بایدن در حال آزمایش میل کنگره برای هنجارها در ایجاد تاریخ با کمک پنتاگون است


واشنگتن – نامزدی جو بایدن لوید آستین س aال دشواری را برای کنگره ایجاد می کند: تأیید مجدد اولین وزیر دفاع سیاه پوست یا تقویت قانون 73 ساله طراحی شده برای جلوگیری از اداره افسران نظامی اخیراً بازنشسته پنتاگون

آستین ، یک ژنرال چهار ستاره 67 ساله ، قبل از بازنشستگی در سال 2016 ریاست فرماندهی مرکزی ایالات متحده را بر عهده داشت. او نیاز به چشم پوشی از قانون 1947 دارد که تلاش می کند کنترل غیرنظامیان بر ارتش را با الزام به یک دوره خنثی هفت ساله تقویت کند. برای افسران پس از ترخیص از خدمت فعال.

قانون گذاران در مورد تهیه آن تقسیم شده اند.

“من اهمیت کنترل غیرنظامی را درک می کنم. من برخی از نگرانی ها را دارم که از من خواسته شده استعفا بدهم. ” “بنابراین من آنها را به حساب می آورم.”

برخلاف روند تأیید نامزدی ، که فقط توسط سنا انجام می شود ، این نوع آزادی باید توسط هر دو اتاق تأیید شود. پس از جنگ جهانی دوم فقط دو نامزد پنتاگون از اجرای قانون محروم شدند: انتخاب هری ترومن به عنوان جورج مارشال در سال 1950 و انتخاب رئیس جمهور دونالد ترامپ به عنوان جیمز ماتیس در سال 2017.

در زمان دولت ترامپ این نگرانی وجود داشت که تصمیمات سیاسی که به طور تاریخی توسط غیرنظامیان گرفته می شود به ارتش واگذار شود. و این باعث می شود که برخی دیگر شخص غیرنظامی دیگری را بدست آورند که بایدن رئیس جمهور شود

جیم هولبی ، یکی از اعضای ارشد مرکز امنیت ملی کلمنتس در آستین ، می گوید که نباید انکار شود. وی گفت که استعفای ماتیس به دلیل حضور یک رهبر نظامی برای ایجاد ثبات در تصمیم گیری تحت یک رئیس جمهور بی تجربه است ، در حالی که هدف بایدن بازگشت به حالت عادی است.

هولبی گفت: “اگر كنگره این امتناع را ارائه دهد ، ترمیم این قانون كه در عمل مهم است بسیار دشوار خواهد بود.” “هرچه بیشتر مرز بین غیرنظامیان و نظامیان را محو کنیم ، ارتش خود را ضعیف و سیاسی تر و از تأثیرگذاری کمتری خواهیم کرد. در نهایت با ژنرال های لیبرال و ژنرال های محافظه کار ، نه ژنرال های آمریکایی ، مواجه خواهیم شد.”

مشکل از خط حزب جدا نمی شود. برخی از جمهوری خواهان ، رئیس خدمات مسلح سنا ، جیمز اینهوفه ، R-Okla. ، می گویند که آنها از پایان دادن به حکومت هفت ساله حمایت می کنند.

وی روز سه شنبه بدون قضاوت درباره آستین به خبرنگاران گفت: “من همیشه از امتناع حمایت می كنم.” “زیرا من معتقدم به هر حال ما باید هفت سال آنجا باشیم.”

جان رانن ، اکثریت سنا ، جان بون ، گفت که کنگره این معافیت را ارزیابی خواهد کرد.

تون روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: “این یک استثنا است ، نه یک قاعده.” “ما این کار را برای ماتیس انجام دادیم. بنابراین من فکر می کنم این چیزی است که دلیلی برای نظارت غیرنظامی بر وزارت دفاع دارد. اما باز هم ، من آن را خاموش یا روشن نمی کنم ، این فقط چیزی است که باید وقت آن را فکری کنیم. “

بایدن روز چهارشنبه گفت که روابط نظامی و نظامی “در سالهای اخیر بسیار تحت فشار بوده اند” و گفت آستین می تواند آنها را بهبود بخشد.

وی گفت: “تردیدی در ذهن من وجود ندارد – بدون تردید – این نامزد احترام می گذارد ، احترام می گذارد و روزمره به روح برجسته رهبری نظامی غیرنظامی در کشور ما روح می بخشد.”

بایدن از کنگره خواسته است که آستین را به عنوان ماتیس در سال 2017 اخراج کند. او در سال 2017 با 81-17 رأی در سنا و 268-151 در مجلس قبل از روی کار آمدن ترامپ تایید شد و زمینه را برای ماتیس در روز تصدی مقام تأیید می شود. عمده مخالفت ها از طرف دموکرات ها است.

اکنون برخی از آنها می گویند که آستین نیز باید همان درمان را داشته باشد.

سناتور دبی استابنوف ، یکی از اعضای تیم رهبری دموکرات های سنا ، به NBC News گفت: “او فوق العاده واجد شرایط به نظر می رسد.” “اما من تصور می کنم که سنا با او متفاوت از ژنرال ماتیس رفتار نخواهد کرد.” این قطعاً منطقی نخواهد بود. “

نماینده هیکام جفریس ، یکی از اعضای رهبری مجلس دموکرات ، از آستین به عنوان “یک ژنرال چهار ستاره بدیع و تعقیب کننده” که عمر خود را صرف دفاع از آزادی های آمریکا کرد ، ستایش کرد.

جفریس روز سه شنبه به خبرنگاران گفت كه منتظر مشاهده پرونده خواهد بود ، تیم تیم بایدن آن را رد كرد ، اما خاطرنشان كرد كه آستین “برای چندین سال از ارتش محروم شده بود”.

وی گفت: “من انتظار دارم كه ما به شدت از نامزدی وی حمایت كنیم و اطمینان حاصل كنیم كه مورد توجه شایسته وی قرار گیرد.”

سناتور تامی داك ورث ، سرهنگ بازنشسته گارد ملی آمریكا كه به امتناع ماتیس رأی داد ، به MSNBC گفت كه او “اصولاً” دوباره با آستین مخالفت خواهد كرد.

اما وی افزود که انتظار دارد این تصویب شود و از نامزدی حمایت خواهد کرد ، آستین را “یک افسر عالی” باتجربه و توانا خواند و “وزیر دفاع عالی خواهد بود”.

در زمان تصدی ماتیس ، مقامات دفاعی شکایت داشتند که وی بیشتر به افسران عمومی خود اعتماد می کرد و غالباً افراد غیرنظامی را در سیاست قطع می کرد.

در زمان دولت ترامپ ، بسیاری از مقامات سیاسی غیرنظامی پنتاگون را ترک کردند و اغلب جایگزین نشدند. در برخی موارد ، جای خالی توسط افسران نظامی پر می شد و همین امر مقامات دفاعی را به تمسخر درباره تغییراتی مانند “ژنرال های دیوانه” در پنتاگون می کشاند.

اکنون برخی از مقامات دفاعی نگران هستند که لوید آستین ، مانند ماتیس ، بیش از اینکه به تیم سیاسی غیرنظامی خود متکی باشد ، به رهبران لباس یکدست خود اعتماد کند.

سناتور جیمز لانکفورد ، R-Okla. ، گفت که او “مخالف” رد نامزد پنتاگون نیست ، با اشاره به اینکه او از او برای ماتیس حمایت می کند.

وی گفت که نامزد بعدی را “به عنوان یک شخص یا یک رهبر” ارزیابی خواهد کرد.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes