی را تصویب کند که می تواند بلافاصله به آمریکایی ها کمک کند تا از عواقب اقتصادی بیماری همه گیر Covid-19 رنج ببرند.

بایدن در بیانیه ای گفت: “وضعیت نیاز به اقدام فوری دارد. آمریکایی ها به کمک احتیاج دارند و آنها هم اکنون به آن نیاز دارند.” “کنگره و رئیس جمهور ترامپ باید برای مردم آمریکا معامله کنند.”

اظهارات بایدن ساعاتی پس از آن انجام شد که داده های فدرال نشان داد که بهبود متوسط ​​اقتصاد ایالات متحده در میان احیای شدید ویروس کرونا متوقف شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط دفتر آمار کار در روز جمعه ، اقتصاد ایالات متحده در ماه نوامبر با کاهش نرخ بیکاری به 6.7 درصد ، فقط 245000 شغل اضافه کرده است. اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که اقتصاد حدود 440،000 شغل کسب خواهد کرد.

بایدن در بیانیه ای گفت: “این گزارش شگفت انگیز مشاغل ، تصویری از اواسط ماه نوامبر است ، قبل از افزایش موارد COVID و مرگ و میر در ماه دسامبر ، وقتی وارد زمستان تاریکی می شویم.”

بایدن بعداً جمعه در این گزارش اظهاراتی از ویلمینگتون ، دل. وی سپس به معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس برای ملاقات مجازی با هیئت مدیره انجمن ملی مناطق پیوست. بایدن صبح امروز جلسه توجیهی روزانه رئیس جمهور را دریافت می کرد.

در همین حال ، رئیس جمهور دونالد ترامپ هیچ برنامه عمومی در برنامه خود ندارد. با این حال ، مایک پنس معاون رئیس جمهور روز جمعه برای یک راهپیمایی بعد از ظهر با GOP Sens فعلی به جورجیا سفر کرد. دیوید پوردو و کلی لوفلر که در 5 ژانویه با دور دوم مواجه می شوند.

در همان زمان ، باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین و استیسی آبرامز ، فرماندار سابق جورجیا ، تیتر یک مسابقه دوئل برای نامزدهای دموکرات دموکرات جان اوسوف و کشیش رافائل وارنوک هستند.

  • دکتر آنتونی فاوسی روز جمعه گفت که پیشنهاد بایدن را برای خدمت به عنوان مشاور ارشد پزشکی خود قبول کرد. فائوتی در مصاحبه ای با “امروز” NBC پرسید که آیا چنین کاری می کند ، گفت: “اوه ، کاملا. من درجا گفتم ، بله.” وی همچنین پس از درخواست بایدن از وی برای ادامه مدیریت دولت خود ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی خواهد بود.
  • بایدن در مصاحبه مشترک روز پنجشنبه با هریس در CNN ، گفت که اگر فاوسی بی خطر باشد ، از واکسیناسیون عمومی “خوشحال” خواهد شد. وی همچنین گفت كه به محض یافتن ، از آمریكایی ها می خواهد كه به مدت 100 روز ماسك بزنند تا با شیوع واكسن در مبارزه با ویروس كرونا مبارزه كند.
  • بایدن همچنین به سی.ان.ان گفت که وی گفت آخرین گزارش های ترامپ درباره بخشش فرزندان خود می تواند سرنوشت بدی برای روسای جمهور آینده ایجاد کند.
  • بایدن در مورد چگونگی همکاری با کنگره نیز گفت ، تعدادی از جمهوری خواهان سنا پیروزی وی را به طور خصوصی به او تبریک گفته اند. رئیس جمهور تازه منتخب با توجه به اینكه ترامپ پایگاه محكمی دارد كه می تواند حمایت از سناتورها را به خطر بیندازد ، وضعیت اسرا سناتور جمهوری خواه را تأیید كرد.
  • والی آدیمو که توسط بایدن به عنوان شماره 2 وزارت خزانه داری انتخاب شد ، روز پنجشنبه در جلسه کنگره انجمن سیاه شرکت کرد زیرا تیم انتقالی برای تشکیل یک کابینه متنوع با فشار مداومی روبرو است. آدیمو یکی از دو آفریقایی-آمریکایی منصوب شده برای اولین بار در تیم اقتصادی بایدن بود ، به همراه سسیلا روس ، رئیس شورای مشاوران اقتصادی.
  • در ویدئویی از دیدار با ائتلاف یهودی جمهوری خواه توسط واشنگتن پست ، سناتور دیوید پوردو ، R-Ga ، به رسمیت شناختن بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب ظاهر می شود. پوردو در این ویدئو گفت: “ما می دانیم كه این تغییر فرماندهی در راس با روابط خارجی ما به چه معنا خواهد بود.” سیاست خارجی آنها “
  • روز پنجشنبه در فاکس نیوز ، پردو همچنین به اظهارات وکلای حمایت کننده از ترامپ مبنی بر اینکه گرجی ها نباید در دور دوم رای گیری کنند ، تا زمانی که متوجه شوند رأی آنها امن نیست ، پاسخ داد. پردو گفت: “غیر منطقی است كه هر جمهوری خواه تصور كند من فقط خواهم نشست و رأی نخواهم داد و كلیدهای دموكرات ها را تحویل خواهم داد.”[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد